Soulfuel | Vyber si svůj styl

OPRAVDOVÁ SVOBODA NIKDY NEOMRZÍ.

Poznej naše ikonické modely řady BMW Heritage: ty prostě musíš mít!

Co vznikne, když se spojí to nejlepší z historie s tím nejlepším z budoucnosti? Motorky s věčně mladou duší. Naše modely BMW Heritage jsou mašiny plné síly, zabalené v nadčasovém designu. Jen čekají na příležitost předvést ti víc, než čekáš.

Řada modelů R 18 vládne všem cestám s tím nejobjemnějším boxerem a nezkrotným odhodláním.

S modely R NineT si nemusíš vybírat mezi výkonem a stylem. Dvě řady modelů, šest jedinečných mašin a jedna duše!

Zažij pocit, kdy můžeš být tím, kým chceš! Začni psát historii své svobody s novými modely BMW Motorrad invelt!

Modelová řada R 18

Silné motorky, silný charakter a nejobjemnější boxer na světe od roku 1923. To je naše modelová řada BMW Motorrad R 18: R 18 a R 18 Classic. Dvě motorky z oceli, které mají duši a navíc neskutečnou výdrž! Autentické, ikonické, nostalgické...

R 18 Classic: LEGENDA

Nejikoničtější ze všech cestovních cruiserů. Má nadčasový a nezaměnitelný design s moderními prvky: ikonický, nostalgický, #soulfuel.

Největší boxer od roku 1923

Srdcem modelu R 18 je silný a působivý motor boxer. Ten je zároveň nejvýkonnějším dvouválcovým motorem typu boxer, jaký byl kdy v sériové výrobě motocyklů použit. Při jízdě pocítíš jeho jedinečný puls a sílu. Chceš vědět víc?

 

 

R nineT

Svoboda jízdy nikdy nevypadala tak skvěle: R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler a R nineT Urban G/S jsou připravené na tebe udělat dojem, který prostě neomrzí, ať už se chystáš kamkoli. Čtyři různé motorky, čtyři různé osobnosti, jedna duše: čistá, plná emocí a autentická.

Oblékni se na motorku - originálně a podle své chuti

Není lepší pocit, než jezdit na perfektní mašině - kromě toho, že při tom dobře vypadáš. Kolekce Heritage Ride & Style je víc než jen funkční výbava - je to vyjádření stylu. Je to dokonalá kombinace nadčasové módy smíšené s ultramoderními prvky. Styl, který vyjadřuje tvoji osobnost.

Vyšperkuj si mašinu individuální výbavou

Chceš motorku, která jasně ukáže tvoji jedinečnost? Varianta 719 ti nabízí možnost individualizovat svou motorku a dokonale ji přizpůsobit vlastnímu stylu. Objev naši mimořádně kvalitní, designově výraznou speciální výbavu, jako jsou exkluzivní laky a balíčky frézovaných dílů. Jsi připraven jasně definovat charakter a individualitu své motorky?

#soulfuel znamená vždy si zachovat maximální vášeň a touhu objevovat. Příští vyjížďka totiž na sebe nenechá dlouho čekat.

Zaujala Vás nabídka opravdové svobody s modelovou řadou BMW Heritage R 18 a R NineT? Neváhejte nás kontaktovat! 

 

Kam dále?

 

 

 

Nabídka platí pro limitované edice modelů motorek BMW Heritage #Soufuel ( R 18, R 18 Classic, R NineT, R NineT Pure, R NineT Scrambler, R NineT Urban G/S ) od 7. 6.  2021 do 31.8. 2021.