VÝKUP VOZŮ I MOTOCYKLŮ.

POPTEJTE NEZÁVAZNOU NABÍDKU VÝKUPU VÁŠEHO VOZU NEBO MOTOCYKLU.

Přemýšlíte o výměně Vašeho stávajícího automobilu či motocyklu? Kde jinde se dá nejsnadněji prodat či vyměnit stávající vůz nebo motocykl než v největším specializovaném centru ojetých vozidel značek BMW, MINI, BMW Motorrad a ALPINA?

Nabízené vozidlo prověříme, zkontrolujeme v našem autorizovanéím servisu a vzhledem ke znalosti situace na trhu ojetých vozidel, nabídneme i aktuálně nejlepší možnou výkupní cenu.

Pokud se rozhodnete s námi obchod uzavřít, přebereme záruky za Vaše vozidlo a zařídíme i veškerou administrativu spojenou s převodem vozidla. Garantujeme seriózní jednání, jistotu a férový přístup největšího partnera BMW AG v České republice. 

Spojte se s námi prostřednictvím formuláře. Náš specialista výkupu ojetých vozidel Vás bude v krátké době kontaktovat, celým procesem Vás provede a vše do detailu vysvětlí.
 

Nabídka je pro Vás nezávazná a rozhodnutí je vždy a jen pouze na Vás.

V našich showroomech naleznete pouze vozidla, která prošla odbornou kontrolou technického stavu našimi servisními techniky a byl ověřen nebo je znám původ vozidla.

V rámci zachování maximální možné kvality a poskytované jistoty našim zákazníkům u nás nenaleznete vozidla u kterých:

  • Pochybujeme o technickém stavu
  • Pochybujeme o původu vozidla
  • Pochybujeme o stavu najetých kilometrů

Velice se omlouváme, ale jakákoliv pochybnost o kvalitě či původu vozidla může být důvodem odmítnutí výkupu vozidla. Naším cílem je nabízet jistotu a spolehlivost, která umocňuje radost z jízdy.

Přemýšlíte o prodeji svého vozu ci motocyklu? Kontaktujte nás a nechte si zpracovat nezávaznou nabídku výkupu.