Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

ZAHÁJENÍ MOTO SEZÓNY BMW MOTORRAD 2016

1605 BMW invelt 7. 9. 2021

Již tradiční a velmi oblíbené setkání příznivců motocyklů BMW se tentokrát konalo netradičně v neděli 10.4.2016 v pražském inveltu. I přes poměrně chladné ráno si setkání nenechalo ujít více než 150 motocyklů značky BMW. V prostorách inveltu přišla k chuti chutná snídaně, opět byly připraveny slevy na příslušenství a doplňky v našem Lifestyle shopu.

Po chutné snídani se téměř všichni účastníci vydali na společnou jízdu, tentokrát byl cíl cesty mostecký Autodrom. Trasu opět výborně připravili naši kolegové z BMW Moto klubu Czech Republic.

V Mostě byl připraven program v podobě možnosti testování našich motocyklů na Polygonu a také dovednostní disciplíny pod dohledem zkušených instruktorů, v čele s Tomášem Zajícem. Celou akci moderoval již tradičně Vlasta Korec, který všem zúčastněným motorkářům podával po celý den potřebné informace.

Vám všem, kteří jste se zúčastnili patří velké poděkování za vaši účast na tomto tradičním srazu BMW Motorrad. Věříme, že jste si zahájení užili a již teď se těšíme na další setkání s Vámi. 

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů