SERVISUJ Z POHODLÍ DOMOVA.

Potřebuje Tvoje motorka servis, ale Tobě se aktuálně nechce raději nikam jezdit? Nabízíme elegantnější řešení v podobě PICK-UP servisu motocyklů.

Nech to vyřešit naše moto - profíky, kteří Ti  rádi zajistí servis tak, abys na slunečné cesty vyrazil dokonale připraven a bez starostí.

PICK-UP SERVIS MOTOCYKLŮ.

Nečekej na servis až se situace uklidní, kdy servisy budou plné a budeš čelit nepříjemným objednacím lhůtám. Využij PICK-UP servis právě teď!

Tvoji motku si osobně vyzvedneme, provedeme povinné a dohodnuté servisní úkony a motocykl zase přivezeme zpět naším specializovaným převozním vozem. Servis Tvojí lásky Tě už z domu vytáhnout nemusí a tak si ji můžeš nechat z bezpečné vzdálenosti připravit na budoucí prosluněné cesty. Zároveň nemusíš být ani osobně u předání motocyklu, ale stačí, když nám jej předá kdokoli, koho Ty předem určíš.

 

PŘIPRAV SE NA SEZÓNU BEZPEČNĚ Z POHODLÍ DOMOVA.

 

 

Pro více informací a detail nabídky kontaktuj, prosím, pana Tomáše Madeje, tel: 702 186 545

 

 

Pokud máte zájem o svoz Vašeho motocyklu a servis během aktuální situace, kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Připravte se z pohodlí domova.

Pokud po té své vysněné stále ještě koukáš, nezoufej, prodáváme stále a sklady máme plné. Stačí nás kontaktovat a společně se domluvíme na individuálním přístupu. A pokud chceš ulehčit svému cash-flow, využij naší nabídku finančních služeb. 

MAKE LIFE A RIDE