Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

PŘICHÁZÍ NOVÉ BMW ŘADY 3 SEDAN.

510 BMW invelt 7. 9. 2021

BMW ŘADY 3 Sedan více než 40 let ztělesňuje koncept sportovní radosti z jízdy. Nové BMW řady 3 Sedan poutá dynamickým designem, agilní ovladatelností, výjimečnou hospodárností, inovativními výbavovými prvky a charakteristickými rysy BMW. Sedmá generace sportovního sedanu ve střední třídě posouvá standardy v oblasti jízdních vlastností o další kus dál, nemluvě o špičkové prémiové kvalitě a inovacích.

Světová premiéra nového BMW řady 3 Sedan se odehraje v říjnu letošního roku na pařížském autosalonu Mondial de l´Automobile. První veřejné představení nového BMW řady 3 Sedan proběhne 9. března 2019, kdy současně bude zahájen jeho celosvětový prodej.

Design exteriéru: zřetelné a precizní vyjádření sportovních vlastností.

Design exteriéru nového BMW řady 3 Sedan využívá kombinaci precizně tvarovaných linií a nápadně tvarovaných ploch, vytvářejících moderní interpretaci sportovní estetiky. Jeho nový designový jazyk jasně a nezaměnitelně vyjadřuje dynamický charakter vozu.

Interiér: elegantní vyjádření sportovního stylu.

Nový designový jazyk značky přináší také jasné rozvržení ploch v interiéru nového BMW řady 3 Sedan. Zdůrazňuje tak prostor v kabině a společně s palubní deskou orientovanou na řidiče zvyšuje koncentraci řidiče na silnici. Přístrojová deska působí moderně a vzdušně a její horizontální linky, vysoce kvalitní galvanizované obložení a kontury zasahující až do dveří rovněž dodávají interiéru dojem šířky a elegance.

Výrazný vzhled už z výrobní linky: modely Advantgarde, Sport Line, Luxury Line a M Sport.

Výbavové linie, nabízené jako alternativy ke standardní výbavě nového BMW řady 3 Sedan, přinášejí široké možnosti individualizace vzhledu vozu. 

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů