Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

TRADIČNÍ ZAHÁJENÍ SEZÓNY BMW MOTORRAD 2019.

543 BMW invelt 7. 9. 2021

Po bohaté snídani v pražském Inveltu, kde jsme představili novinky pro rok 2019 a absolutního vítěze ankety Motocykl roku 2019 – nové BMW R 1250 GS, se více než 100 motocyklů seřadilo ke spanilé jízdě a celá kolona vyrazila směr mostecký polygon, kam navíc dorazili i stroje a motorkáři ze širšího okolí.

V Mostě pak dorazivší motorkáři, kterých bylo více než 140, měli možnost testovat kompletní modelovou řadu BMW Motorrad jak na polygonu, tak i na třech dovednostních disciplínách pod dohledem zkušených instruktorů. Komu byly tyto aktivity málo, mohl si odpočinout během testovacích jízd s vozy MINI, včetně nejsilnější motorizace MINI John Cooper Works.

Pro větší zážitek a v rámci bezpečnosti jsme připravili i trenažér jízdy po zadním kole, který nabízí bezpečnou formu tréningu bez obav z nepříjemného pádu.

Ačkoliv se nám nepodařilo překonat rekordní účast z loňského ročníku, patří veliké poděkování všem, kteří navzdory nepříznivému počasí dorazili a tento den si společně s námi užili.

Poděkování patří i partnerům našeho zahájení, kterými byli:

  • British American Tobacco s inovativním a intuitivním systémem nahřívaného tabáku glo - https://myglo.cz/
  • Modul Servis – jeden z největších pojišťovacích makléřů v ČR - https://www.modulservis.cz/
  • UniCredit Bank - celoevropská banka s plnohodnotným korporátním a investičním bankovnictvím a poskytovatel služeb BMW a MINI FinancialServices - https://www.unicreditbank.cz


Naše tradiční zahájení sezóny vyvrcholilo během nedělní BMW Motorrad Roadshow, kdy ti, na které se na mosteckém polygonu nedostalo, měli ideální příležitost pokračovat v testování modelové řady BMW Motorrad na předem připravených trasách v okolí pražského Inveltu.

Možnosti tohoto prodlouženého testování využilo na 200 motorkářů rozdělených do menších skupinek v průběhu celé chladné, ale poloslunečné neděle.

Pokud jste si akci užili, jsme rádi, děkujeme za účast a těšíme se na brzké shledání ať již na okruhu, silnici nebo u nás na showroomu.


Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů