VÝJIMKY V OTEVÍRACÍ DOBĚ BĚHEM VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ: 22 - 26.12 ZAVŘENO ;  30.12.2018 - 1.1.2019 ZAVŘENO

PŘIPRAVTE SE NA NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ VČAS.

Zima na krku a opět budete řešit, zda-li nacpete hadr do výfuku, jestli má být nádrž z poloviny plná, či prázdná, nebo jestli Váš motocykl budete každý měsíc posouvat o 4,5 cm, aby se neobjevily plošky na Vašich pneumatikách a další důležité věci.

Nechte naše profesionály tyto otázky za Vás vyřešit. Rádi Vám zajistíme předsezónní servis tak, abyste do nové sezóny 2019 vyrazili s prvními slunečními paprsky, připraveni a bez starostí.

SERVISUJ V ZIMĚ. JEZDI V LÉTĚ.

Nečekejte na servis až do jara, kdy jsou servisy plné a budete čelit nepříjemným objednacím lhůtám. Máme pro Vás elegantnější řešení. Vás motocykl si osobně vyzvedneme, provedeme povinné a dohodnuté servisní úkony a motocykl zase přivezeme zpět naším zaplachtovaným přívěsem. Nebudete tak muset kvůli servisu vycházet z pohodlí Vašeho domova a složitě motocykl převážet v závějích sněhu, dešti a nelidských teplotách. Zároveň nemusíte být osobně u předání motocyklu, ale stačí, když nám jej předá kdokoli, koho předem určíte.

Svoz motocyklů realizujeme do vzdálenosti 30 km od naší pražské provozovny Invelt za 490 Kč. Za každý další započatý kilometr je účtováno 16 Kč.

Zákazníci společnosti Invelt, kteří si motocykl zakoupili u nás, získají servisní bonus v podobě zimního aditiva proti vodnatění paliva zdarma. Ostatní zákazníci si toto úžasné aditivum mohou pořídit za standardních podmínek a vyřešit tak jednu z klíčových otázek podzimu.

 

PŘIPRAVTE SE NA SEZÓNU 2019 JIŽ V ZIMĚ.

 

Servisuj v zimě. Jezdi v létě.


V případě zájmu o zimní servis kontaktujte, prosím,  pana Petra Havlíka tel: 724 872 572. Klíčové otázky jara - tedy zda-li kůži nebo textil, vyřešíme během zimy a na jaře Vám dáme vědět.
 

MAKE LIFE A RIDE.

 

Petr Havlík          

Petr Havlík - 724 872 572                           Dušan Horský - 606 711 277

Pokud máte zájem o svoz Vašeho motocyklu a servis během zimního období, kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Připravte se včas.