OTEVŘENO! Vážení zakazníci, máme velkou radost, že se dnešním dnem opět otevřeli naše pobočky v Praze a Plzni. Stále platí dodržování legislativních nařízení a bezpečnostně hygienických opatření.

THE 4

NOVÉ BMW ŘADY 4 COUPÉ.
 

Stylový individualista: zcela nové BMW řady 4 Coupé se rezolutně a elegantně staví za hranici všech současných konvencí. 

Nezávislý design a silueta klasického kupé připomíná ikonický charakter a současně podtrhuje progresivní charakter vozu. Sportovní lehkost se hladce přenáší na silnici, zatímco působivá agilita a udivující výkon vyplavují více adrenalinu. Výsledkem je, že výkonné sportovní kupé vyzařuje auru nedosažitelnosti, díky níž je ještě atraktivnější.

 

DESIGN EXTERIÉRU: EXKLUSIVNÍ SPOJENÍ ELEGANCE A DYNAMIKY. 

Vychutnejte si každou linii. Dynamicky protažené proporce nového BMW řady 4 Coupé jsou výsledkem větších vnějších rozměrů než u jeho předchůdce. Délka - 4768 mm, narostla o 128 milimetrů , šířka - 1852 mm (více o 27 mm) a rozvor náprav - 2851 milimetrů (více o 41mm)  . Výška se zvětšila o pouhých 6 mm na 1383 mm, což znamená, že vůz je o celých 57 milimetrů nižší než nové BMW řady 3 Sedan. Rozchod kol se oproti předchozí generaci zvětšil vpředu o 28 milimetrů a vzadu o 18 milimetrů.

Expresivní a výrazná přední část.

Velká, vertikálně navržená BMW maska chladiče nového BMW řady 4 Coupé ve tvaru ledvinek je nakloněna směrem vpřed a sahá téměř až ke spodní hraně předního nárazníku. Nasávací otvory mají v sériovém provedení stejnou strukturu mřížky, jako měly v minulosti jen M modely. Maska chladiče sebevědomě dominuje přední části a je jejím jednoznačně definujícím prvkem. Uprostřed spojené ledvinky, jež tvoří samotnou masku chladiče, jsou reminiscencí stejného designového prvku.

Nízké světlomety BMW řady 4 Coupé zasahují až do předních blatníků. Standardně využívají techniku LED pro všechny své funkce, přičemž volitelně jsou k dispozici Adaptivní LED světlomety s laserovými moduly BMW Laserlight. Tato výbava je dodávána také s funkcí adaptivního přisvěcování do zatáček s variabilním osvětlením vozovky pro jízdu ve městech a na dálnicích. Laserové světlomety BMW Laserlight zvyšují v rychlostech nad 60 km/h dosvit dálkových světel až na 550 metrů a dynamicky kopírují tvar silnice.

Elegantní a dynamický boční profil, mohutná zadní část.

Boky nového BMW řady 4 Coupé jsou tvarovány přesnými a precizně navrženými plochami. Elegantní vzhled zdůrazňují krátké převisy, úzké sloupky, dlouhé dveře s bezrámovými okny, nízké čelní sklo a plynule se svažující linie střechy. Suverénní a rozkročený postoj vozu vytváří směrem vzad se zužující prosklená část karoserie, která přirozeně nechává vyniknout širokým bokům.

Zadní část je charakteristická výrazně tvarovanými plochami. Dozadu skloněná kabina celému vozu propůjčuje dymanický vzhled. Tenká a zatmavená zadní světla se světelnými trubicemi do tvaru L, spolu se zadním nárazníkem, difuzorem a dvojicí koncovek výfuku s nepravidelným tvarem podtrhují dojem síly a umocňují efekt sportovního stylu. 


 

DESIGN INTERIÉRU ORIENTOVANÝ NA ŘIDIČE. 

Čistě navržené plochy, vysoce kvalitní materiály a na řidiče zaměřené rozvržení interiéru vytvářejí prémiovou atmosféru a jednoznačně ukazují dynamické pojetí vnitřního prostoru nového BMW řady 4 Coupé. Kromě funkčního řešení interiéru je aura modernosti a nezávislosti dokreslena přesným designovým jazykem a vysoce kvalitními designovými prvky.

Elegantní přístrojový panel.

Srdcem kokpitu jsou dva velkoplošné displeje s úhlopříčkou 12,3", které lze ovládat hlasovým asistentem nebo dotykově. Nová grafika dodává displeji ještě více přehlednosti a čistoty. Ukazatel rychlosti stoupající po směru hodinových ručiček umožňujie využít prostor pro další obsah. Tlačítko start/stop je nyní umístěno v elegantním ovládacím panelu na středovém tunelu.


Komfort typický pro vozy kupé.

Sportovní sedadla a nově navržený sportovní kožený volant jsou standardem . Vysoko umístněná středová konzola společně se sladěným designem přístrojové desky a obložením dveří vytváří vpředu útulnou atmosféru. Pohodlí při cestách na dlouhé vzdálenosti dále zlepšuje standardně dodávané akusticky izolační čelní sklo. Pro tento model specifická zadní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy a výrazným odděleným pojetím jsou koncipována pro dva cestující.
 

JÍZDNÍ DYNAMIKA.

Sportovní svezení, optimální ovladatelnost a vysoká úroveň agility: z pohledu výkonu a jízdní dynamiky splňuje nové BMW řady 4 Coupé všechna očekávání na vzrušující radost z jízdy.

Vylepšená technologie BMW TwinPower Turbo a mildhybridní technologie pro větší dynamiku a efektivitu. Nové BMW řady 4 Coupé je vybaveno mild hybridní technologií. Použitím výkonného 48V startér-generátoru a druhé baterie umožňuje generovat a ukládat mnohem více původně kinetické energie. Výkonný startér-generátor zvyšuje účinnost i tím, že pomáhá motoru při jízdě konstantní rychlostí a současně zvyšuje komfort pomocí aktivní funkce Auto Start Stop či jízdou setrvačností.

Osmistupňová převodovka Steptronic s možností řazení páčkami na volantu a novou funkcí Sprint jako standard pro všechny modelové varianty. Vůbec poprvé jsou všechny modelové varianty BMW řady 4 Coupé standardně vybaveny osmistupňovou převodovkou Steptronic. Osmistupňová převodovka Steptronic Sport, která je standardně výbavou modelů BMW M a jako volitelná výbava je k dispozici pro všechny ostatní modelové varianty, přináší ještě ostřejší dynamiku řazení a je dodávána společně s řadicími páčkami na volantu. 

Sériové provedení: BMW řady 4 Coupé inspiruje svým okázalým designem a šíří funkčních prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.

Model M Sport: Model M Sport dodává vozu ještě sportovnější výraz. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává i další porci radosti z jízdy. M sportovní podvozek, M sportovní brzdy a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku.


Objevte další možnosti designových řešení, exkluzivní výbavy a prvotřídních digitálních služeb:

  • Dokonalé předpoklady pro jedinečnou radost z jízdy: rozložení hmotnosti mezi nápravy 50:50, dodatečné výztuhy karoserie, precizně naladěný podvozek s progresivními tlumiči (Adaptivní M podvozek jako volitelná výbava), M sportovní brzdy a M sportovní diferenciál
  • Pakety M Sport a M Sport Plus posilují sportovní zaměření standardních provedení
  • Operační systém 7.0 ve standardní výbavě, volitelně BMW Live Cockpit Professional s 12,3“ přístrojovým panelem a 10,25“ kontrolním displejem
  • Rozšířená nabídka asistenčních systémů
  • Nová generace Head-Up Displeje s o 70 % větší plochou
  • Nové digitální služby: BMW Maps, BMW Intelligent Personal Assistant, integrace chytrého telefonu, vzdálená aktualizace softwaru Remote Software Upgrade.
  • Standardem jsou rozhraní Apple CarPlay a Android Auto.

Zaujalo Vás nové BMW řady 4 Coupé? Chcete si zarezervovat testovací jízdu nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo přímo v sekci kontakty. Rádi Vám vůz představíme a připravíme nezávaznou nabídku vč. financování.