Od 12.4.2021 je zákazníkům servisu a náhradních dílů umožněn přístup do prostor invelt Praha a Plzeň. Stále platí dodržování legislativních nařízení a bezpečnostně hygienických opatření.

OSTATNÍ INFORMACE KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT.

Společnost Invelt na českém trhu působí déle než 25 let. Během tohoto období jsme se zařadili mezi přední partnery BMW AG nejen v České republice, ale i v Evropě a získali značný počet spokojených zákazníků.

Vaše důvěra je pro nás klíčová a zavazující.

Pokud Vaše osobní údaje zpracováváme, činíme tak především z toho důvodu, abychom s Vámi mohli komunikovat a oslovovat Vás např. v případě technických svolávacích akcí, reagovat na Vaše podněty na zlepšení našich služeb, poptávky služeb, informovat Vás o dokončeném servisním zásahu na Vašem vozidle či z jiného podobného důvodu.

 O Vaše osobní údaje dbáme s maximální možnou péčí, zcela v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016 / 679.

V případě jakýchkoliv dotazů, podnětů či požadavků v rámci GDPR nás můžete kontaktovat v sídle společnosti; na adrese Jeremiášova 1127 / 5, 155 00 Praha 5, na e-mailové adrese nebo tel.čísle 257 117 222 

Na této stránce budeme shromažďovat informace, které by Vás mohly zajímat nad rámec předchozích kategorií.

Děkujeme za Vaši důvěru a přízeň.

 

OSTATNÍ INFORMACE: