THE X5 | TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

BMW X 5 DOMINUJE VE MĚSTĚ I V TERÉNU

Tohle je šéf, který ukáže každému, kde je jeho místo: BMW X5. Jeho majestátnost je okamžitě zjevná – je vysoké, silné a elegantní. Mohutné jednodílné ledvinky naznačují to, co se bude dít, když se zhluboka nadechne. A ani vyšperkovaný X design předních světel nenechá nikoho pochybovat o jeho vůdcovství.

BMW X5, vybavené novými technologiemi pro vyšší bezpečnost a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu, přesně ví, kam jde a jak se tam dostane jako první. 

 

 

01 - EXTERIÉR BMW X5
 • Přední část vozu s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, nové volitelné laserové světlomety s modrými elementy ve tvaru písmene X a velké nasávací otvory společně předvádějí, s kým máte tu čest. BMW X5 se jeví jako autoritativní lídr, který už na první pohled převádí svou sílu a dynamiku do vzrušujícího designového jazyka.
02 - INTERIÉR BMW X5
 • Vítací světelný koberec již zvenku zaujme elegantním vzhledem, který předznamenává propracované a přitažlivé řešení interiéru. Exkluzivní prostředí, v němž je díky panoramatické skleněné střeše vždycky to nejhezčí světlo. A specialita navíc: Výjimečný optický zážitek zajišťují skvostné skleněné prvky na voliči převodovky, ovladači iDrive, tlačítku start/stop a ovladači hlasitosti. Zásluhou inovativních technologií konektivity je BMW X5 dokonalým místem, v němž budete dokonce i na cestách o krok napřed.
03 - JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X5
 • Lehký dotyk plynového pedálu odstartuje v BMW X5 xDrive40i zábavu. I v nízkých otáčkách je turbodmychadlo s nepřímým chlazením stlačeného vzduchu schopné dodat působivý točivý moment. A s každou změnou rychlostního stupně uvolňuje volitelná 8stupňová sportovní samočinná převodovka maximální dynamiku, hospodárnost a čistou radost z jízdy.
04 - INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE BMW X5
 • Dokonale propojeno, suverénně napřed. BMW X5 je vybaveno nejnovější generací konektivity. Inteligentní digitální služby a asistenční systémy vytvářejí intenzivní spojení s okolním světem a díky intuitivnímu ovládání nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti.
05- PLUG-IN HYBRID BMW X5
 •  V plug-in hybridním BMW X5 xDrive45e zažijete udržitelnou mobilitu v podobě mimořádně efektivní jízdní dynamiky.

 

 
DESIGN BMW X5.

Fascinace X: speciality exteriéru a interiéru.

Typické BMW X5 – každý jeho detail o něčem vypovídá. Přední část vozu s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, osobité přední světlomety a velké nasávací otvory společně odhalují, co může člověk od vozu očekávat: odhodlanost na 22palcových kolech z lehké slitiny.

Díky panoramatické prosklené střeše Sky Lounge se interiér ukazuje v tom nejlepším světle. Skvostné skleněné prvky tvoří exkluzivní akcenty a nepřímé prostorové osvětlení vytváří speciální atmosféru. Styl lze dále individuálně doladit čtyřmi různými přírodními vůněmi paketu Ambient Air Package.

O dokonalou kvalitu přehrávané hudby se na cestách postará audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System.

 

MODELOVÉ ŘADY BMW X5

BMW X5
 • V základním provedení zaujme stylem a sebevědomím. Dynamicky městem na 19" kolech z lehké slitiny nebo sebevědomě v terénu s ochranou podvozku v off-roadovém vzhledu vám nic nebude stát v cestě.

 • Kvalitní interiér zaujme například sedadly čalouněnými kůží Vernasca v béžové barvě Canberra Beige, tmavým hliníkovým obložením interiéru Aluminium Mesheffect a BMW Individual čalouněním stropu v barvě antracitu.

BMW X5 XLINE
 • BMW X5 v provedení Model xLine zaujme výrazným vzhledem. O jeho cílech svědčí specifické designové elementy v tmavém hliníkovém provedení na vertikálních lamelách BMW masky chladiče, prahových lištách a na ochranných prvcích podvozku vpředu a vzadu.
 • Dokonalé držení stopy zajistí 21" kola z lehké slitiny Y-Spoke. Charakter interiéru podkreslují kvalitní materiály, jako například bílou kůží Vernasca Ivory White čalouněná sportovní sedadla a exkluzivní dřevěné obložení interiéru s povrchem Variegated Poplar v barvách Antracite-Brown (černá/hnědá) s otevřenými póry.
BMW X5 M
 • BMW X5 s M sportovním paketem předvádí extrémně dynamický start. Díky M aerodynamickému paketu rozráží účinněji vzduch a zásluhou Adaptivního M podvozku Professional se závěrem zadního diferenciálu a integrálního aktivního řízení přináší působivou jízdní dynamiku.
 • Vyplatí se sklonit zrak: 22" kola z lehké slitiny a M sportovní brzdy s tmavě modře lakovanými pevnými třmeny a logem M. Prahové lišty s logem M jsou zárukou sportovního a zároveň elegantního prostředí.
 • Středobod kokpitu: M kožený volant s multifunkčními tlačítky a páčkami řazení či sportovní sedadla BMW Individual čalouněná hnědou kůží Merino Coffee.

BMW X5 PLUG-IN HYBRID
 • Dvojice v dokonalé harmonii. Plug-in hybridní BMW X5 kombinuje technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonným spalovacím motorem. Společně tyto zdroje síly vytvářejí jízdní zážitky, v nichž se spojuje maximální hospodárnost a mimořádná radost z jízdy.

 • V závislosti na jízdním režimu také lokálně bezemisní a téměř neslyšná jízda s podmanivě vysokým točivým momentem a dostatečným dojezdem pro cesty na dlouhé vzdálenosti. Pohon všech kol BMW xDrive, který je v segmentu plug-in hybridních modelů unikátem, je zárukou působivé dynamiky a trakce.

 • K hospodárnosti jízdy významným způsobem přispívá také takzvaná rekuperace, během níž se při brzdění kinetická energie transformuje na elektrickou a ukládá se pro další použití do baterie.

 

 

" Nové BMW X5 je ztělesněním DNA rodiny BMW X. Čtvrtá generace tohoto modelu je z hlediska vzhledu a modernosti nejvýraznější. Robustním, zřetelným a precizním způsobem určuje nový designový jazyk modelů řady X. Nový interiér nabízí ještě více luxusu a intuitivní koncept ovládání. "

Adrian van Hooydonk, Head of BMW Group Design

 

 

 

Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW X5 xDrive40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1–8,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 207–193

BMW X5 xDrive45e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–39
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 23,5–20,3

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení. Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.

KAM DÁLE?

 

 

Obrázky vozidla jsou pouze ilustrační.

*Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák .č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a tyto informace nejsou nabídkou. Nabídka je platná do 30.6.2021. Platnost akce je časově nebo množstevně omezena.

Zaujala Vás nabídka BMW X5 nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.