Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

RODINNÝ DEN S INVELTEM.

434 BMW invelt 7. 9. 2021

Dvě červnové soboty jsme rozdávali radost dětem. Letošní ročník se nesl v kouzelnickém duchu. Malí kouzelníci a kouzelnice soutěžili v různých disciplínách - vařili kouzelné lektvary, vyráběli pravé kouzelnické hůlky, učili se zaklínadla, létali na koštěti v kouzelném lese a mnoho dalších. Všichni plnili úkoly poctivě  a zodpovědně, a proto čekala na všechny sladká odměna.


Protože kouzlení a čarování bylo pro všechny náročné a vyčerpávající, přichystali jsme vydatné občerstvení, v čele s oblíbenou čokoládovou fontánou palačinkami, hamburgery a mnoha dalšími dobrotami, které přišly vhod nejen našim malým kouzelníkům, ale i jejich dospěláckému doprovodu.

Celým rodinným dnem nás provázela milá čarodějnice, která děti motivovala k plnění úkolů, fandila jim, odměňovala ty nejpovedenější kostýmy a připomínala program celé akce. Děti i dospělé bavil kouzelník Damian se svou veselou kouzelnickou show, Kouzelné divadélko nebo bublinová show. O zábavu opravdu nouze nebyla.

Věříme, že jsme na tvářích nejen Vašich dětí vykouzlili to nejdůležitější, a to úsměv. Pokud se nám podařilo toto naplnit, jsme za to vděčni a těšíme se na Vaši další návštěvu našich showroomů, ať už v Praze nebo Plzni.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů