Nové BMW X3 od 17 700 Kč. Objevte více
Porovnat  
Porovnat  

VÝMĚNA ČELNÍHO SKLA.

691 2. 12. 2021
obrázek

V souvislosti s blížícím se zimním obdobím jsme pro Vás opět, jako v roce 2021 připravili zajímavou akci. Jelikož víme, že zejména v zimě jsou kamínky velkou obtíží.

Poškození čelního skla vašeho BMW nebo MINI vyřešíme s maximální péčí a odborností. Jako bonus vám přidáme užitečný dárek. 

K výměně originálního čelního skla BMW nebo MINI od nás získáte elektronickou dálniční známku pro rok 2022 zcela zdarma.

obrázek

Kontaktujte nás, poraďte se s našimi odborníky a rezervujte si termín, který vám bude nejlépe vyhovovat. Nabídka je platná do 31. 01. 2022 v našich showroomech v Praze a Plzni.


Rezervujte si svůj termín včas.

Pro jízdu bez starostí.

Zaujala Vás speciální nabídka VÝMĚNY ČELNÍHO SKLA s elektronickou dálničnou známkou na rok 2022 zdarma? Neváhejte nás kontaktovat a objednat se na servis.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


Tipy na vozy BMW a MINI

Kontaktujte nás

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Platnost této akce je od 01. 12. 2021 – 31. 01. 2022.
Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů