PRODLOUŽENÁ PRACOVNÍ DOBA SERVISU BMW A MINI.

VYMĚŇTE SVÉ LETNÍ SADY KOL VČAS.

Jako každý rok, jsme pro vás vyhradili jeden den, který věnujeme výhradně výměnám zimních kol za letní sady. Pokud si budete chtít příjemně zkrátit čekání při výměně pneumatik, na našem showroomu již budou k vidění nové modely BMW řady 3, BMW Z4 a dynamické BMW řady 8 Cabrio, což jistě potěší nejednoho fanouška značky BMW.

V sobotu 6.4.2019 v Praze a Plzni budeme mít prodlouženou pracovní dobu od 8:00 hod do 15:30 hod. Jako bonus, budeme v tento den poskytovat i 30% slevu na kompletní pneuservisní úkony a mnoho dalších výhod, které naleznete níže.

Rezervujte si termín výměny v dostatečném předstihu. Vyhněte se stresu, frontám a dlouhým objednacím termínům v tomto hektickém období. Pouze včasná rezervace termínu vám ušetří nejen čas, ale i finanční prostředky. 

Pokud Vám uvedený termín nebude vyhovovat, kontaktujte náš servis přímo a rezervujte si vhodnější termín. V každém případě, prosím, uvádějte posledních 7 znaků VIN vašeho vozidla. Ulehčíte nám tím práci s přípravou vašich kol a uspíšíte tak realizaci vaší zakázky.

 
V SOBOTU 6.4.2019 v Praze a Plzni ZÍSKÁTE:
  • 30% sleva na pneuservis Vašeho vozu
  • 10% slevu na uskladnění kompletních letních sad kol
  • 10% sleva na BMW autodoplňky a příslušenství
  • 10% sleva na produkty Lifestyle shopu BMW, MINI a BMW Motorrad
  • Prodloužená otevírací doba našich provozoven v Praze a Plzni (8:00 - 15:30)
  • Nabízené slevy jsou platné pouze v provozovnách spol. invelt-s.r.o.
  • Nabízená 30% sleva platí pouze v uvedené dny a pro případy pneuservisních úkonů 

 

Nakonfigurujte si své zimní sady kol, které se dokonale hodí k Vašemu vozidlu. Vyberte si ze široké palety designů a rozměrů kol, která nejenže zajistí dokonalý jízdní zážitek, ale také dokonalý vzhled Vašeho BMW a MINI.

 

 

KAM DÁLE:

Bližší informace k nabídce Vám sdělí naše servisní centra v Praze: 257 117 324 nebo Plzni: 377 684 111

Zaujala Vás nabídka přezouvání sad kol nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo na níže uvedených kontaktech. Popřípadě nás kontaktujte přímo v sekci SERVIS.