NOVÉ BMW ŘADY 3 SEDAN.

PŘICHÁZÍ ÚSVIT NOVÉ ÉRY.

BMW řady 3 přichází oficiálně na trh a přináší další novou a vzrušující kapitolu, která podtrhuje nesrovnatelný úspěch tohoto modelu, který se vyrábí již od roku 1975. Tato automobilová ikona, která prošla mnoha inovacemi, si získala mnoho respektu, aniž by musel být jakkoliv obětován její sportovní charakter.

To potvrzuje nejen jeho výběr kvalitních sportovních motorů. Sportovní, výkonný, benzínový nebo dieselový motor BMW TwinPower Turbo - dále špičkový motor M340i (k dispozici od července 2019) a plug-in hybrid BMW 330e. Dále je u tohoto modelu BMW řady 3 sofistikovanější rozsah odpružení kol. 

ZVYŠUJE SVÉ STANDARDY

Nové BMW řady 3 Sedan nastavuje nové standardy v oblasti inovací: rozšířená digitální řada BMW Connected Drive a nové asistenční systémy řidiče. Ještě větší inovace lze nalézt ve velice intuitivním systému BMW Live Cockpit Professional (operační systém 7.0.) včetně světově prvního BMW Inteligentního osobního asistenta.                   

To vše značí začátek nové éry BMW řady 3 Sedan, ve kterém v budoucnu může být ovládání vozidla, přístup k funkcím a informacím stále více ovládáno hlasem.

INOVACE 

  • Osobní a digitální charakter včetně BMW inteligentního osobního asistenta
  • BMW ConnectedDrive s přidanými digitálnímu funkcemi - BMW Personal CoPilot s novými asistenčními systémy pro řidiče
  • Nové odpružení vozu pro vynikající dynamiku a komfort
  • Sportovní a ikonický design exteriéru
  • Jedinečný, exkluzivní a moderní interiér, který tvoří vysoce kvalitní atmosféru
  • Největší display a nejvyšší komfort operačního systému (BMW Voice Control, BMW Gesture Control a BMW Touch)

Přijďte se seznámit s tímto novým dravcem sportovních vozů k nám na showroom nebo si rovnou rezervujte testovací jízdu. V případě jakýkoli dalších dotazů kontaktujte náš prodejní tým.

KAM DÁLE

Zaujalo Vás nové BMW řady 3 a přejete si více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo přímo v sekci kontakty. Rádi Vám připravíme nazávaznou nabídku vč. financování.