Od 12.4.2021 je zákazníkům servisu a náhradních dílů umožněn přístup do prostor invelt Praha a Plzeň. Stále platí dodržování legislativních nařízení a bezpečnostně hygienických opatření.

NOVÉ MINI COUNTRYMAN.

... JEŠTĚ VÍCE INSPIRACE od 717 600 Kč vč. DPH

Mimořádně všestranné MINI Countryman je pohodlnější než kdy předtím a je navrženo tak, aby zvládlo vše, co vás na cestě může potkat. Díky výkonným motorům a volitelnému pohonu všech kol ALL4 zvládá vše od popojíždění ve městě po jízdu po horách bez větší námahy. Jeďte životem naplno v největším, nejpohodlnějším a nejvíce dobrodružném MINI.

Není třeba dělat kompromisy. Můžete si s sebou vzít vše, co potřebujete. Nové MINI Countryman je neohrožený dobrodruh se sebevědomím vydat se kamkoliv. Nabídne vám dostatek místa pro pět lidí, zavazadla a všechny vzpomínky, které na cestě posbíráte. Je ideální pro aktivní životní styl s vašimi přáteli a rodinou.

Hlavní specifikace nového MINI Countryman:

 • Osobitý design přední části s nově navrženou maskou chladiče.
 • LED přední světlomety a LED mlhová světla nyní součástí standardní výbavy.
 • LED zadní světla se vzorem britské vlajky Union Jack.
 • Nové barvy karoserie, nový paket exteriéru Piano Black Exterior.
 • Nová kola z lehké slitiny.
 • Nejnovější generace motorů, všechny modely standardně plní emisní normu Euro 6d.
 • Další modely vybavené 8stupňovou automatickou převodovkou Steptronic.
 • Nový digitální přístrojový panel s volitelným 5palcovým barevným displejem.
 • Volitelně dostupný nově navržený centrální displej v leskle černém provedení Piano Black.
 • Sportovní kožený volant jako součást standardní výbavy pro všechny modelové varianty.
 • Nová kožená čalounění a interiérové plochy.
 • Nové provedení interiéru MINI Yours Interior Style.
 • MINI Connected s novými funkcemi. 
 • Rozšířená nabídka MINI Originálního příslušenství.


Prostor pro dobrodružství.

Až 1390 litrů zavazadlového prostoru. MINI Countryman je navrženo tak, aby vyhovovalo všem druhům výletů po městě a mimo něj. Sklopením jeho zadních sedadel vznikne dodatečný prostor pro zavazadla nebo prostor pro nohy, takže můžete rychle a snadno využít až 1390 litrů zavazadlového prostoru pro přepravu zásob pro jakékoli dobrodružství.
Posuvná sedadla. Velkorysý zavazadlový prostor nabízí dostatek místa pro všechny vaše plány. A jsou-li opěradla zadních sedadel dělená v poměru 40/20/40 sklopena, nové MINI Countryman dokáže pojmout náklad, který je dlouhý, vysoký, široký, nebo prostě jen objemný.
Funkce Easy Opener. Máte plné ruce, ale potřebujete otevřít zavazadlový prostor? Prostě použijte nohu. Díky volitelnému Komfortnímu přístupovému systému a funkci Easy Opener ve spojení s automatickým otevíráním pátých dveří můžete otevírat dveře zavazadlového prostoru MINI Countryman rychlým a cíleným pohybem chodidla pod zadním nárazníkem.

Osobitý design a mimiořádně atraktivní vzhled.

Přepracovaná maska chladiče má pro MINI typické šestihranné obrysy a je lemována tenkým jednodílným chromovým rámečkem. V rámci přepracování vzhledu přední části MINI Countryman přibyly do nabídky sériové výbavy LED světlomety. Výrazné, mírně asymetricky zaoblené obrysy světlometů jsou zvýrazněny nepřerušeným světelným proužkem, který přebírá funkci denního svícení i ukazatele směru.
Přepracovaný zadní nárazník přispívá k mimořádně robustnímu a modernímu vzhledu nového MINI Countryman. Vzpřímená zadní světla s chromovanými rámečky jsou exkluzivním a nezaměnitelným zdůrazněním s motivem britské vlajky.

Nové barvy karoserie - k dispozici je v devět různých barevných provedeních, které doplňuje trojice atraktivních kontrastních střech a krytů vnějších zpětných zrcátek.
Paket Piano Black Exterior, rovněž novinka dostupná pro všechna provedení nového MINI Countryman, zaručuje obzvláště osobitý vzhled. V jeho případě jsou rámečky světlometů, zadních světel, masky chladiče a boční ozdoby vyvedeny namísto chromovaného v leskle černém provedení.

Inspirující interiér a nové prvky výbavy.

Standardní vývava nyní zahrnuje sportovní kožený volant pro všechny modelové varianty. Elektricky nastavitelná sedadla jsou také součástí standardní výbavy, přičemž u řidiče jsou doplněna paměťovou funkcí a spolujezdec vpředu má výškově nastavitelné sedadlo.
Modely MINI Cooper S Countryman, MINI Cooper SD Countryman a MINI Cooper SE Countryman ALL4 jsou nyní standardně vybaveny leskle černým obložením interiéru a dveří Piano Black. To je kombinováno s ozdobnými proužky ve tmavém provedení British Oak. Volitelně je pro všechny modelové varianty k dispozici nová verze vysoce exkluzivního obložení interiéru MINI Yours. Volitelný interiérový styl MINI Yours Interior Style Shaded Silver vyzařuje sportovní styl. Ten dokreslují také osvětlená ozdobná obložení v provedeních Shaded Silver s dveřními ozdobnými prvky Dark Silver a zvýrazňujícími lištami Hazy Grey.

Nové MINI Countryman je vybaveno SIM kartou, která je trvalou součástí vozu. Umožňuje používání inteligentního tísňového volání E-Call s automatickou detekcí polohy vozidla a závažnosti nehody, jakož i služeb MINI TeleServices. Výbava Connected Media zahrnuje širokou škálu digitálních služeb MINI Connected. Nové MINI Countryman je vždy online a umožňuje bezproblémové používání hlasového asistenta Amazon Alexa. Zajišťuje také přístup k dopravním informacím v reálném čase RTTI a též internetové platformě MINI Online a přípravě pro Apple CarPlay. MINI Connected lze použít k odesílání navigačních cílů z chytrého telefonu do vozu. Připojení mobilního telefonu také znamená, že se automaticky aktualizují navigační mapy vozidla. 

Zaujalo Vás nové MINI Countryman? Chcete si zarezervovat testovací jízdu nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo přímo v sekci kontakty. Rádi Vám vůz představíme a připravíme nezávaznou nabídku vč. financování.

Jste připraveni na projížďku...? Kromě plug-in hybridního pohonu je nové MINI Countryman nabízeno se třemi zážehovými a třemi vznětovými motory s nejnovější technologií MINI TwinPower Turbo. Motory prošly dalším rozsáhlým vývojem a pokrývají výkonové spektrum od 75 kW/102 k do 140 kW/190 k (kombinovaná spotřeba paliva: 6,3–4,1 l/100 km; kombinované emise CO2: 144–107 g/km) a již nyní splňují emisní normu Euro 6d, která začne platit až od roku 2021.

Kam dále?