COVID-19 INFO: DOČASNÁ PROVOZNÍ DOBA 7:00 - 18:00 hod | SERVISNÍ SLUŽBY ZAJIŠŤUJEME BEZ OMEZENÍ |  PRODEJ POUZE VZDÁLENÝMI KOMUNIKAČNÍMI PROSTŘEDKY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE

OBJEDNEJ SI SVOJI R 18

BUĎ PRVNÍ, KDO ZAŽIJE 1800 CM3 BMW MOTORRAD

Toto je světová premiéra, na kterou scéna „custom biků“ netrpělivě čekala – „Concept R 18“ – tento elegantní a štíhlý motocykl dává více než nahlédnout pod pokličku toho, co má BMW Motorrad v nabídce v segmentu cestovních motocyklů.

Řev toho největšího boxeru, který kdy spatřil světlo světa. O tom sní skoro každý. Jeho 1800 cm3 slibuje výjimečný charakter. A ty jsi pouze pár kliknutí od toho, být mezi prvními, kdo ho zažije. Stačí vyplnit kontaktní formulář a je to. 

Udělej předobjednávku na R 18 a buď mezi prvními, kdo si jí budou moci objednat

1. Předobjednej si svou R 18 u jednoho z našich prodejců a slož zálohu 25 000 Kč. Budeš tak mezi prvními, komu bude motocykl doručen (kdykoliv můžeš tuto předobjednávku zrušit). Stačí vyplnit formulář po pravé straně této stránky a my Tě do 48 hodin kontaktujeme.

2. Budeš dostávat předem spoustu informací o vývoji modelu, a také pozvánky na první neveřejné představení sériového modelu.

3. Objednávky se začnou přijímat v roce 2020, a ty si nakonfiguruješ svůj motocykl, uzavřeš kupní smlouvu v BMW Invelt, a budeš mezi prvními, komu bude motocykl dodán.