RODINNÉ BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.

JIŽ ZA 6 999 KČ BEZ DPH.

BMW řady 2 Active Tourer Vás zbaví nutnosti dělat kompromisy. Budete mít zkrátka vše, na co pomyslíte. Skvělé jízdní vlastnosti, agilitu, sportovní design, komfort, velkorysý a flexibilní prostor, i prémiovou kvalitu a bezpečnost. BMW řady 2 Active Tourer potvrzuje, že lze dokonale skloubit každodenní praktičnost s ryzí radostí z jízdy. Užívejte si své BMW bez starostí. Balíček BMW Service Inclusive, který je zahrnut v sériové výbavě každého nového vozu prodaného v ČR, obsahuje servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 100 000 km. 

 

DETAIL NABÍDKY:
  • 0% akontace
  • Měsíční splátka 6 999 Kč bez DPH.
  • Nabídka je určena pro plátce DPH.
  • Délka financování 48 měsíců
  • Roční nájezd 15 000 km
  • Kompletní pojištění
  • Pojištění skel
  • Servisní balíček Inclusive 5 let / 100.000 km

* Nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW 218i Active Tourer s paketem JOY za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel, balíček servisních služeb BMW Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 100 000 km. Nabídka je určená pro plátce DPH a platí do odvolání.

 

DESIGN EXTERIÉRU:

Nepopiratelný důkaz toho, že funkčnost a estetiku lze dokonale propojit: exteriér BMW řady 2 Active Tourer přináší do tohoto automobilového segmentu nebývalou dynamiku.

 

DESIGN INTERIÉRU:

Nezáleží na tom, jak těžký náklad převážíte – v prostorném interiéru BMW řady 2 Active Tourer vždy převládá pocit vzdušnosti. Špičkové materiály a dekorační lišty v příjemných barevných provedeních vytvářejí společně s velkými prosklenými plochami a na přání dodávaným panoramatickým, elektronicky ovládaným skleněným střešním oknem a prosvětlenou atmosféru.

Pro BMW řady 2 Active Tourer je, stejně jako pro všechny ostatní modelové řady BMW, součástí standardní výbavy servisní paket BMW Service Inclusive, který po dobu 5 let nebo do ujetí 100 000 km zahrnuje údržbové a servisní práce předepsané výrobcem.
 

KAM DÁLE?
 

 

Zaujala Vás nabídka operativního leasingu nového BMW řady 2 Active Tourer nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo na níže uvedených kontaktech. Popřípadě nás kontaktujte přímo v sekci kontakty.