PLUG-IN HYBRIDNÍ MODELY BMW ŘADY 5

 

SEDAN A TOURING. 

Inovativní a hospodárný plug-in hybridní pohon BMW řady 5.
Extrémně progresivní a mimořádně praktické. První plug-in hybridní BMW řady 5 Touring inspiruje kombinací výkonného zážehového motoru, vysokonapěťové baterie a elektromotoru s technologií BMW eDrive. Jejich zásluhou nabízí působivou výkonnost a současně i nižší spotřebu paliva a produkci emisí CO2. Asistent nabíjení a inteligentní řízení toků energií od BMW ConnectedDrive vám během nabíjení pomáhají a snižují spotřebu energie. Současně přináší řidiči tohoto hospodárného manažerského kombi další benefity služba propojeného nabíjení BMW Connected Charging.

Maximální hospodárnost, skvělý komfort a jedinečná jízdní dynamika: přesně to charakterizuje plug-in hybridní vůz BMW. Je ještě všestrannější než jakýkoliv jiný typ vozu, kombinují v sobě to nejlepší z obou světů a díky elektrickému pohonu přinášejí do každodenního života pouhým stiskem tlačítka individuální jedinečnost. Po městě zažijete tichou a čistě elektrickou jízdu.

 
Inteligentní řízení toků energií.

Inteligentní řízení toků energie je jedním z hlavních pilířů konceptu pohonu BMW eDrive. Tento systém koordinuje komunikaci mezi všemi součástmi pohonu BMW s elektromotorem s cílem nejlepší možné hospodárnosti a vyšší jízdní dynamiky, současně prodlužuje dojezd čistě na elektrickou energii.
 

SLUŽBY A APLIKACE

BMW ConectedDrive
  • Klíčem do světa BMW ConnectedDrive je speciální výbava z portfolia služeb BMW ConnectedDrive Services. Nabízí velké množství inteligentních služeb a aplikací, které vám na cestách poskytnou informace a zábavu. Umožňují spojení se vším, co je pro vás důležité. Můžete si také objednat další služby a aplikace BMW ConnectedDrive, jako je služba Concierge Services (osobní asistent), Internet nebo dopravní informace Real Time Traffic Information. Před jízdou tak můžete pomocí chytrého telefonu zkontrolovat stav svého elektrického vozu: zobrazit úroveň nabití a dostupný dojezd, aktivovat různé funkce, jako je ventilace, nebo analyzovat historii nabíjení.
  • S volitelným inteligentním osobním asistentem BMW nezůstane žádná otázka nezodpovězena. Je to konečný odborník na vozidla, který vás lépe a lépe zná a může vás podle toho kdykoli podpořit. Cokoli chcete o svém BMW vědět, kdykoli potřebujete pomoc, je tu pro vás. S ním ještě lépe poznáte funkce svého vozidla a vždy bude vědět o stavu a servisních požadavcích vašeho BMW.


BMW Connected Charging.
  • Služba BMW Charging umožňuje řidičům snadné a komfortní vyhledávání, používání i placení nabíjecích stanic na cestách doma i v zahraničí. Nabíjecí stanice, které jsou součástí neustále se rozšiřující sítě, se zobrazují přímo v navigačním systému, v aplikaci nebo na webových stránkách. Jakmile naplánujete svou cestu, systém vás nasměruje na nejbližší veřejné nabíjecí stanice na vaší trase a předem vás informuje, např. o jejich dostupnosti a nabízených nabíjecích proudech.

 

eDrive Zones.
  • Vaše BMW automaticky pozná, když vjede do některé z nízkoemisních zń a samočině přepne na čistě elektrický jízdní režim.Čistě elektrická jízda, tedy bez lokálních emisí, je oceňována body z programu BMW Points. Řidiči se připisuje jeden bod za každý kilometr ujetý čistě na elektřinu. Používání čistě elektrického jízdního režimu v oblastech definovaných jako BMW eDrive zóna je dokonce oceněno dvojnásobným počtem bodů. Nasbírané body pak mohou být převedeny na kredit, který lze uplatnit u veřejných nabíjecích stanic BMW Charging při nabíjení vysokonapěťové baterie. Nová digitální služba je k dispozici v Německu, Nizozemsku a Belgii. Další trhy budou následovat v průběhu roku 2020.

Zaujal Vás nový plug-in hybridní model BMW řady 5? Chcete si zarezervovat testovací jízdu nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo přímo v sekci kontakty. Rádi Vám vůz představíme a připravíme nezávaznou nabídku vč. financování.