Od 12.4.2021 je zákazníkům servisu a náhradních dílů umožněn přístup do prostor invelt Praha a Plzeň. Stále platí dodržování legislativních nařízení a bezpečnostně hygienických opatření.

SERVISUJ V ZIMĚ.

JEZDI V LÉTĚ.

  • Chceš být připraven na další sezónu včas tak, abys jen naskočil a vyrazil za novým dobrodružstvím se svým motocyklem BMW?
  • Chceš se vyhnout nepříjemným objednacím lhůtám na servis, až vysvitnou první jarní paprsky?
  • Chceš ušetřit svůj čas a využít zimního období pro dokonalou a pečlivou přípravu svého stroje BMW Motorrad?
  • Chceš si v zimě bezstarostně lenošit a přesto být 100% připraven? 

Všechny starosti se svým motocyklem během zimního období a náročnou jarní přípravu nechej na nás. Rádi Ti zajistíme veškerý potřebný i žádaný servis BMW Motorrad tak, abys na prosluněné cesty v nové sezóně vyrazil a vyrazila v té nejlepší kondici a bez zbytečných starostí.
 

PŘIPRAV SE NA SEZÓNU Z POHODLÍ DOMOVA.
ZIMNÍ SVOZ MOTOCYKLŮ OD 1. 11. 2020

Tvůj stroj si osobně vyzvedneme, provedeme povinné a dohodnuté servisní úkony a motocykl zase přivezeme zpět naším specializovaným a krytým převozním vozem. Servis Tvé lásky Tě už z domu vytáhnout nemusí a tak si ji můžeš nechat z bezpečné vzdálenosti připravit na budoucí prosluněné cesty. Zároveň nemusíš být ani osobně u předání motocyklu, ale stačí, když nám jej předá kdokoli, koho Ty předem určíš.

 

Pokud máš zájem o svoz motocyklu a servis během zimního období, kontaktuj nás prostřednictvím tohoto formuláře. Připrav se z pohodlí domova.

Spoj se s Tomášem a vše proběhne, jak si budeš přát...

Pokud po té své vysněné stále ještě koukáš, pak pro Tebe máme správné řešení. Aktuálně probíhá výprodej skladu BMW Motorrad, který nabízí to nejlepší z letošní sezóny.

 Stačí nás kontaktovat a společně se domluvíme na individuálním přístupu. 

MAKE LIFE A RIDE.