OD 20.4.2020 JSOU POBOČKY BMW INVELT PRAHA | PLZEŇ V PLNÉM PROVOZU. OTEVÍRACÍ DOBA: PRAHA PO-PÁ: 07:00 - 19:00, PLZEŇ PO-PÁ: 08:00 - 18:00. VÍKENDY ZAVŘENO

BMW ŘADY 8 COUPÉ.

NEJLUXUSNĚJŠÍ A NEJMODERNĚJŠÍ SPORTOVNÍ VŮZ VE SVÉ TŘÍDĚ.

 

Působivý až do nejmenšího vlákna. Zatímco vnější vzhled BMW řady 8 Coupé určují jedinečné laky karoserie, sportovní interiér dokreslují luxusní materiály se stylovým kontrastním prošíváním a elegantní dekorativní elementy, které podtrhují jasně vnímanou výjimečnou kvalitu. Ta je specificky vyzdvižena citlivě rozmístěnými perforacemi a speciálním prošíváním volitelných multifunkčních sedadel. Nejvyšší výkonnost se tak propojuje s nejvyšší kvalitou, takže v interiéru vzniká extrémně sportovní a elegantní prostředí.

BMW řady 8 Coupé je vzrušujícím, extrémně dynamickým vozem s uspořádáním sedadel 2+2, který je předurčen k tomu, aby nastavil nové standardy v segmentu luxusních kupé díky své kombinaci výjimečné sportovnosti a exkluzivity. BMW řady 8 Coupé těží zejména ze sofistikovaného nastavení podvozku, jedinečného interiéru, nového digitálního systému infotainmentu a pokročilých funkcí konektivity.

BMW – drží tradici luxusních sportovních kupé.

Mezi prémiovými značkami je BMW téměř unikátní v tom smyslu, že je tradičně spojována s luxusními a vzrušujícími sportovními kupé. Číslo 8 v modelové řadě odkazuje na prominentní postavení BMW řady 8 Coupé v rámci produktového portfolia BMW. Toto číslo – dříve použito u BMW Z8 a dnes u BMW i8 – představuje vysoce emotivní vozy. Výsledkem je, že BMW řady 8 Coupé bude hrát důležitou roli v ofenzívě modelů BMW v luxusním segmentu.

 

EXTERIÉR: NOVÝ DESIGN BMW S VĚTŠÍMI ČISTÝMI PLOCHAMI.

BMW řady 8 Coupé představuje nový designový jazyk BMW, který ještě více než dříve využívá karoserii vozu k umocnění dynamiky. Jeho design přináší nový pohled na známé prvky BMW, jako je například maska chladiče ve tvaru ledvinek a Hofmeisterova křivka, a zároveň nahrazuje dříve dominantní linku expresivní souhrou ploch: několik přesných linií vytváří čisté plochy a svalnaté proporce. Silueta nového BMW řady 8 Coupé vyjadřuje extrémně dynamický postoj směrem vpřed, i když právě stojí. Nejzajímavějšími prvky na přídi jsou mimořádně úzké LED světlomety, umístěné o něco výše než maska ve tvaru ledvinek, která se rozšiřuje směrem k vozovce. Oba tyto prvky společně zdůrazňují nízké těžiště a nízký postoj vozu. Záď vypadá širší. K tomuto efektu přispívají svalnaté podběhy kol, zmenšená plocha prosklení a úzká koncová LED světla, která zasahují hluboko do boků. Stylizovaný difuzor a dvě koncovky výfuku dovádějí dojem vysokého výkonu nového BMW řady 8 Coupé k dokonalosti.

 

INTERIÉR: SPORTOVNÍ A LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ.

Aby naplnil vysoká očekávání zákazníků o extrémně dynamickém kupé v této třídě, je interiér nového BMW řady 8 Coupé zcela orientován na řidiče a zároveň poskytuje prvotřídní úroveň luxusu. Stylové osvětlení kabiny okamžitě zdůrazní luxusní prostředí, kterého je dosaženo prvotřídním zpracováním, kůží potaženou přístrojovou deskou a volitelnými doplňky ze skla. Kokpit je zcela orientován na řidiče. Ovládací prvky, jako spínače a tlačítka, jsou seskupeny podle svých funkcí. Speciální prvek symbolizující exkluzivitu kokpitu přichází v podobě volitelných skleněných doplňků „Crafted Clarity“. Do standardní výbavy nově patří BMW Live Cockpit Professional - plně přizpůsobitelná přístrojová desku s úhlopříčkou 12,3" v kombinaci s velkým (10,25") hlavním displejem s dotykovou funkcí. 

Zavazadlový prostor má objem 420 litrů. Opěradla dvou zadních sedadel lze ze zavazadlového prostoru odjistit a samostatně sklopit (dělena v poměru 50/50).


Motory BMW TwinPower Turbo pro maximální výkon.

Při svém uvedení v listopadu 2018 bude BMW řady 8 Coupé dostupné ve dvou motorových variantách: BMW M850i xDrive Coupé a BMW 840d xDrive Coupé. Motory jsou spřaženy s oceňovanou a modernizovanou osmistupňovou sportovní převodovkou Steptronic, která poskytuje široký výběr převodových stupňů a ještě rychlejší reakce.


Nové asistenční funkce a Connected Services.

Pokročilé asistenční systémy řidiče pro částečně autonomní jízdu a digitální služby jsou při rozhodování zákazníků o novém voze stále důležitějším faktorem. BMW řady 8 Coupé je nabízeno s řadou pokročilých asistenčních systémů (Parkovací asistent, Reversing Assist, Asistent jízdy v kolonách, Asistent řízení a jízdy v pruhu, Emergency Stop Assistant, Lane Change Assistant, Systém upozornění na přednost v jízdě), které jsou v této třídě dostupné vůbec poprvé. Sdružují se pod pojmem BMW Personal CoPilot a jsou obsaženy v paketech Driving Assistant Professional a Parking Assistant Plus.


KAM DÁLE?

 


 

 

 

 


 

 

 

Zaujalo Vás zcela nové BMW 8 Coupé nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo přímo v sekci kontakty. Rádi Vám vůz představáíme a připravíme nazávaznou nabídku vč. financování. Model dorazí do showroomů na konci podzimu.