NOVÉ BMW R 18.

CHARAKTER JE TO, NA ČEM ZÁLEŽÍ!

Ti, kteří netrpělivě očekávali jednu z největších událostí na scéně custom biků, se konečně dočkali. Fenomenální BMW R 18 First Edition vstoupilo do prodeje.

Nové BMW R 18 si bere ty nejlepší a nejikoničtější prvky z historie BMW Motorrad, které dále rozvíjí k nadčasové dokonalosti. Výsledkem je působivý cruiser s motorem o největším zdvihovém objemu, který kdy BMW Motorrad postavilo.

Dechberoucí síla 1.800 cm3 Tě uhrane a vyzve k další stavbě.

CRUISER NA PRVNÍ POHLED.

Dominantou v jinak široké a nízké siluetě nového BMW R 18 je bezesporu mohutný motor připomínající sochu, který umocňuje působivý charakter stroje. Motor o objemu 1 800cm3 je vsazen do dvojitého ocelového rámu a dokresluje tak celý vzhled BMW R 18. Nabídka doplňků BMW Motorrad nabízí maximální výběr možností individualizace, díky nimž lze model R 18 přizpůsobit osobnímu vkusu a preferencím a tak významně upravit charakter modelu R 18.

 BMW R 18 sází na jednoduchost a možnost maximální individualizace stroje. 

SMYSLY OCHROMUJÍCÍ "BIG BOXER".

Na motory typu Boxer sází BMW Motorrad již od roku 1923. Prostě jen z přesvědčení.

Dvouválcový boxer o zdvihovém objemu 1 802 ccm nového BMW R 18 je největším motorem, které kdy BMW Motorrad vyrobilo. Maximální kroutící moment 158 Nm je k dispozici již při 3 000 ot / min. Mezi 2 000 a 4 000 ot / min je k dispozici více než 150 Nm - tedy vždy dostatek kroutícího momentu při typicky boxerovém průběhu výkonu. Při 4 750 ot / min dává "Big Boxer" výkon 67 kW (91 HP).

Pro nerušený příkon emocí na každém metru vašich cest se uvnitř motoru snoubí tradice s moderní technikou.

Zamiloval ses? Nedivíme se... Splň si sen a naplň přání svého srdce. Přijď si R 18 otestovat nebo jen prohlédnout. Pro rezervaci zkušební jízdy nebo více informací o BMW R 18 vyplň formulář nebo nás kontaktuj přímo v sekci kontakty.

Fascinující stroj. Pokud jste stejného názoru a po jednom toužíte, neváhejte nás požádat o detaily, nezávaznou cenovou nabídku a termín zkušební jízdy. Náš tým Vám ochotně poradí, pomůže s konfigurací a doporučí ty nejlepší vychytávky, které rozhodně oceníte.


Kam dále: