Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  

THE X5 | Dominujte v terénu i ve městě

184 BMW invelt 24. 1. 2022 THEBOOS G05 BMWX5 BMWinvelt
obrázek

BMW X5 je na trhu od roku 1999, během své éry prošlo několika proměnami a v BMW invelt vám chceme ukázat aktuální model BMW X5 s označením G05.

Nepřehlédnutelné terénní vlastnosti a sebevědomé chování na nezpevněném povrchu kombinované s prémiovými vlastnostmi a typickou dynamikou BMW: to byl cíl, s nímž BMW před více než 20 lety představilo vozidlo zcela nové kategorie Sport Activity Vehicle (SAV). Prvním zástupcem tohoto druhu bylo BMW X5, které se tak stalo zakladatelem rodiny BMW X a vedoucím hráčem na trhu prémiových automobilů s pohonem všech kol. A toto postavení si udržuje dodnes. 


SKLADOVÉ VOZY BMW X5 IHNED K ODBĚRU V BMW INVELT PRAHA | PLZEŇ

THE X5 | Dominujte ve městě i v terénu.

Zaujalo Vás o BMW X5? Chcete si domluvit testovací jízdu? Neváhejte nás kontaktovat.

Palivo

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


Nový designový jazyk vyzařuje robustní jistotu a autoritu.


Ve srovnání s předchůdcem o 42 milimetrů delší rozvor (nyní 2975 milimetrů), o 36 mm větší délka (nyní 4922 milimetrů), 66mm nárůst v oblasti šířky (nově 2004 milimetrů) a o 19 mm vyšší karoserie (1745 milimetrů) propůjčují novému BMW X5 impozantní vzhled a dostatek prostoru pro cestující a jejich zavazadla. Nejnovější X5 si zachovává charakteristické proporce SAV, ale design, vyznačující se čistými plochami a precizními liniemi zdůrazňujícími robustnost vozu, elegantním postojem a muskulaturním výrazem, je zcela nový. Výrazně tvarovaná přední kapota, krátký přední převis, mírně hranaté podběhy kol a dynamicky se svažující linie střechy jsou dalšími odkazy na sportovní a zároveň robustní charakter nového X5.

„BMW X5 zosobňuje původ rodiny BMW X a ve své čtvrté generaci je, co se vzhledu a modernosti týče, nejvýraznější,“ uvedl Adrian van Hooydonk, Senior Vice President BMW Group Design. „Určuje nový designový jazyk X, který se vyznačuje robustností, čistotou a precizností.“


THE X5 - Podstata

Podstata

BMW X5 xDrive25d s výkonem 170kW (231k)

HiFi systém

Hliníkové boční nástupní prahy

BWM X5 Diesel modely

THE X5 - Vyváženost

Vyváženost

BMW X5 xDrive45e Plug-in-Hybid

Model xLine

Adaptnivní vzduchové odpružení na obou nápravách

BMW X5 Plug-in-hybrid modely

THE X5 - Osobitost

Osobitost

BMW X5 xDrive40i Model M Sport

M Shadowline černé vysoce lesklé okení lišty s rozšířeným obsahem

Bowers & Wilkins Diamod Surround Sound System

BMW X5 M modely


POZNEJTE JÍZDNÍ DYNAMIKU BMW X5.


BMW X5 nabízí radost z jízdy na každém povrchu, a to díky vyspělým motorům BMW TwinPower Turbo a výjimečné trakci pohonu všech kol BMW xDrive. Volitelný paket xOffroad celek ještě vylepšuje: čtyři off-roadové režimy nastaví pohon všech kol přesně podle aktuálního povrchu.


BMW X5: SKVĚLÁ TRAKCE S PAKETEM xOFFROAD.

THE X5 - xGravel

xGravel

Pokud aktivujete režim xGravel, budou přednastaveny následující parametry: o 20 mm zvýšená světlá výška, off-road režim ABS lze aktivovat okamžitě, komfortní odezva plynového pedálu. Výsledek: dokonalá rovnováha plynulé a bezpečné jízdy na nezpevněném šotolinovém povrchu.

THE X5 - xSnow

xSnow

Je-li povrch namrzlý a kluzký, jsou v off-road režimu xSnow přednastaveny následující parametry: Stabilizačná systém DSC je aktivní, vzduchový podvozek nastavený na normální výšku, vozidlo se rozjíždí na druhý rychlostní stupeň. Výsledek: dostatečná trakce dokonce i na kluzkých površích.

THE X5 - xRocks

xRocks

V terénním režimu xRokcs jsou upraveny následující parametry: o 40 mm zvýšená světlá výška, off-road režim ABS lze aktivovat od rychlosti 10 km/h, jednoznačná odezva plynového pedálu. Výsledek: jistý pohyb vpřed a dostatek místa mezi podvozkem a povrchem.

THE X5 - xSand

xSand

V režimu xSand jsou přednastaveny následující parametry: o 20 mm zvýšená světlá výška, terénní režim ABS lze aktivovat od rychlost 10 km/h, jednoznačná odezva plynového pedálu. Výsledek: optimální trakce i mimo zpevněné cesty.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů