THE i4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ
Porovnat  
Porovnat  

PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW M PERFORMANCE PARTS.

562 BMW invelt 6. 9. 2021
obrázek

Doplňky nabízejí další sportovní akcenty z hlediska designu, dynamiky jízdy a jízdních výkonů, a současně ještě více zdokonalují obzvláště sportovní charakter vysoce výkonných sedanů BMW M5 a BMW M5 Competition. Všechny komponenty jsou tradičně dokonale sladěné se specifickým charakterem modelu, a kromě sportovního vzhledu jsou zásluhou nízké hmotnosti a propracované aerodynamiky také plně funkční.

obrázek

Karbonové díly exteriéru.

 • M Performance přední karbonový splitter. Přední aerodynamické plošky M Performance na stranách a nástavec předního nárazníku M Performance vyrobené z prvotřídního karbonu se „starají“ o sportovní vzhled přední části.
 • Kromě leskle černého provedení je rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek M Performance v nabídce také v karbonové variantě. Z tohoto vysoce kvalitního materiálu jsou vyrobeny také kryty vnějších zpětných zrcátek M Performance, průduchy na bocích za předními koly M Performance a nástavce bočních prahů M Performance.
 • Zadní karbonový spoiler M Performance a zadní karbonový spoiler M Performance Carbon Pro jsou oba k dispozici pro sedany. Zadní části dále dodává sportovní vzhled zadní karbonový difuzor M Performance. 
 • Osvětlená maska chladiče Iconic Glow je dostupní pro vozy BMW řady 5 . LED osvětlení dodává masce chladiče a celé přední části vozu zářivý a exkluzivní vzhled. Podsvětlení je aktivní od odemčení vozu do rozjezdu a po vypnutí zapalování až do uzamčení. LED dveřní projektor s nápisem M Performance k dispozici pro vozy M5.
obrázek
obrázek

Volant M Performance a karbonové díly interiéru.

 • Volant M Performance díky výrazně tvarovaným, Alcantarou potaženým plochám pro uchopení, zaručuje skvělý pocit z řízení. Společně s Alcantarou, stříbrošedým, ručně šitým křížovým stehováním a červeným středicím proužkem na 12 hodinách zaručuje skutečnou závodní atmosféru.
 • Jako alternativa ke standardnímu koženému volantu jsou volitelně k dispozici také volanty M Performance v kombinaci karbon/kůže nebo karbon/Alcantara.
 • Volant M Performance Pro, dostupný výhradně pro BMW M5 a BMW M5 Competition, se vyznačuje do vysokého lesku leštěným karbonem a Alcantarou, stejně jako v jeho spodní části umístěným nápisem M Performance. Proužek na 12 hodinách je vyveden v modré barvě Motorsport Blue a dekorativní obšívání věnce je v barvách trikolory BMW M.
 • Pro všechny další volanty jsou v nabídce karbonové řadicí páčky M Performance. Karbonové obložení voliče převodovky je exkluzivní výbavou určenou pro BMW M5 a BMW M5 Competition.
obrázek
obrázek

Sportovní podvozek M Performance pro modely M5.

 • Stavitelný podvozek umožňuje snížit světlou výšku v rozmezí 5 až 20 mm, což má za výsledek nižší těžiště, menší tendenci k naklánění karoserie a větší nájezdové rychlosti do zatáček.
 • Exkluzivně pro oba modely M5 jsou připravena kovaná 20“ M kola Y-spoke v matně šedém provedení 863 M Ferric Grey s patentovanou trojrozměrnou geometrii paprsků. Mají na sobě vyfrézovaný nápis M Performance a barevné logo M.
 • Odvrtávané brzdové kotouče. Volitelný sportovní brzdový systém M Performance zajišťuje odpovídající zpomalení i při velmi sportovní jízdě.
 • Pro modely řady 5 jsou k dispozici další kola z lehké slitiny, mezi něž patří dvoubarevná kovaná 20“ kola M Performance Multi spoke 732 M. Nabídka dílů M Performance navíc zahrnuje výfukové systémy pro vznětové motory.
obrázek
obrázek

M Performance také mimo automobil.

Díky speciálnímu příslušenství mohou majitelé BMW řady 5 dát svůj sportovní styl na odiv i mimo automobil. Pouzdro na klíč M Performance v kombinaci Alcantara/karbon je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů známých ze světa automobilových závodů a slouží jako věc každodenního použití a současně jako výrazný designový prvek. K uložení a přepravě další sady kol se doporučují obaly na pneumatiky M Performance v typickém M designu. Pro oba modely M5 je k dispozici také prodyšná a pratelná ochranná plachta M Performance s měkkou vnitřní vrstvou a natištěnými designovými prvky, jako je BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a velké písmeno „M“ na střeše.

obrázek
obrázek

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů