PRODLOUŽENÁ PRACOVNÍ DOBA SERVISU BMW A MINI.

VYMĚŇTE SVÉ ZIMNÍ SADY KOL VČAS.

Jako každý rok, jsme pro vás vyhradili jeden den, který věnujeme výhradně výměnám letních kol za zimní sady. Získejte maximální slevu a vyřešte zimu bez stresu z front a v pohodlí našich showroomů, kde naleznete nejnovější modelové řady BMW / MINI v celé své kráse.
 

V sobotu 19. 10. 2019 v Praze a Plzni budeme mít prodlouženou pracovní dobu od 8:00 hod do 15:30 hod. Jako bonus, budeme v tento den poskytovat i 30% slevu na kompletní pneuservisní úkony a mnoho dalších výhod, které naleznete níže.

Rezervujte si termín výměny v dostatečném předstihu. Vyhněte se stresu, frontám a dlouhým objednacím termínům v tomto hektickém období. Pouze včasná rezervace termínu vám ušetří nejen čas, ale i finanční prostředky. 

Pokud Vám uvedený termín nebude vyhovovat, kontaktujte náš servis přímo a rezervujte si vhodnější termín. V každém případě, prosím, uvádějte posledních 7 znaků VIN vašeho vozidla. Ulehčíte nám tím práci s přípravou vašich kol a uspíšíte tak realizaci vaší zakázky.

 
V SOBOTU 19. 10. 2019 v Praze a Plzni ZÍSKÁTE:
 
  • 30% sleva na pneuservis Vašeho vozu
  • 10% slevu na uskladnění kompletních letních sad kol
  • 10% sleva na BMW autodoplňky a příslušenství
  • 10% sleva na produkty Lifestyle shopu BMW, MINI a BMW Motorrad
  • ZDARMA uskladnění sady kol do zahájení letní sezóny**
  • Prodloužená otevírací doba našich provozoven v Praze a Plzni (8:00 - 15:30)
  • Nabízené slevy jsou platné pouze v provozovnách spol. invelt-s.r.o.
  • Nabízená 30% sleva platí pouze v uvedené dny a pro případy pneuservisních úkonů 
     

** Platí pouze při zakoupení nové kompletní sady kol.
 

Nakonfigurujte si své zimní sady kol, které se dokonale hodí k Vašemu vozidlu. Vyberte si ze široké palety designů a rozměrů kol, která nejenže zajistí dokonalý jízdní zážitek, ale také dokonalý vzhled Vašeho BMW a MINI.
 


 

 

KAM DÁLE:
 


Bližší informace k nabídce Vám sdělí naše servisní centra v Praze: 257 117 324 nebo Plzni: 377 684 111

Zaujala Vás nabídka přezouvání sad kol nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo na níže uvedených kontaktech. Popřípadě nás kontaktujte přímo v sekci SERVIS.