Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

RODINNÝ DEN S BMW INVELT.

573 BMW invelt 7. 9. 2021

V sobotu 1.12. 2018 se  konal tradiční rodinný den naší společnosti. Pražský autosalon se proměnil v ledové království s bohatým programem pro děti i dospělé. Nechybělo ani představení žhavých novinek BMW X5 a BMW řady 8 Coupé. Děti si mohly vyzkoušet jízdu na ledové kře, hod sněhovou koulí, udělat fotku se stylovým pozadím v profi fotokoutku a v kreativních dílnách si vytvořit vánoční ozdobu či památku na tento úžasný den plný radosti. Divadelní představení se sněhulákem Olafem bylo velkým lákadlem nejen pro dětské návštěvníky. Možnost detailního seznámení s představenými vozy BMW X5 a BMW řady 8 Coupé za účasti prodejního týmu pak bylo lákadlem pro nejednoho dospělého.  

Celým dnem hosty provázel oblíbený moderátor Jan Čenský, který představoval soutěžní stanoviště a seznamoval s programem dne. Mnohé dámy jistě ocenily možnost se s panem Čenským společně vyfotit. Mezi další vítané hosty našeho rodinného dne BMW patřily i další velice vzácné a milé osobnosti jak sportovního tak i kulturního prostředí. Pánové Jaromír Jágr a Radek Štěpánek společně se skvelými herečkami Annou Geislerovou a Marií Doležalovou. Bylo nám velkou radostí pozorovat zapojení těchto osobností do našeho programu, kdy si např. pan Jaromír Jágr zahrál proti Radkovi Štěpánkovi stolní hokej a do vyhroceného souboje přizvaly nejen dámy, ale především i děti, které v přátelské atmosféře ztratily veškerý ostych. 

Obě legendy sportovního světa jako bonus dětem nabídly své podpisy ať již na Jaromírův dres či na tenisové míčky v případě Radka Štěpánka. Okolo všech osobností se neustále tvořil houf zvědavých dětí, které s podepsanými artefakty odcházely plné radosti a spokojenosti. 

Aňa a Marie pozadu nezůstávaly a spolu s dětmi zdobily perníčky či vytvářely vánoční překvapení.  Aňa nám také prozradila, že zdobení perníčků je jejich oblíbená rodinná vánoční tradice. 

Sobotní rodinný den určený našim zákazníkům, jejich rodinám a přátelům, byl plný kouzelné a přátelské vánoční atmosféry. Doufáme, že alespoň na pár hodin se nám podařilo vykouzlit pohodu a oprostit naše milé hosty od každodenních starostí a předvánočnígho shonu. Věříme, že si děti odnesly spoustu zážitků a již nyní se těší na dalsí podobnou akci v naši režii. Veliké poděkování patří skvělým lidem, kterými Aňa Geislerová, Marie Doležalová, Radek Štěpánek a Jaromír Jágr jsou. Váš přátelský přístup, ochota a skvělá nálada nám pomohla vytvořit kouzelné chvíle a momenty, na které budeme všichni dlouho vzpomínat.

To největší poděkování pak patří Vám všem, našim hostům, kteří jste dorazili a společně s námi pomohli vykouzlit úsměvy a čirou radost v dětských tvářích. DĚKUJEME! 

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů