Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

NOVĚ NA FASÁDĚ PLZEŇSKÉHO SHOWROOMU UVIDÍTE LOGA BMW M A BMWI

317 BMW invelt 7. 9. 2021
obrázek

S hrdostí vám oznamujeme, že náš plzeňský showroom prošel náročným certifikačním programem BMW M Motorsport a BMWi. V případě BMW M aktuálně naleznete na plzeňském showroomu BMW M3, které je vystavené na stylové a originální platformě. BMWi vystavujeme v podobném duchu originality a elegance. Certifikaci na prodej vozů BMW M Motorsport získal pan Filip Novák a certifikaci na BMWi získal pan Tomáš Kaufner. A co všechno stálo za jejich získání? 

Certifikace BMWi 

Představit a vysvětlit specifikace vozů BMWi vám dokáže pan Tomáš Kaufner, který absolvoval dvoudenní školení v Rakousku. Cílem tohoto školení bylo se stát odborníkem na vozy BMWi, poznat veškeré technologie s tím spojené a porozumět značce BMWi. Díky absolvování tohoto školení je pan Kaufner schopen poskytovat poradenství zákazníkům a nabízet produkty BMWi na profesionální úrovní odpovídající standardům BMW. Výhody, dokonalosti a eleganci značky BMWi vám představí pan Kaufner, kterého můžete kontaktovat na tel. čísle 602 663 958, a nebo na e-mailové adrese tomas.kaufner@invelt.com.

obrázek

Certifikace BMW M Motorsport

Specifika a finesy ,,M" - nejsilnějšího písmena na světě má v malíku pan Filip Novák, který absolvoval jednodenní školení BMW M Motorsport v Portugalsku, které bylo zakončené jeho certifikací se specializací na BMW M Sales Advisor, Product Genius a Service Advisor. Pan Filip Novák vám dokáže vysvětlit a představit vše o vozech BMW M Motorsport na co si jen vzpomenete. Sportovní sílu, dokonalé křivky a dynamickou jízdu vám představí pan Novák, kterého můžete kontaktovat na tel. čísle 602 663 954, a nebo na e-mailové adrese filip.novak@invelt.com.

obrázek

Změny na showroomu

Pro získání certifikace, ale museli proběhnout také změny na plzeňském showroomu. Muselo se doplnit značení BMWi a BMW M na budovu showroomu, dokoupit platformy s TV projekcí na vozy BMW M a BMWi. K vozu BMW M bylo rovněž nutné dokoupit M performance volant a M sportovní brzy. Dále se musela vyhradit dvě parkovací stání pro zákazníky BMWi a postavit dobíjecí stanici na vozy BMWi. Sortiment Lifestylu je rovněž doplněn o zboží BMWi a BMW M Motosport, tak můžete ke svému budoucímu vozu pořídit i stylové doplňky. 

Pokud si přejete informace o BMW M a BMWi, nebo byste si rádi rezervovali testovací jízdu, neváhejte kolegy kontaktovat a užít si BMW v tom nejlepším a nejvýkonnějším podání, které nabízí. Kontaktovat náš prodejní tým. 

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů