COVID-19 INFO: DOČASNÁ PROVOZNÍ DOBA 7:00 - 18:00 hod | SERVISNÍ SLUŽBY ZAJIŠŤUJEME BEZ OMEZENÍ |  PRODEJ POUZE VZDÁLENÝMI KOMUNIKAČNÍMI PROSTŘEDKY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE

PRO RYCHLÉ A ZVÍDAVÉ.

NOVÉ BMW F 900 R / XR.

"XR" od 233 719 Kč nebo "R" od 185 785 Kč.

Nové BMW F 900 XR – Výše, rychleji a ještě dále od 233 719 Kč bez DPH. 

Adrenalin den za dnem, zatáčku za zatáčkou. Na nové F 900 XR si každou zatáčku pořádně vychutnáš – kilometr po kilometru. Sám vzrušující design již naznačuje potenciál stroje.

Ve vzpřímeném pohodovém sedu budeš chráněn před větrem i nečasem: je jasné, že to budeš jen ty, kdo určí, kdy tahle jízda skončí!

Pokud tě žene nenasytná touha mířit stále dál a dál, pak pro tebe máme správného parťáka: vysokorychlostní dvouválcový řadový motor modelu F 900 XR dodá mezi 4 500 a 8 500 ot/min přes 87 Nm. Individuálně zvolené Dynamic ESA zajišťuje optimální tlumicí komfort a velmi stabilní ovládání. Na vedoucí pozici rád ponecháš ostatní za sebou.

Díky rozsáhlé výbavě budeš připraven jak na sportovní výkony, tak na jízdu ve městě. F 900 XR je motorka, která se hodí k tobě i k tvému sportovnímu duchu. #NeverStopChallenging

Pro více informací o tvém budoucím žihadlu nás kontaktuj přes kontaktní formulář na pravé straně stránky. 

Objednej si nyní svoje F 900 R nebo F 900 XR, a buď mezi prvními, kteří na něm odjedou.

Nové BMW F 900 R – dynamický naháč pro ryzí radost z jízdy od 185 785 Kč bez DPH.

F 900 R je dynamický a výkonný silniční motocykl, jehož výkon lze přesně ovládat. Nečekej na vhodný okamžik – teď je ta správná doba si ho pořídit!

Intuitivní, spontánní a dynamický – nemusíš čekat na chvíle štěstí. Jednoduše si je užiješ podle chuti a nálady. Vysokorychlostní dvouválcový řadový motor modelu F 900 R přináší od 4 500 do 8 500 ot/min nad 87 Nm. Tedy přesně v rozsahu otáček, kde je výkon nejzábavnější.

Puristický a výkonný design modelu F 900 R přímo touží po výzvách. S tímto dynamickým Roadsterem máš úspěšně nakročeno k tomu, abys rozpoutal hlavní akci dne. F 900 R reaguje přesně a přímo. Sílu v zatáčce tedy využíváš intuitivně správně: Jako by se tvoje myšlenky přímo měnily v potěšení z jízdy. Díky tomu ti F 900 R nabízí výbornou světelnou technologii, konektivitu a bezpečnost – a tím si před ostatními udržuješ výrazný náskok.

Nastup, nastartuj, #NeverStopChallenging.

Pro více informací o tvé budoucí nahotince nás kontaktuj přes kontaktní formulář na pravé straně stránky. 

Objednej si nyní svoje F 900 R nebo F 900 XR, a buď mezi prvními, kteří na něm odjedou.

Kam dále?