BMW X7.

NOVÝ ROZMĚR LUXUSU. 

První BMW X7 spojuje impozantní exkluzivitu, zevnějšek a prostornost luxusního automobilu s všestranností a agilní ovladatelností automobilu SAV (Sports Activity Vehicle). Tento automobil bude vyráběn v závodě BMW ve Spartanburgu (USA). Uvedení na trh je plánováno na březen 2018.

Největší model BMW řady X měří na délku 5151 mm, 2000 mm na šířku a je vysoké 1805 mm. Jasný a precizní designový styl charakterizuje úchvatnou, extrémně nápadnou přední část a velká boční okna, vůz disponuje vysokou světelnou výškou, dlouhou linií střechy a dvoudílným víkem zavazadlového prostoru. Mezi exkluzivní detaily patří velké množství chromovaných prvků. LED světlomety jsou součástí standardní výbavy, laserové světlomety BMW Laserlight jsou k dispozici jako volitelná výbava.

 

VELKOLEPÝ PROSTOR.

Velkorysý vnitřní prostor ve všech řadách sedadel. Sedm míst k sezení je standardní výbavou. Druhou řadu sedadel lze volitelně naspecifikovat jako dvě samostatná komfortní sedadla. Nekompromisní je prostor ve třetí řadě sedadel s loketními opěrkami, držáky na nápoje a USB zdířkami. Všechna sedadla jsou elektricky nastavitelná. Standardní výbavou je kožené čalounění Vernasca. Objem zavazadlového prostoru lze zvětšit z 326 na 2120 litrů.

Standardně jsou dodávána 20" kola z lehké slitiny, volitelně 21" a 22" kola z lehké slitiny.

Pečlivě navržené možnosti individualizace umožňuje výbavová linie Design Pure Excellence, M sportovní paket a pro tento model specifické výbavové prvky BMW Individual.

SKLENĚNÉ RUČNĚ VYRÁBĚNÉ PRVKY INTERIÉRU.

Čtyřzónová klimatizace, prostorové osvětlení a trojdílná prosklená panoramatická střecha jsou součástí standardní výbavy, volitelně je v nabídce pětizónová automatická klimatizace, paket Ambient Air, prosklená panoramatická střecha Sky Lounge, ovladače se skleněnými povrchy (Crafted Clarity), audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System a zadní zábavní systém Professional.

VZDUCHOVÉ ODPRUŽENÍ NA OBOU NÁPRAVÁCH.

Vzduchové odpružení na obou nápravách a adaptivní podvozek s elektronicky řízenými tlumiči je součástí standardní výbavy, integrální aktivní řízení a systém Executive Drive Pro s aktivnímu stabilizátory představuje volitelnou výbavu. M sportovní diferenciál je u BMW X7 M50d (kombinovaná spotřeba: 7,4 - 7,0 l/100 km, kombinované emise CO: 193 - 185 g/km) součástí standardní výbavy, u BMW X7 xDrive50i (kombinovaná spotřeba: 11,4 l/100 km, kombinované emise CO2: 261 g/km) a u BMW X7 xDrive40i (kombinovaná spotřeba: 9,0 - 8,7 l /100 km, kombinované emise CO2: 205 - 198 g/km) součástí volitelné výbavy.

NEJMODERNĚJŠÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

Kompletní nabídka nejmodernějších asistenčních systémů. Aktivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, Driving Assistant Professional s asistentem pro řízení a udržování vozu v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu s aktivní ochranou před nárazem z boku, asistent pro vyhýbací manévry, upozornění na nutnost dání přednosti v jízdě a upozornění na jízdu v protisměru. Nejnovější generace Head-Up displeje. Asistent pro nouzové zastavení Emergency Stop Assitant (v Evropě není v nabídce). Parkovací asistent včetně kamery a couvacího asistentu je součástí standardní výbavy. 

BMW Live Cockpit Professional s konceptem ovládání BMW Operating System 7.0 jako standardní výbava. Plně digitální přístrojový panel a kontrolní displej s 12,3" displeji. Koncept ovládání BMW Operating System 7.0 umožňuje intuitivní a multimodální obsluhu prostřednictvím dotykového displeje, ovladače iDrive, tlačítek na volantu, mluveného slova a gest. 

BMW Inteligentní osobní asistent plní roli digitálního spolujezdce a palubního experta. Ovládá se přirozenými hlasovými pokyny. BMW digitální klíč zákazníkům umožňuje používat chytré telefony pro přístup do vozu a nastartování jeho motoru. Remote Software Upgrade bezdrátově aktualizuje funkce vozu. 

TO JE IMPOZANTNÍ BMW X7.

KAM DÁLE?

Zaujalo Vás nové BMW X7 a přejete si více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo přímo v sekci kontakty. Rádi Vám připravíme nazávaznou nabídku vč. financování.