COVID-19 INFO: DOČASNÁ PROVOZNÍ DOBA 7:00 - 18:00 hod | SERVISNÍ SLUŽBY ZAJIŠŤUJEME BEZ OMEZENÍ |  PRODEJ POUZE VZDÁLENÝMI KOMUNIKAČNÍMI PROSTŘEDKY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE

NOVÉ BMW ŘADY 1.

Lákavá nabídka nyní za 7 999 Kč bez DPH měsíčně.

Využijte exkluzivní nabídku operativního leasingu a jezděte v novém a jedinečném BMW řady 1. Kontaktujte náš prodejní tým a nechte si připravit nezávaznou nabídku. 

Nové BMW řady 1 bude dostupnější než kdykoliv předtím, a to za 7 999,- Kč měsíčně bez DPH.

BMW 118i 85 kW/ 116 k s výbavou v hodnotě 163.072 Kč vč DPH za podmínek:

 • 0% akontace
 • na 48 měsíců
 • roční nájezd 15 000 km
 • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel a náhradní vůz na 5 dnů

*Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz BMW řady 1 85 kW/ 116 k za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel a náhradní vůz na 5 dnů. Nabídka platí do 30. 6. 2020.

 

Perfektní syntéza agility a prostoru.

Třetí generace úspěšného prémiového kompaktního modelu snímá pomyslnou plachtu z nové architektury pohonu předních kol od BMW, která v sobě snoubí pro BMW charakteristickou radost z jízdy a dynamickou dokonalost s výrazným nárůstem vnitřního prostoru. Nové BMW řady 1 je sportovní, stylové, bezpečné a elegantní, nově okořeněné svěžím designem a nejnovější konektivitou, je to pravé BMW s výrazným charakterem.


Automobil pro každou příležitost.

Praktičtější, luxusnější či sportovnější? Zcela nové BMW řady 1 zákazníkům nabízí řadu možností individualizace.

 • Model Advantage.
  • Už základní provedení BMW řady 1 svými dravými sportovními tvary představuje velmi lákavou nabídku. Rámeček BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyveden v leskle chromovém provedení, zatímco lamely masky mají leskle černé čelní plochy. Přední nasávací otvory a okenní lišty v matně černém provedení vytvářejí sportovní kontrast. Kryty vnějších zpětných zrcátek a zadní nárazník jsou lakovány v barvě karoserie. 
 • Model Sport Line.
  • Černé ozdobné prvky v předním nárazníku Modelu Sport Line opticky zvětšují nasávací otvory, které jsou, stejně jako lamely BMW masky chladiče a kryty vnějších zpětných zrcátek, zhotoveny v leskle černém provedení. Zdůrazňuje to šířku vozu. Rámeček BMW masky chladiče je v leskle chromovém provedení, zatímco okna zdobí lišty BMW Individual high-gloss Shadow Line. Spodní část zadního nárazníku je černá.  
 • Model Luxury Line.
  • Exkluzivní charakter Modelu Luxury Line vyzdvihují dodatečné designové prvky v hliníkovém provedení. Patří mezi ně čelní plochy lamel BMW masky chladiče, speciální prvky nasávacích otvorů a ozdobná lišta ve spodní části zadního nárazníku. Okenní lišty v hliníkovém provedení vytvářejí elegantní celkový dojem. Střední nasávací otvor a kryty vnějších zpětných zrcátek jsou lakovány v barvě karoserie.  
 • Model M Sport.
  • Model M Sport se v oblasti designu posouvá o další kousek blíž k vrcholnému provedení BMW M135i xDrive. Obzvláště zajímavý je přední nárazník s odlišně tvarovanými nasávacími otvory a leskle černými prvky, plus spodní část BMW M zadního nárazníku, rovněž v leskle černém provedení. V zadním nárazníku jsou také otvory, které odvádějí vzduch od zadních kol. Stejně jako u Modelu Luxury Line jsou čelní strany lamel BMW masky chladiče v hliníkovém provedení a kryty zpětných zrcátek jsou lakovány v barvě karoserie. Okna zdobí leskle černé lišty BMW Individual high-gloss Shadow Line. 
 • BMW M135i xDrive.
  • BMW M135i xDrive podtrhuje své postavení sportovní vlajkové lodi modelové řady exkluzivním vzhledem a barevnými akcenty v šedém provedení Cerium Grey. Toto je jediná modelová varianta, která se vyznačuje BMW maskou chladiče v originálním mřížkovaném designu. Rámeček a trojrozměrné prvky jsou v provedení Cerium Grey, stejně jako další pro tento model specifické prvky nasávacích otvorů, kryty zpětných zrcátek a zkosené 100mm koncovky výfuku kopírující tvar zadního nárazníku. 

Nový vzhled exteriéru.

Kratší přední kapota přechází do čelního skla, zatímco dlouhá střešní linie směrem dozadu mírně klesá. Kompaktní karoserie současně nabízí podstatně více prostoru s rozměry, které jsou téměř identické s předchozím modelem, vůz je tak ještě praktičtější pro každodenní použití.

S délkou 4319 mm je nové BMW řady 1 o pět milimetrů kratší než jeho předchůdce. Pokud jde o šířku (nyní 1799 mm), vyrostl model třetí generace o 34 mm, zatímco výška (1434 mm) narostla o 13 mm. S délkou 2670 mm je rozvor o 20 mm kratší než u předchůdce. Charakteristická BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je větší, na první pohled výraznější a poprvé u tohoto modelu se ledvinky uprostřed spojují.

Vysoká kvalita na pohled i na dotek. 

Nové BMW řady 1 udělalo velký skok kupředu, pokud jde o prostornost interiéru. Architektura pohonu předních kol s napříč uloženými motory a nízkým středovým tunelem nabízí cestujícím výrazně více prostoru než předchozí model. Dozadu se lépe nastupuje a cestující mají k dispozici o 33 mm větší prostor pro kolena. Prostor pro hlavu se modelu, který je vybaven u BMW řady 1 vůbec poprvé nabízenou ven se otevírající panoramatickou střechou, zvýšil nejméně o 19 mm.

Cestující na zadních sedadlech se mohou těšit z o 13 mm většího prostoru pro lokty, zatímco řidič a jeho spolujezdec vpředu se v tomto ohledu mohou těšit na dalších 42 mm navíc. Objem zavazadlového prostoru se zvětšil o 20 litrů na 380 litrů (1200 litrů se sklopenými opěradly zadních sedadel). Minimální šířka zavazadlového prostoru se také zvýšila, a to o 67 mm. Vůbec poprvé je pro nové BMW řady 1 k dispozici funkce elektrického otevírání víka zavazadlového prostoru.

Kam dále?

Zaujalo Vás nové BMW řady 1 a přejete si více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo přímo v sekci kontakty. Rádi Vám připravíme nazávaznou nabídku vč. financování.