COVID-19 INFO: DOČASNÁ PROVOZNÍ DOBA 7:00 - 18:00 hod | SERVISNÍ SLUŽBY ZAJIŠŤUJEME BEZ OMEZENÍ |  PRODEJ POUZE VZDÁLENÝMI KOMUNIKAČNÍMI PROSTŘEDKY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE

SERVISNÍ SLUŽBY BEZ OMEZENÍ.

CHOVÁME SE ZODPOVĚDNĚ.

Servisní služby poskytujeme bez omezení tak, abychom Vám zajistili maximální ochranu, mobilitu a v případě potíží Vám dokázali pomoci. V případě potřeby servisního zásahu nebo náhradních dílů se na nás neváhejte obrátit. 

Přijali jsme přísná opatření a proto se u nás budete cítit zcela bezpečně. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím webového formuláře, telefonicky a emailem.


Prodejní služby zajišťujeme pouze v on-line režimu, ale o to intenzivněji. S každým zákazníkem hledáme vhodná individuální řešení abychom zajistili maximální komfort a splnili jeho očekávání.

Náš prodejní tým je dostupný prostřednictvím mobilních telefonů, e-mailů a webových stránek. Jsme připraveni plnit přání ON-LINE.

 

 

Dodržujeme diskrétní zóny, všichni naši zaměstnanci používají ochranné pomůcky a desinfekční prostředky jsou k dispozici u každého vstupu do našich provozoven.

Veškerou komunikaci a detaily Vašeho servisu včetně prodejních požadavků můžete řešit přes vzdálené komunikační prostředky (e-mail; tel; webové stránky, nebo prostřednictvím webového formuláře), na kterých jsme plně dostupní. 

 

Zavedená opatření pro Vaši bezpečnost:

Kam dále?

Přejete si rezervovat svůj termín nebo chcete více informací o naší prodejní nabídce? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo na níže uvedených kontaktech. Objednat se můžete přímo i v sekci SERVIS.