Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

PRVNÍ SVÉ ŘADY BMW X7.

376 BMW invelt 7. 9. 2021

BMW představilo novou definici automobilového luxusu. BMW X7 mísí přepychový vzhled, exkluzivitu a prostornost s praktičností a agilními jízdními vlastnostmi, které zákazníci od vozu SAV (Sport Activity Vehicle) očekávají. Výroba bude probíhat v závodě BMW ve Spartanburgu (USA). Uvedení na trh je naplánováno na březen 2019.

Jasný a precizní designový styl charakterizuje úchvatnou, extrémně nápadnou přední část a velká boční okna, vůz disponuje vysokou světlou výškou, dlouhou linií střechy a dvoudílným víkem zavazadlového prostoru. Mezi exkluzivní detaily patří velké množství chromovaných prvků. LED světlomety jsou součástí standardní výbavy, laserové světlomety BMW Laserlight jsou k dispozici jako volitelná výbava.

Velkorysý vnitřní prostor ve všech řadách sedadel. Sedm míst k sezení je standardní výbavou. Druhou řadu sedadel lze volitelně naspecifikovat jako dvě samostatná komfortní sedadla. 

Pečlivě navržené možnosti individualizace umožňuje výbavová linie Design Pure Excellence, M sportovní paket a pro tento model specifické výbavové prvky BMW Individual.

Čtyř zónová klimatizace, prostorové osvětlení a panoramatická střecha Sky Lounge, ovladače se skleněnými povrchy, audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System a zadní zábavní systém Professional.

Vzduchové odpružení na obou nápravách a adaptivní podvozek s elektronicky řízenými tlumiči je součástí standardní výbavy, integrální aktivní řízení a systém Executive Drive Pro s aktivními stabilizátory představuje volitelnou výbavu. 

BMW Live Cockpit Professional s konceptem ovládání BMW Operating System 7.0 jako standardní výbava. Plně digitální přístrojový panel a kontrolní displej s 12,3" displeji. Koncept ovládání BMW Operating system 7.0 umožňuje intuitivní a multimodální obsluhu prostřednictvím dotykového displeje, ovladače iDrive, tlačítek na volantu, mluveného slova a gest. 

BMW Inteligentní osobní asistent plní roli digitálního spolujezdce a palubního experta. Ovládá se přirozenými hlasovými pokyny. BMW digitální klíč zákazníkům umožňuje používat chytré telefony pro přístup do vozu a nastartování jeho motoru. 

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů