Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

NOVÉ BMW X2 M MESH EDITION.

784 BMW invelt 6. 9. 2021

Fascinující na první pohled. Exkluzivní designové prvky dodávají BMW X2 Edition M Mesh extrémně sportovní a stylový vzhled. Pozornost na sebe strhne spojení metalického šedého laku Brooklyn Grey a mnoho speciálních designérských prvků, jimž dominuje maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek se speciálním mřížkovaným designem. 

BMW X2 M Mesh Edition používá unikátní kombinaci individuality, radosti z jízdy, lifestylového charakteru a praktičnosti k oslovení aktivních zákazníků, kteří jsou buď mladí věkem, nebo myslí. BMW X2 v nové individualistické edici vstoupí na trh v listopadu 2020.

Exteriér BMW X2: radikální design ve své nejkrásnější formě.

  • BMW M mřížkovaná maska chladiče v leskle černém provedení s výrazným trojrozměrným designem inspirovaným závodními vozy. Mnoho působivých prvků přídě, jako například obložení předního nárazníku či výrazné obložení na prazích a spodních částech dveří a lemy blatníků v kontrastní matné černo-hnědé barvě Frozen Black-Brown.
  • Výrazný vzhled nové edice vytváří také výbava BMW Individual High-gloss Shadow Line s rozšířeným obsahem, zahrnující leskle černý rámeček masky chladiče, leskle černý kroužek kolem znaku BMW na zádi a koncovky výfuku v provedení černého chromu.
  • Standardní výbavou jsou polepy na kapotě motoru, na krajích předního nárazníku a na obou párech dveří. Mají nepřehlédnutelnou oranžovou barvu a dokonale doplňují nový metalický šedý lak Brooklyn Grey určený výhradně pro edici M Mesh Edition, případně černý metalický lak Sapphire Black. V případě volby jednoho z metalických laků bílá Alpine White, modrá Phytonic Blue nebo oranžová Sunset Orange mají polepy černou barvu. Na přání nemusejí být tyto polepy na vozidlo umístěny.
  • M aerodynamická kola s průměrem 19 nebo 20 palců se vsadkami barevně sladěnými s polepy.
  • Edice M Mesh Edition zaujme přední částí shodnou s ostatními modely BMW X2, a to včetně jejích hladkých ploch a LED světlometů s integrovanými světly do špatného počasí. Volitelně jsou k dispozici Adaptivní LED světlomety se 4segmentovou matrixovou technologií pro dálková světla. Atraktivní volitelnou výbavou jsou též zatmavené světlomety BMW Individual Shadow Line.

Interiér BMW X2: sportovní a současně prémiový charakter.


  • Standardní výbavou interiéru jsou M sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami s kombinovaným čalouněním hnědou kůží Mocha a Alcantarou v provedení Anthracite. Kontrastní oranžové prošívání na sedadlech, palubní desce a středové konzole nápaditě interiér oživuje. Oranžové prošívání je použité také na podlahových kobercích. Prahy zdobí nápisy „Edition“.
  • Hliníkové obložení interiéru Aluminium Hexagon, černé čalounění stropu BMW Individual, M ocelové pedály, M podložka pod levou nohu, M kožený volant a klíček od vozu s exkluzivní M trikolorou jsou dalšími prvky obsaženými ve standardní výbavě. Modely s manuální převodovkou mají řadicí páku ozdobenou logem M.
  • Součástí výbavy BMW X2 M Mesh Edition je BMW operační systém 6 s propracovaným systémem obsluhy s trojicí možností: ovladačem iDrive, dotykovým kontrolním displejem nebo – v případě, že je součástí výbavy navigační systém – také hlasem. Součástí volitelné výbavy je BMW navigační systém s 8,8“ kontrolním displejem nebo BMW navigační systém Plus s displejem o úhlopříčce 10,25 palce a barevným Head-Up Displejem

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů