Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

NOVÉ BMW F700 GS, F800 GS A F800 GS ADVENTURE.

395 BMW invelt 7. 9. 2021

Nové F 700 GS je strojem určeným pro ty, kteří mají rádi pocit z jízdy s motocyklem typu enduro, ale současně nevyžadují příliš mnoho schopností při jízdě v terénu. Silnými stránkami tohoto typu je nízko umístěné sedlo, univerzálnost, více než dostatečný výkon, stejně jako excelentní hospodárnost a každodenní praktičnost.

Nové F 800 GS je cestovní motocykl pro silnice i terén s přirozeným talentem pro jízdu v terénu. Tyto vlastnosti spojuje v daném segmentu unikátním způsobem.

Nové F 800 GS Adventure vychází z F 800 GS a bylo zdokonaleno pro cestování na dlouhé vzdálenosti do nejzapadlejších koutů naší planety. Koncept BMW GS Adventure, určený pro nejnáročnější cestovatele, turisty a enduro jezdce, se v tomto motocyklu prezentuje v segmentu středně velkých strojů.

Adaptace normy EU4 a nově navržený výfuk. 

Motory s objemem 798 cm3 pro modelový rok 2017 standardně plní emisní normy EU4. Vizuální změnou je například nově navržený nerezový výfuk. Přepracován byl také HP výfuk Akrapovič, dodávaný v rámci Originálního příslušenství BMW Motorrad.

Elektronický plyn, zlepšení reakcí a režimy „Rain“, „Road“, „Enduro“ a „Enduro Pro“, které vyhoví rozličným nárokům svých zákazníků.

Nový systém elektronického plynu přenáší impulzy dané pohyby rukojeti přímo do řídicí jednotky motoru a následně na škrticí klapku. Výsledkem je přesnější regulace a zlepšení odezvy motoru. Pro zpevněný povrch jsou k dispozici dva režimy, „Rain“ a „Road“, které doplňuje „Enduro“ a „Enduro Pro“ (pouze pro F 800 GS a F 800 GS Adventure na přání) pro lehčí, resp. náročnější nezpevněné povrchy.

Přístroje s novými ukazateli a ještě více informacemi.

Nové BMW F 700 GS, F 800 GS a F 800 GS Adventure jsou vybavené novými přístroji s lepší čitelností. Nový ukazatel Malfunction Indikator Light (MIL) ukazuje plnění emisní normy EU4. Použitý displej byl pro poskytnutí doplňkových informací zvětšen.

Dynamické barvy a styly ještě více podtrhují charakter motocyklu. 

Výkonný a přitom sebevědomý charakter vyjadřuje trojice dostupných barev určená pro každé z BMW F 700 GS a BMW F 800 GS. BMW F 800 GS Adventure přidává dvě možnosti barevných provedení a současně i nový element v podobě galvanizovaného chladiče, nového tlumiče sání a nového zámku zapalování.

 

Přehled novinek:

  • Adaptace emisních norem EU4.
  • Nově navržený výfuk, včetně HP sportovního výfuku Akrapovič z nabídky Originálního příslušenství BMW Motorrad.
  • Elektronický plyn pro zlepšení odezvy a reakcí motoru.
  • Jízdní režimy „Rain“, „Road“, „Enduro“ a „Enduro Plus“ (pouze F 800 GS a F 800 GS Adventure) jako volitelný doplněk.
  • Přístroje s novými ukazateli, kontrolkou MIL a ukazatelem jízdního režimu.
  • Dynamické barvy pro různé styly.
  • Boční odrazky na pohyblivých i pevných dílech přední vidlice.

 

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů