INFORMACE O AKTUÁLNÍM ROZSAHU OMEZENÍ A PROVOZNÍ DOBU V PRAZE I PLZNI NALEZNETE ZDE.

OMEZENÍ PROVOZU.

Vážení zákazníci,

vzhledem k aktuální situaci týkající se šíření nového koronaviru označovaného SARS CoV-2 v ČR a s ohledem na aktuální usnesení vlády ČR ze dne 15.3.2020 jsme nuceni na dočasnou dobu částečně upravit rozsah poskytovaných služeb pro naše provozovny v Praze a Plzni.

V každém případě se budeme snažit vyřešit jakékoliv Vaše potřeby a naše služby zachovat v maximálním možném rozsahu s ohledem na vývoj situace a nařízení vlády ČR.

Servisní služby zajišťujeme bez přerušení pouze s omezenou provozní dobou Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod. Chováme se zodpovědně. Podívejte se, jaká optaření jsme pro Vaši i naši bezpečnost přijali.

Prodejní služby jsme schopni řešit pouze prostřednictvím vzdálených komunikačních prostředků (e-mail; Telefon; Webové stránky) a vždy na základě individuální dohody. Bližší informace naleznete níže. 

Pro bližší informace se mužete obracet na naše kontaktní centra v Praze a Plzni.

Sobotní provoz je do odvolání zrušen.
 

KONTAKTNÍ CENTRUM 8:00 - 17:00 hod (všední dny)

Na níže uvedených telefonních číslech Vám rádi zopovíme veškeré Vaše dotazy a pomůžeme řešit jak nové servisní zásahy, tak i ty stávající během dočasné provozní doby Po - Pá: 8:00 - 17:00 hod.
 


PRODEJ NOVÝCH I OJETÝCH VOZIDEL:

 • Zákaznící se zájmem o nákup vozidla se mohou s naším prodejním týmem spojit prostřednistvím mobilních telefonních čísel či využít e-mailové komunikace. Možné je i vyplnit kontaktní formuláře na našich webových stránkách a my se s Vámi následně spojíme a nabídneme individuální možnosti řešení.
 • Zákazníky, kteří čekají na předání již objednaného vozidla budeme v následujícím období individuálně kontaktovat a nabídneme možná řešení předání vozidla po osobní domluvě.
 • Zákazníci, kteří byli objednáni na zkušební jízdu s potvrzeným termínem musíme bohužel informovat, že veškeré zápůjčky a testovací jízdy jsou do odvolání zrušeny. V každém případě takové zákazníky budeme kontaktovat a nabídneme způsob řešení situace či nový termín, pokud to bude jen trochu možné.
 • Kontakt na prodejní tým 

 

SERVISNÍ SLUŽBY A PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ:

 • Zákazníky, kteří u nás mají vůz na servisním zásahu budeme jednotlivě kontaktovat a dohodneme individuální způsob předání opraveného vozidla.
 • Zákazníky, kteří měli rezervovaný termín servisního zásahu budeme v nejbližších dnech kontaktovat a dohodneme individuální způsob převzetí vozidla k servisnímu úkonu.
 • Zákaznící, kteří chtějí využít naší servisní kapacity, by měli kontaktovat naše kontaktní centrum každý všední den v časech mezi 8:00 a 17:00 hod. Dohodneme přesný postup a způsob převzetí vozidla.
 • V případě havárie či naléhavé potřeby mimo provozní dobu (8-17:00) je možné využít našeho servisního pohotovostního čísla:  +420 602 202 090
 • KONTAKT na servisní recepci PRAHA (všední dny 8:00 - 17:00 hod): 257 117 234; praha@invelt.com
 • KONTAKT na servisní recepci PLZEŇ (všední dny 8:00 - 17:00 hod): 377 684 111; plzen@invelt.com
 • Více informací o servisních službách naleznete zde. 

 

PLATBY:

V rámci ohleduplnosti a bezpečnosti je na našich provozovnách možno platit pouze bezhotovostně a to kartou, nebo bankovním převodem. Věříme, že toto dočasné řešení uvítáte. 

 

Snažíme se zachovat maximální možný rozsah provozu tak, abychom Vám dokázali pomoci a abychom zachovali maximální možný rozsah služeb. Za případné nepohodlí a komplikace se velice omlouváme a děkujeme za pochopení. 

 

Tým BMW Invelt