INFORMACE O AKTUÁLNÍM ROZSAHU OMEZENÍ A PROVOZNÍ DOBU V PRAZE I PLZNI NALEZNETE ZDE.

Servisní služby bez omezení.

CHOVÁME SE ZODPOVĚDNĚ.

Servisní služby poskytujeme bez omezení tak, abychom Vám zajistili maximální ochranu, mobilitu a v případě potíží Vám dokázali pomoci. V případě potřeby servisního zásahu nebo náhradních dílů se na nás neváhejte obrátit. 

Přijali jsme přísná opatření a proto se u nás budete cítit zcela bezpečně. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím formuláře, telefonicky a emailem.

Prodejní služby zajišťujeme pouze v on-line režimu, ale o to intenzivněji. S každým zákazníkem hledáme vhodná individuální řešení abychom zajistili maximální komfort a splnili jeho očekávání.

Náš prodejní tým je dostupný prostřednictvím mobilních telefonů, e-mailů a webových stránek. Jsme připraveni plnit přání ON-LINE.

 

 

Dodržujeme diskrétní zóny a všichni naši zaměstnanci používají ochranné pomůcky.

Veškerou komunikaci a detaily Vašeho servisu včetně prodejních konzultací můžete řešit přes vzdálené komunikační prostředky (e-mail; tel; webové stránky, nebo prostřednictvím formuláře po pravé straně stránky), na kterých jsme plně dostupní. 

 

Zavedená opatření pro Vaši bezpečnost:

Kam dále?

Přejete si rezervovat svůj termín nebo chcete více informací o naší prodejní nabídce? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo na níže uvedených kontaktech. Objednat se můžete přímo i v sekci SERVIS.