INFORMACE O AKTUÁLNÍM ROZSAHU OMEZENÍ A PROVOZNÍ DOBU V PRAZE I PLZNI NALEZNETE ZDE.

NOVÉ BMW ŘADY X2.

JIŽ ZA 10 999 KČ MĚSÍČNĚ BEZ DPH.

Sport Activity Coupé, zkráceně SAC, překonává jakéhokoliv protivníka z minulosti či současnosti v míře radosti z jízdy, kterou do segmentu přináší. Jeho nenapodobitelný charakter se nejvíce zamlouvá mladým, extrovertním a aktivním lidem, kteří přikládají velkou hodnotu individualitě, opravdové zábavě za volantem a životnímu stylu, aniž by se chtěli vzdát vysoké funkčnosti.
 

DETAIL NABÍDKY:
 • 0% akontace
 • Měsíční splátka 10 999 Kč bez DPH
 • Délka financování 48 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Kompletní pojištění
 • Pojištění skel

* Nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW BMW X2 sDrive 18i za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel. Nabídka platí do 31. 3. 2020.

 
5 PŘESVĚDČIVÝCH FAKTŮ NOVÉHO BMW X2:
 • Spotřeba v l/100 km (kombinovaná): 4,8-4,6
 • Emise CO2 v g/km (kombinované):126-121
 • Poprvé dostupné s paketem M Sport X
 • Mimořádná jízdní dynamika a výkonné motory
 • Inovativní koncept ovládání a dokonalé připojení

 

Nenapodobitelně svůj.

Nové BMW X2 si jde svou vlastní cestou – a také to dává najevo. Extrovertní tvary v kombinaci s dynamickými konturami mu propůjčují extrémně sportovní kupé charakter. Současně jeho působivé proporce a unikátní inovativní design zaručují výjimečný vzhled. Ideální pro všechny, kteří chtějí prozkoumávat nové obzory. Design BMW X2 M Sport X upřednostňuje sportovní X charakter vozu.  Hlavní roli hrají doplňky, potisky a barvy karoserie, které jsou známé ze světa rallye. V případě BMW X2 M Sport X je prominentně použita barva Frozen Grey, která napomáhá vytvářet celkový obraz výrazných kontrastů. Tato barva je užita na specifických prvcích M Sport X, jež jsou viditelné prakticky ze všech úhlů a zajišťují, že světlá výška vozu se při pohledu z boku zdá být vyšší než u modelu BMW X2 M Sport. Dalším výrazným designovým prvkem M Sport X je extrémně dynamický vzhled nárazníku.

 

Vždy vpřed. Před ničím necouvne.

Výkonné motory. Přesné řízení. Volitelný M sportovní podvozek. Precizní ovladatelnost stanovující měřítka ve své kategorii. Pro dynamické výkony a čilou agilitu – ať už na krátké či dlouhé vzdálenosti, jízdu po městě, nebo zatáčkovité okresní silnice. Všechny tyto vlastnosti dále zdokonaluje volitelným pohonem všech kol BMW xDrive, který novému BMW X2 propůjčuje vynikající trakci a směrovou stabilitu, umožňující projet ostrou zatáčkou stylem, jakoby vůz jel po kolejích. Zvýšený tep je samozřejmostí – pro všechny, kteří jsou připraveni.

 

 

Vždy o krok napřed. BMW Connected+.

Díky inovativním službám BMW Connected+, které jsou součástí aplikace BMW Connected v BMW X2, si můžete vždy užívat optimální propojení mezi vaším chytrým telefonem a vozidlem. Bez ohledu na to, zda plánujete schůzku či cestu a posíláte je do navigačního systému můžete s ostatními v reálném čase sdílet aktuální pozici nebo vám mobilní telefon může zobrazit zbytek cesty od zaparkovaného vozu do cíle. Poznejte aplikaci, která zjednoduší váš život. To vše umožňuje BMW Connected.

 
Paket M Sport X.

Neobyčejný jako samotné BMW X2: premiéra paketu M Sport X. Tento paket je opticky inspirován prostředím automobilových soutěží. Proto jsou designové prvky v šedé barvě Frozen Grey díky výraznému kontrastu s barvou karoserie viditelné z velké dálky. Nachází se v přední části vozu, stejně jako na jeho bocích a vzadu. Uvnitř vozu podtrhují už tak sportovní X charakter BMW X2 specifické detaily paketu M Sport X paketu.

 
Asistenční systémy: řiďte s jistotou, přijeďte uvolnění. 

Nejenže BMW X2 nabízí širokou paletu asistenčních systémů, ale vyznačuje se také vysoce pokročilými technologiemi.

Kamerové asistenční systémy, které jsou pro BMW X2 k dispozici, pomáhají zajistit větší jistotu a bezpečnost v nejrůznějších jízdních situacích. Na přání dodávaný systém Driving Assistant zahrnuje funkce varování před opuštěním jízdního pruhu, informace o povolené rychlosti se zobrazením zákazu předjíždění, automatické ovládání dálkových světel s funkcí proti oslnění BMW Selective Beam, stejně jako varování před kolizí  s rozpoznáváním chodců a automatickým brzděním. Kromě těchto funkcí zahrnuje výše postavený systém Driving Assistant Plus také adaptivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop & Go, který udržuje řidičem nastavenou rychlost mezi 30 a 140 km/h a zároveň zachovává bezpečnou vzdálenost od vozidel jedoucích vpředu. K dispozici je rovněž asistent jízdy v kolonách, který v rychlostech do 60 km/h přebírá od řidiče úkol dodržovat bezpečnou vzdálenost a udržovat vozidlo ve středu jízdního v pruhu. Řidič však musí stále mít alespoň jednu ruku na volantu.

 

 
Vstříc každodenním výzvám.

Jen velmi málo věcí dokáže BMW X2 zastavit. Zejména pokud je vybaveno velkým množstvím příslušenství. Ať už se vydáte jakoukoliv cestou, BMW X2 je připraveno na všechno. Zažijte jeho vysoce kvalitní a praktické příslušenství – abyste se také vy mohli popasovat s každodenní rutinou.
 

 

Kam dále:

Zaujala Vás tato nabídka nového BMW X2 nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo na níže uvedených kontaktech. Popřípadě nás kontaktujte přímo v sekci kontakty.