NOVÉ BMW X4. UKAŽTE SE.

DEMONSTRACE SÍLY, DOKONALÉHO DESIGNU A POŽITKU Z JÍZDY. OTESTUJTE JI.

 


DESIGN.

Design nového BMW X4 je ztělesněním výkonnosti a sebevědomého charakteru. Ve srovnání s předchozím modelem nárůst v délce (+81 mm), šířce (+37 mm) a rozvoru (+54 mm). Výška nižší o 3 mm. Nový automobil kategorie SAC (Sports Activity Coupé) s extravagantně navrženými a dynamicky protaženými liniemi je okouzlujícím sportovním modelem rodiny BMW X. Výrazně lepší jízdní dynamika díky značně přepracovanému a lehčímu podvozku, který byl speciálně naladěn pro X4. Špičkové podvozkové systémy nabízené jako standard nebo jako součást volitelné výbavy: variabilní sportovní řízení, Performance Control, Adaptivní M podvozek, M sportovní diferenciál a M sportovní brzdy. Všechny světlomety jsou standardně vybaveny LED technologií.

Modely xLine, M Sport X a M Sport s vlastním individuálním charakterem.

Tři volitelné modelové varianty umožňují řidiči přizpůsobit vzhled zcela nového BMW X4 tak, aby odrážel jejich osobní vkus. Každá z nich je rozpoznatelná podle specifických prvků designu a pro daný model specifických 19“ kol z lehké slitiny. Nové BMW X4 lze nyní objednat s volitelnými prvky z portfolia BMW Individual.


INTERIÉR A VÝBAVA.

Uvnitř zbrusu nového BMW X4 je pro řidiče a spolucestující připraven interiér s moderním, prémiovým charakterem a působivě dynamickým designem, který vhodně vyjadřuje auru prvotřídní elegance.Na řidiče orientovaná palubní deska pomáhá navodit neobyčejnou jistotu a přináší za všech okolností úžasně sportovní zážitky z jízdy. Špičkové materiály, precizní kvalita zpracování a celá řada pečlivě provedených detailů stanovují tón moderního a individuálního prémiového charakteru nového BMW X4.

Výrazné rozdíly i v interiéru.

Specifikace každé z modelových variant xLine, M Sport X a M Sport zahrnuje exkluzivní designové prvky, které dávají interiéru nového BMW X4 jedinečný charakter. Doplňky špičkové kvality pro komfort a funkčnost na míru.

Doplňky špičkové kvality pro komfort a funkčnost na míru.

Mnohem širší nabídka volitelných doplňků ve srovnání s odcházejícím modelem nabízí zákazníkům ještě větší možnosti, jak zvýšit komfort a funkčnost nového BMW X4 podle jejich vkusu a potřeb. Tato nabídka zahrnuje elektricky nastavitelná a vyhřívaná sedadla, aktivní ventilaci sedadel či třínovou automatickou klimatizaci se samostatným nastavením teploty pro prostor zadních sedadel. Na seznamu doplňkové výbavy je i panoramatická prosklená střecha, která je výrazně větší než u předcházejícího modelu.

Paket Ambient Air, který je pro nové BMW X4 nově k dispozici, čistí vzduch pomocí ionizace a zároveň jej doplňuje o vůně. K dispozici je možnost volby z osmi různých vůní a řidič může nastavit jednu ze tří úrovní intenzity. Dalším novým prvkem volitelné výbavy je BMW Display Key. Na jeho dotykovém displeji o úhlopříčce 2,2“ je možné zobrazit stav paliva, zbývající dojezd a informace o servisu, přičemž klíč lze využít také k zamykání všech dveří, zavírání elektricky ovládaných oken a ovládání přídavného topení.

Digitální služby a asistenční systémy v BMW X4.

BMW X4 systematicky pokračuje v těch nejlepších výkonech nejen na silnici, ale také v oblasti internetového propojení. Nejmodernější asistenční systémy zaručují maximální úroveň bezpečnosti a pohodlí, zatímco inovativní informační a zábavný systém současně baví a informuje. A díky šikovným digitálním službám od BMW ConnectedDrive si můžete kdykoliv na cestách užít optimální konektivitu pro jednoduchou a uvolněnou každodenní mobilitu.

 

KAM DÁLE?

Zaujalo Vás nové BMW X4 nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás. Rádi Vám vůz dp detailu představíme, připravíme nazávaznou nabídku vč. financování a zarezervujeme termín nezávazné zkušební jízdy.