Porovnat  

PŘEKVAPIVĚ VELKÉ MINI

obrázek

Pořiďte si nyní limitovaný MINI COUNTRYMAN za akční cenu od 716 300 Kč s DPH a bonusovou výbavou v hodnotě až 180 000 Kč.


VĚTŠÍ. DRSNĚJŠÍ. ODOLNĚJŠÍ NEŽ DŘÍV.

Je největším a nejprostornějším MINI, dokonale připraveným pro každé dobrodružství a všechno, co se vám připlete do cesty. Díky výkonnému motoru MINI TwinPower Turbo a pohonu všech kol ALL4 zvládne bez námahy veškeré nástrahy. Na hladký průběh dostatečného výkonu a rychlou odezvu si snadno zvyknete a na celý pohon se ještě snadněji spolehnete. A navíc, každý povrch exteriéru vyzařuje svým vzhledem jasnou a odvážnou energii. Příslib komfortu a síly je patrný už při pohledu na dramatický přední nárazník, nasávací otvory nebo výrazné světlomety. Prostorný interiér pohodlně pojme pět lidí, zavazadla a kufr plný vzpomínek, které při svých cestách nasbíráte. Zjistěte, kam vás dnes vaše inspirace zavede.

UDĚLEJTE MÍSTO PRO DOBRODRUŽSTVÍ.

Hnací silou stojící za estetikou interiéru je typické zaměření MINI na detaily. Na prvním místě je komfort posádky, takže nechybí skvělý výběr materiálů, jako třeba sedadla čalouněná jemnou kůží top grain, ale ani celkový pocit pohody. Zásluhou prémiového designu interiéru bude váš jízdní zážitek stejně univerzální jako vzrušující. Centrální částí interiéru je středový panel s úžasným 8,8" displejem. Je mozkem celého infotainment systému a zároveň dokonalým prostředím pro vaši navigaci MINI Connected. S celou řadou inovativních technologických řešení převádí sílu celého vašeho MINI do intuitivního ovládacího centra, kde jsou ovladače snadno po ruce. Všechno je na míru připravené pro vaše potěšení a dokonce i nejdrsnější terén je pouze cvičením komfortu, zábavy a stylu.

MINI COUNTRYMAN - Překvapivě velké MINI

Líbí se Vám MINI Countryman s bohatou výbavou? Napište nám a my se s Vámi spojíme pro více informací.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

KREATIVNÍ VYUŽITÍ PROSTORU.

obrázek

5 SEDADEL

450 LITRŮ

MINI Countryman bylo stvořeno tak, aby zvládlo všechny typy výletů ve městě i v divočině. Opěradla zadních sedadel lze snadno sklopit, a tím získat až 1390 litrů prostoru pro vybavení na jakékoliv dobrodružství.

obrázek

3 SEDADLA

1000 LITRŮ

MINI Countryman bylo stvořeno tak, aby zvládlo všechny typy výletů ve městě i v divočině. Opěradla zadních sedadel lze snadno sklopit, a tím získat až 1390 litrů prostoru pro vybavení na jakékoliv dobrodružství.

obrázek

2 SEDADLA

1390 LITRŮ

MINI Countryman bylo stvořeno tak, aby zvládlo všechny typy výletů ve městě i v divočině. Opěradla zadních sedadel lze snadno sklopit, a tím získat až 1390 litrů prostoru pro vybavení na jakékoliv dobrodružství.

POHLED NA INTERIÉR.

obrázek

HLAVNÍ VLASTNOSTI.

MINI COUNTRYMAN - ELEKTRICKY NASTAVITELNÁ SEDADLA

ELEKTRICKY NASTAVITELNÁ SEDADLA

Každé sedadlo lze elektricky nastavit tak, že nabídne pohodlnou oporu beder, a tím zajistí výjimečný komfort sezení, takže do cíle přijedete vždy relaxovaní a svěží. Navíc, s volitelnou paměťovou funkcí si můžete uložit dvě různá individuální nastavení. Užijete si zdravý, ortopedický posed a snižte napětí v zádových svalech. To přijde vhod zejména při dlouhých cestách.

MINI COUNTRYMAN - PŘEPRACOVANÁ MASKA CHLADIČE

PŘEPRACOVANÁ MASKA CHLADIČE

Pro svalnatý vzhled je MINI Countryman ozdobeno vylepšenou maskou chladiče a novým designem předního nárazníku. Maska chladiče je doplněna výrazným a nápadným rámečkem, který je k dispozici v chromovaném provedení či nově volitelně v černém provedení Piano Black.

MINI COUNTRYMAN - ADAPTIVNÍ LED PŘEDNÍ SVĚTLOMETY

ADAPTIVNÍ LED PŘEDNÍ SVĚTLOMETY

Tyto důmyslné LED přední světlomety dodají vašemu MINI distingovaný nový vzhled a bezpečnost – a to s úžasnými výsledky. Zajišťují účinné osvětlení silnice i za špatné viditelnosti a přisvěcují do zatáček, takže vidíte části vozovky, které byste mohli přehlédnout. Pokud přední kamera vašeho MINI zaznamená protijedoucí vozidla, funkce automatického ztlumování vypne odpovídající matrixové segmenty dálkových světel a zabrání tak oslnění ostatních účastníků silničního provozu.

MINI COUNTRYMAN - UPRAVENÝ DESIGN ZADNÍHO NÁRAZNÍKU

UPRAVENÝ DESIGN ZADNÍHO NÁRAZNÍKU

Působivý vzhled nového MINI Countryman dále vylepšuje nový a zdokonalený zadní nárazník. Vyznačuje se výraznými a nápadnými konturami a lakováním v barvě karoserie. Tvarům vozu dodává více vyváženosti a současně zlepšuje aerodynamiku. Vše doplňuje dokonale zakomponovaný zadní difuzor, podtrhující sportovní styl vozu.

MINI COUNTRYMAN - MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Náš nový multifunkční přístrojový panel nahrazuje konvenční rychloměr. Tvoří ho 5palcový barevný displej v elegantním provedení Black Panel a poskytuje informace, jako je rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny.

PODMANIVÉ. DESIGNEM

Spojením výrazného, drsného vzhledu a svalnatých proporcí s dobrodružným duchem jsme vytvořili všestranného společníka, jehož přirozeným prostředím jsou městské ulice současnosti, ale i okresky na venkově. Je k dispozici v 9 různých barvách a jeho styl dokresluje řada atraktivních kontrastních tónů střechy. Se širokou nabídkou prémiových materiálů vytváří dokonalou příležitost, jak vyjádřit svou osobnost. A to jak uvnitř, tak i zvenku.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů