Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

NOVÉ BMW ŘADY 3 Sedan nebo Touring od 13 490/13 990 Kč

1911 BMW invelt 17. 8. 2022 #BMWinvelt #THE3 #BMW řady 3 Sedan #BMW řady 3 Touring

NOVÉ BMW ŘADY 3 SEDAN 

JIŽ OD 13 490 Kč MĚSÍČNĚ.*


Nové BMW řady 3 Sedan s označením G20 zaujme svojí výjimečnou dynamikou:

 • M sportovní podvozek s tužšími pružinami a tlumiči pro přímější a agilnější odezvu.
 • Couvací asistent a další inteligentní asistenční systémy přináší do každé situace více komfortu.
 • Palubní deska orientovaná na řidiče a inovativní BMW Prohnutý displej s dotykovým ovládáním.

NOVÉ BMW ŘADY 3 TOURING 

JIŽ OD 13 990 Kč MĚSÍČNĚ.*


Nobé BMW řady 3 Touring s označením G21 zaujme svoji flexibilitou a každodenní praktičností.

 • Inovativní způsob obsluhy zásluhou moderních technologií, jako je inteligentní osobní asistent.
 • Couvací asistent a další inteligentní asistenční systémy přináší do každé situace více komfortu.
 • Palubní deska orientovaná na řidiče a inovativní BMW Prohnutý displej s dotykovým ovládáním.

FINANCOVÁNÍ BMW SELECT:

 • 30 % akontace
 • Měsíční splátka 13 490 Kč bez DPH
 • Pouze pro podnikatele a společnosti
 • Délka financování 48 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Limitované množství vozů do 30.12.2022


*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW 318i Sedan s pořizovací cenou 1 028 300 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 1 028 300 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 308 490 Kč, poslední navýšená splátka činí 303 034 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. 

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.12.2022.

FINANCOVÁNÍ BMW SELECT:

 • 30 % akontace
 • Měsíční splátka 13 990 Kč bez DPH
 • Pouze pro podnikatele a společnosti
 • Délka financování 48 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Limitované množství vozů do 30.12.2022


*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW 318i Touring s pořizovací cenou 1 073 800 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 1 073 800 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 322 140 Kč, poslední navýšená splátka činí 319 918 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. 

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.12.2022.

NOVÉ BMW ŘADY 3

Zaujalo Vás nové BMW řady 3 Sedan a Touring? Chcete se dozvědět více o možnostech financování? Chcete si domluvit testovací jízdu? Neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem o financování vozu

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

DESIGN INTERIÉRU

Moderní palubní deska.

Palubní deska s redukovanými ovládacími prvky působí čistě a moderně. Tenký bezrámový BMW Prohnutý displej vypadá, jako by se téměř vznášel nad palubní deskou, jeho dotyková funkce umožňuje moderní a pohodlné ovládání.

Sedadla čalouněná materiálem Sensatec.

Snadno udržovatelné čalounění Sensatec zaujme svou vysokou kvalitou povrchu, který na dotek připomíná kůži. Perforace povrchu čalounění dodává sportovně elegantní vzhled a pomáhá i na dlouhých cestách zajistit mimořádně příjemný pocit při sezení.

Středová konzole s nově navrženým voličem převodovky.

Středová konzola posádku účinně a sportovně obklopuje. Je na ní umístěno přehledné ovládací centrum s dotykovým ovladačem iDrive. Moderní volič převodovky je samozřejmostí a společně s pokrokovým řešením interiéru tento celek působí mimořádně uspořádaným dojmem.

Palubní deska s redukovanými ovládacími prvky působí čistě a moderně. Tenký bezrámový BMW Prohnutý displej vypadá, jako by se téměř vznášel nad palubní deskou, jeho dotyková funkce umožňuje moderní a pohodlné ovládání.

Téměř všechny funkce vozu lze obsluhovat pomocí velkého BMW Prohnutého displeje. Je natočený směrem k řidiči a zobrazuje intuitivní widgety, které dále zjednodušují jeho dotykové ovládání.

 • BMW Prohnutý displej poskytuje dokonalý přehled o všech důležitých informacích a umožňuje pohodlné dotykové ovládání.
 • Neomezená konektivita díky integraci telefonu umožňuje pohodlně plánovat trasy ve Vašem telefonu a následně je přenést do vozidla.
 • Vyzkoušejte si intuitivní ovládání pomocí hlasových příkazů.

DESIGN EXTERIÉRU

Pohled z boku.

Díky dlouhému rozvoru, krátkým převisům a kompaktním proporcím působí BMW řady 3 Sedan při bočním pohledu mimořádně dynamickým dojmem. Plynulá linie střechy v interakci s volitelně dodávanými 19" koly podtrhují mimořádnou eleganci.

Design přední části.

Design přední části definují elegantně navržené LED světlomety, které zaujmou tvarem připomínajícím obrácené L a soustředěným výrazem. V kombinaci s výraznou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami působí velké šestiúhelníkové otvory pro přívod vzduchu velmi sebevědomě.

Design zadní části.

Výrazný nárazník dodává BMW řady 3 Sedan mimořádně sportovní vzhled. Vertikálně umístěné odrazky a široké koncovky výfuku s chromovaným prvkem paketu M Sport tento efekt ještě umocňují. Sportovní a dynamický vzhled završuje velký difuzor mezi koncovkami výfuku.

Pohled z boku.

Ikonické designové prvky, jako je dlouhý rozvor, krátké převisy a dynamický Hofmeisterův záhyb, vytvářejí mimořádně sportovní vzhled nového BMW řady 3 Touring při pohledu z boku. Sklon vstupů vzduchu spolu s novým předním a zadním nárazníkem ladí s výraznou hranou spodní boční linie za předním kolem.

Design přední části.

Nízké LED světlomety, které mají tvar obráceného písmene L, působí mimořádně dynamicky. V kombinaci s širokou maskou ve tvaru ledvinek, velkým šestiúhelníkovým otvorem pro vstup vzduchu a svislými vzduchovými clonami podtrhují dojem značné šířky, který z nového BMW řady 3 Touring vyzařuje.

Design zadní části.

Pohled na stylisticky čistou zadní část nového BMW řady 3 Touring. Zužující se prosklená část karoserie a pod ní vystupující rozšířené blatníky posilují dynamický vzhled a současně vytvářejí stabilní postoj vozu.

Design přední části definují elegantně navržené LED světlomety, které zaujmou tvarem připomínajícím obrácené L a soustředěným výrazem. V kombinaci s výraznou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami působí velké šestiúhelníkové otvory pro přívod vzduchu velmi sebevědomě.

Díky dlouhému rozvoru, krátkým převisům a kompaktním proporcím působí BMW řady 3 Sedan při bočním pohledu mimořádně dynamickým dojmem. Plynulá linie střechy v interakci s volitelně dodávanými 19" koly podtrhují mimořádnou eleganci.

Ikonické designové prvky, jako je dlouhý rozvor, krátké převisy a dynamický Hofmeisterův záhyb, vytvářejí mimořádně sportovní vzhled nového BMW řady 3 Touring při pohledu z boku. Sklon vstupů vzduchu spolu s novým předním a zadním nárazníkem ladí s výraznou hranou spodní boční linie za předním kolem.

BMW FINANCIAL SERVICES PRO NOVÉ BMW ŘADY 3

Nové BMW Řady 3 Sedan již od 13 490 Kč měsíčně.*

Nové BMW Řady 3 Touring již od 13 990 Kč měsíčně.*


Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.9.2022.

CHCI PROBRAT FINANCOVÁNÍ VOZU

BMW SLUŽBY

BMW Servis Vám zajistí absolutní bezstarostnost.

 • S BMW Service Inclusive si užijete 100% transparentnost díky servisním úkonům, jako je kontrola vozidla či kontrola mikrofiltru nebo brzdové kapaliny za pevnou cenu.
 • Teleservices od BMW ConnectedDrive poskytují Vašemu BMW Servisu veškeré relevantní informace o voze v případě, že je potřeba jeho servis.
 • BMW Asistenční služba je k dispozici zdarma, nepřetržitě po 365 dní v roce.


SERVISNÍ SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW 330i Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–6,6
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 166–148

BMW 330e Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,8–1,3
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 40–30

Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o metodách měření NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp


** Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.
Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW 330e sDrive Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9–1,4
Emise CO2 v g/km (kombinované): 42–31


Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o metodách měření NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp


** Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.
Uvedená fotografie je ilustrativní. 

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: bmw.cz, pressbmwgroup.com


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů