PŘIPRAV SE NA NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ VČAS.

A je to tu zas...  budeš řešit, zda-li nacpat hadr do výfuku, jestli má být nádrž z poloviny plná či prázdná nebo jestli budeš židli každý měsíc posouvat o 6,8 cm aby se náhodou neobjevily plošky na pneumatikách. A samozřejmě další důležité věci...

Nech to vyřešit naše moto - profíky, kteří Ti  rádi zajistí předsezónní servis tak, abys do sezóny 2020 vyrazil mezi prvními společně s jarními slunečními paprsky. Buď připraven a bez starostí.

SERVISUJ V ZIMĚ. JEZDI V LÉTĚ.

Nečekej na servis do jara, kdy jsou servisy plné a budeš čelit nepříjemným objednacím lhůtám. Máme elegantnější řešení...

Tvoji motku si osobně vyzvedneme, provedeme povinné a dohodnuté servisní úkony a motocykl zase přivezeme zpět naším zaplachtovaným přívěsem. Kvůli servisu už nemusíš vytáhnout paty z domu a složitě motocykl převážet v závějích sněhu, dešti a nelidských teplotách. Zároveň nemusíš být ani osobně u předání motocyklu, ale stačí, když nám jej předá kdokoli, koho Ty předem určíš.

Zákazníci společnosti Invelt, kteří si motocykl zakoupili u nás, získají servisní bonus v podobě zimního aditiva proti vodnatění paliva zdarma. Ostatní zákazníci si toto úžasné aditivum mohou pořídit za standardních podmínek a vyřešit tak jednu z klíčových otázek zimy.

 

PŘIPRAV SE NA SEZÓNU 2020 JIŽ V ZIMĚ.

 

Servisuj v zimě. Jezdi v létě.


Pro více informací a detail nabídky kontaktuj, prosím, pana Tomáše Madeje, tel: 702 186 545. Zásadní otázku jara - tedy zda-li kůži nebo textil - vyřešíme během zimy a na jaře Ti dáme vědět.
 

MAKE LIFE A RIDE.

Pokud máte zájem o svoz Vašeho motocyklu a servis během zimního období, kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Připravte se včas.