Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE 1 | BMW M135i xDrive (F40)

837 BMW invelt 10. 12. 2022 #BMW #invelt #135i xDrive
THE 1 | BMW 135i xDrive

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW ŘADY 1 S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

BMW M135i xDrive (F40) nabízí vyšší výkon, více stylu a více radosti z jízdy.  Není tu proto, aby někomu konkurovalo, je tu proto, aby stanovilo nová měřítka. Sportovní vzhled M135i xDrive to důrazně vyjadřuje výraznými detaily, jako je specifická maska chladiče ve tvaru ledvinek se speciální mřížkou, M zadní spoiler a dvě 100mm koncovky výfuku.

 I při jízdě však BMW M135i xDrive udává tón: kombinace standardně dodávaného M sportovního diferenciálu, BMW xDrive, převodovky Steptronic Sport a M sportovního řízení z něj dělá nejlepší vůz ve své třídě v otázkách agility a průjezdů zatáčkami. Tento sebevědomý M model BMW řady 1 poháněný vysokootáčkovým zážehovým 4válcem M TwinPower Turbo přináší výkony a jízdní dynamiku nové úrovně.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW ŘADY 1 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

BMW vylepšilo vlastnosti svého čtyřválcového sportovního modelu v prémiovém segmentu kompaktních vozů. Pečlivé úpravy komponentů podvozku propůjčují BMW M135i xDrive (kombinovaná spotřeba paliva: 7,8–7,3 l/100 km podle WLTP; kombinované emise CO2: 177–167 g/km podle WLTP) znatelně lepší projev při sportovním stylu jízdy. Zásluhou nově naladěného zvukovému projevu motoru uvnitř vozu je zážitek z jízdy ještě intenzivnější.

Vysoký výkon 225 kW/306 k čtyřválcového motoru vybaveného technologiemi BMW TwinPower Turbo pod kapotou BMW M135i xDrive lze nyní mnohem účinněji než dříve využít k dosažení podmanivé dynamiky a jízdních zážitků, kterými je BMW proslulé.

Detailní úpravy nastavení přímo pro daný model navrženého podvozku a jeho tužší uložení zajišťují precizní kontrolu v každé situaci a lepší jízdní vlastnosti i při ostrém nasazení na závodních okruzích. Zlepšená trakce umožňuje řidiči s větší jistotou prozkoumat limity vozu, zejména při průjezdu zatáčkami extrémně vysokými rychlostmi.

BMW M135i xDrive | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás nové BMW M135i xDrive? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW M135i xDrive

BMW ŘADY 1

THE 1 | Originální BMW řady 1 

BMW řady 1 přichází, aby přitahovalo všechny obdivné pohledy. Dokáže to zásluhou výjimečného designu a progresivního designového stylu, které ho na první pohled odlišují od davu

 • Výchozím uspořádáním je nyní napříč uložený motor a pohon předních kol, který může doplnit aktivní pohon všech kol BMW xDrive
 • BMW řady 1 Zaujme dynamickou přední částí s velkou maskou chladiče ve tvaru ledvinek a širokým předním nárazníkem. Jasně definované linie boků vedou souběžně s plynulou linií střechy až k výrazné zádi
 • Ovládejte palubní počítač gesty, nechte vůz samostatně zajet na parkovací místo nebo se inteligentního hlasového asistenta zeptejte, kde je nejbližší čerpací stanice.


Více informací o BMW řady 1

BMW 128ti | NOVÁ, MIMOŘÁDNÁ SPORTOVNÍ VARIANTA.          

Nový kompaktní sportovní vůz BMW 128ti dokončuje svá  testovací kola. Během závěrečné fáze testů podstupuje BMW 128ti závěrečné kalibrační zkoušky na kopcovitých silnicích pohoří Eifel kolem Nordschleife okruhu Nürburgring, a samozřejmě také přímo na této nejnáročnější závodní trati světa.

 • Nový model s předním pohonem je zaměřený na podmanivou radost z jízdy. Má k tomu připraven přímo pro něj naladěný M sportovní podvozek (snížená světlá výška o 10 mm), samosvorný diferenciál Torsen a speciálně naladěné řízení.
 • Jeho na míru navržené designové prvky, zážehový motor s technologií BMWTwinPower Turbo a samosvorný přední diferenciál zajišťují prvotřídní jízdní dynamiku.
 • Kromě mnoha změn exteriéru a interiéru došlo především k významným úpravám podvozku a řízení, které jsou navržené s cílem přinést extrémně sportovní a pro řidiče podmanivý jízdní projev.


Více informací o BMW 128ti

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW ŘADY 1 | M135i xDrive (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 1 290 900


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M135i xDrive

Ostřejší dynamika v zatáčkách díky větším odklonům, novému uložení a přesnémunaladění pružin a tlumičů. Hodnoty negativního odklonu předních kol BMW M135i xDrive byly zvýšeny, aby se dále posílila schopnost absorpce příčných sil při průjezdu zatáčkami. Pro spojení spodních příčných ramen přední nápravy s karoserií byly nově použity hydraulické silentbloky, přičemž přepracována byla také příčná a podélná ramena zadní nápravy. Došlo také k novému naladění pružin a tlumičů. Výsledkem je výrazné omezení naklánění vozu v zatáčkách, což má další příznivý vliv na citlivost řízení při intenzivní sportovní jízdě.

Tyto nejnovější úpravy zvyšují ambice BMW M135i xDrive v poskytování typické radosti z jízdy. Upravená technika podvozku v kombinaci s mimořádně sportovními výkonovými charakteristikami motoru a inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive vytvářejí dokonale sladěný celek, navržený pro mimořádně poutavé svezení. Součástí standardní výbavy tohoto kompaktního M modelu BMW je protiprokluzový systém integrovaný v řídicí jednotce motoru. Toto řešení zkracuje dráhy signálů mezi jednotlivými komponenty a přináší zejména při rozjezdech na kluzkém povrchu a při dynamické jízdě v zatáčkách až desetkrát rychlejší regulaci prokluzu než u konvenčních systémů. BMW M135i xDrive je navíc vybaveno mechanickým samosvorným diferenciálem přední nápravy, který je integrován ve standardně dodávané osmistupňové převodovce Steptronic Sport a zlepšuje nejen trakci a směrovou stabilitu, ale také agilitu a dynamiku v zatáčkách. Díky svornému účinku 36 % při akceleraci a 26 % při brzdění motorem je tento diferenciál schopen v případě potřeby přenést dodatečný točivý moment na přední kolo s lepší přilnavostí. Obvyklé funkce stabilizačního systému DSC jsou v BMW M135i xDrive (F40) doplněny funkcí Performance Control, která zvyšuje přesnost řízení cílenou a pečlivě naladěnou intervencí brzdo soustavy.

Speciálně naladěné M sportovní řízení a mimořádně výkonné M sportovní brzdy jsou dalšími položkami na seznamu standardní výbavy BMW M135i xDrive. Kompaktní sportovní vůz vyjíždí z továrny ve standardním provedení na 18palcových M kolech z lehké slitiny, na přání jsou k dispozici 19palcová kola různých designů.

BMW M135i xDrive z boku
BMW M135i xDrive - Automatická převodovka Steptronic Sport.

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajištuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

BMW M135i xDrive - M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, a tak zaručují mimořádný brzdný výkon.

BMW M135i xDrive - M sportovní podvozek.

M sportovní podvozek.

M sportovní podvozek je snížený o přibližně deset milimetrů. Vyznačuje se také kratšími pružinami, tužšími tlumiči a rovněž tvrdšími stabilizátory. Kombinace těchto prvků společně přispívá k přímějšímu nastavení podvozku, který se ještě lépe hodí pro sportovní jízdní styl.


BMW M135i xDrive - Motor BMW M135i xDrive.

Motor BMW M135i xDrive.

Vrcholový sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový 4válec M TwinPower Turbo BMW M135i xDrive je výjimečně výkonný zejména proto, že je vybaven novými písty, větším turbodmychadlem, upraveným vedením nasávaného vzduchu, vysokovýkonným chlazením a M výfukovým systémem s klapkou.


DESIGN EXTERIÉRU

Zdokonalení v oblasti jízdního projevu doplňuje výběr nových výrazných laků určených pro podtržení charakteru BMW M135i xDrive. Do výrobního procesu továrny v Lipsku, kde se tento kompaktní model vyrábí, byly implementovány nové procesy, které umožňují objednávat vozy s laky BMW Individual a dalšími požadavky na personalizaci. Speciální barvy vyžadují provádění dodatečných úkonů a větší počet manuálních úkonů při výrobě. Pro tyto účely byla upravena stávající lakovna a o deset byl zvýšen počet jejích zaměstnanců.

Laky BMW Individual umožňují ještě více vyniknout modernímu designovému stylu a stylistickým doplňkům navrženým přímo pro vrcholný  M model. 

Mezi novinky v nabídce barev pro BMW M135i xDrive patří:

 • nemetalický žlutý lak M Sao Paulo Yellow
 • matné metalické laky Frozen Orange (oranžová)
 • Frozen Pure Grey (šedá).
BMW M135i xDrive ze předu
BMW M135i xDrive - BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem.

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem.

Maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek v mřížkovaném designu v metalické barvě Cerium Grey má uvnitř propracovanou mřížku. Struktura mřížky, inspirovaná závody, propůjčuje přední části hloubku a svými detaily umocňuje vysokou kvalitu dynamického designu.

BMW M135i xDrive - Koncovky výfuku.

Koncovky výfuku.

Exkluzivně pro M135i xDrive: levá a pravá koncovka výfuku v barvě Cerium Grey. Koncovky výfuku s průměrem 100 mm vizuálně efektně dokreslují sportovnost BMW M135i xDrive.


BMW M135i xDrive - M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket se specifickým předním i zadním nárazníkem a nástavci prahů maximálně zdůrazňuje sportovní charakter a dynamický styl. Některé části obložení jsou lakované v barvě karoserie, jejich součástí jsou leskle černé ozdobné prvky.

BMW M135i xDrive - M zadní spoiler.

M zadní spoiler.

M zadní spoiler zdůrazňuje sportovní siluetu vozu a redukuje nechtěný aerodynamický vztlak. Spoiler vytváří aerodynamický přítlak na zadní nápravě, a tím zajišťuje větší stabilitu.

DESIGN INTERIÉRU

Výfukový systém se dvěma koncovkami pomáhá motoru dosahovat jeho výkonu tím, že efektivně snižuje protitlaky výfukových plynů. Současně vytváří při jízdě sebevědomý akustický doprovod. Výrazný, emoce vzbuzující zvuk se přenáší i do interiéru, kde je pečlivě zesilován prostřednictvím reproduktorů audiosystému.

Upravený zvukový doprovod zprostředkovává posádce na palubě charakteristickou akustiku čtyřválcového motoru M modelu BMW autentičtěji než kdykoliv předtím. Okamžitá odezva na každý pohyb plynového pedálu je převedena do odpovídajících akustických tónů. Od mohutného nárůstu točivého momentu při akceleraci až po pokles zatížení při puštění plynového pedálu – provozní stav motoru je vždy jednoznačně rozpoznatelný. Při startování motoru vytváří emocemi nabitou atmosféru uvnitř vozu speciálně navržená zvuková kompozice.

BMW M135i xDrive interiér
BMW M135i xDrive - M bezpečnostní pásy.

M bezpečnostní pásy.

M bezpečnostní pásy jsou vybavené předpínači a omezovači tahu. Mají všitou exkluzivní M trikoloru a dokreslují vysoce kvalitní a sportovní vzhled interiéru.

BMW M135i xDrive - M kožený volant.

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

BMW M135i xDrive - M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu.

M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu.

M sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami, hlubokými sedáky, zvýšenými bočnicemi a výraznými horními bočními panely panely v oblasti ramen poskytují řidiči a spolujezdci vpředu lepší boční oporu těla, a to i při jízdě v rychle projížděných zatáčkách. A navíc, sedadlo se díky elektricky nastavitelné integrované bederní opěrce dokáže individuálně přizpůsobit velikosti těla.

BMW M135i xDrive - Obložení interiéru v provedení Illuminated Boston.

Obložení interiéru v provedení Illuminated Boston.

Obložení interiéru v provedení Illuminated Boston s akcentními prvky Mesh na palubní desce a panelech dveří propůjčují interiéru progresivní vzhled a vypadají velmi hodnotně. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří ve vozidle nejen atraktivní, ale i příjemnou atmosféru.

BMW M135i xDRIVE (F40) PAKET M PERFORMANCE.

Paket M Performance posiluje sportovní potenciál vozidla. Snížení hmotnosti je dosaženo úpravami podlahy vozu, v interiéru a použitím kovaných 18"  kol z lehké slitiny. Celek zajišťuje maximálně efektivní akceleraci a výrazné zvýšení jízdní dynamiky. Zároveň s tím je paket M Performance díky výrazným designovým prvkům v černém provedení, jako jsou například vnější zpětná zrcátka, BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek v mřížkovaném designu a koncovky výfuku, zvenku snadno rozpoznatelný.

BMW M135i xDRIVE (F40) PAKET M PERFORMANCE

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Od vašeho digitálního asistentu BMW Intelligent Personal Assistant přes přizpůsobitelný BMW Live Cockpit Professional až po komfortní Remote Software Upgrade: nejnovější technologie konektivity a inovativní digitální služby vám ve vašem BMW M135i xDrive nabízejí maximální  propojení a komfort.

BMW M135i xDrive inovativní technologie
BMW M135i xDrive - BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním expertem na váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat.

BMW M135i xDrive - BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Výbava BMW Live Cockpit Professional s navigací je tvořena dvojicí kvalitních displejů. Kontrolní displej s vysokým rozlišením a dotykovým ovládáním má úhlopříčku 10,25 palce, doplňuje jej 10,25" digitální přístrojový panel. BMW Operační systém 7 lze kromě jiného ovládat i dotykovým ovladačem iDrive.

BMW M135i xDrive - Integrace chytrého telefonu.

Integrace chytrého telefonu.

Proč nastoupit do vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí váš chytrý telefon se systémem vozu. To vám umožní ve vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

BMW M135i xDrive - Remote Services.

Remote Services.

Zamkl jsem dveře svého vozu a kde přesně je zaparkovaný? Služby vzdálené obsluhy Remote Services vám pomocí aplikace My BMW umožní vzdálený přístup k vašemu vozu. Pomocí chytrého telefonu můžete jednoduše své BMW odkudkoliv uzamknout, zobrazit jeho polohu na mapě nebo zkontrolovat jeho stav.


BMW M135i xDrive - Remote Software Upgrade.

Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho BMW.

BMW M135i xDrive - Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením.

Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením.

Součástí rozšířených funkcí telefonu je také bezdrátová nabíjecí přihrádka a druhý mikrofon, který zajišťuje lepší kvalitu zvuku pro řidiče i spolujezdce. Připojení pomocí střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Prostřednictvím technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Obsahuje také technickou výbavu pro Wi-Fi hotspot.

FOTOGALERIE

KATALOG BMW ŘADY 1

BMW M135i xDrive z boku v pohybu

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW M135i xDrive

Přehled nejdůležitějších faktů a technických údajů BMW M135i xDrive.

 • Motory, spotřeba paliva a emise CO₂
 • Technické údaje, jako je zdvihový objem, výkon, točivý moment a zrychlení
 • Hmotnost, rozměry, kola a rozměr pneumatik

Technické údaje - BMW M135i xDrive

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 80 (109) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 190 
Převodovka 6stupňová, manuální 
Druh pohonu Pohon předních kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 3 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 1 499 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 80 (109) / 4300 - 6500 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 190 / 1380 - 3800 

Výkon

Maximální rychlost 200 
Zrychlení 10,6 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 319 / 1 799 / 1 434 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2081 (1045 / 1036) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 670 / 11,4 
Světlá výška v mm 153 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 395 
Max. povolená hmotnost (kg) 1 850 
Povolené zatížení (kg) 530 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 980 / 940 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 685 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 100 / 1 100 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 380 - 1200 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/40 R18 92 Y XL 
Pneumatiky vzadu 225/40 R18 92 Y XL 
Kola vpředu 8Jx18 LM 
Kola vzadu 8Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 5,7 - 6,4 
Objem palivové nádrže (l) 42 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 129 - 146 

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW M135i xDrive

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW M135i xDrive.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

BMW PŘÍSLUŠENSTVÍ

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW M135i xDrive


Vylepšete si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW ŘADY 1

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW M135i xDrive? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

SKLADOVÉ VOZY BMW ŘADY 1

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

CZ:BMW_M135i_xDrive__kompaktní_sportovní_čtyřválec_s_ještě_ostřejším_naladěním..PDF

EN:The_BMW_M135i_xDrive__a_compact_four-cylinder_sporting_powerhouse_with_even_sharper_dynamics..PDF


CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

BMW M135i xDrive - kombinovaná spotřeba paliva: 7,8–7,3 l/100 km podle WLTP; kombinované   emise CO2: 177–167 g/km podle WLTP.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými  modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt -  s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter,  je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.bmw.cz, www.press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů