Od 12.4.2021 je zákazníkům servisu a náhradních dílů umožněn přístup do prostor invelt Praha a Plzeň. Stále platí dodržování legislativních nařízení a bezpečnostně hygienických opatření.

Zahájení provozu nové nejmodernější lakovny.

V těchto dnech jsme spustili provoz naší nové karosárny a lakovny. Nové prostory jsou v současnosti nejmodernějším provozem svého druhu v České republice. Celá rekonstrukce proběhla v rekordně krátkém čase tří měsíců. Abychom zákazníkům mohli nabízet ty nejlepší služby, využívají naši specialisté nejmodernější technologie, mezi něž patří zejména dvě lakovací kabiny SAICO ZERO s centrální míchárnou barev BMW ColorSystem a čtyři přípravné stanoviště s technologii robotického infrazářiče SYMACH FLY. V této modernizované karosárně spolu s lakovnou pracuje 10 certifikovaných zaměstnanců. Měsíční kapacita střediska je 120 zakázek.

 

Karosářské práce BMW:

Opravy karoserie BMW podléhají přísným regulacím a jsou prováděny vysoce kvalifikovanými servisními specialisty BMW. Bez ohledu na rozsah poškození karoserie jsou používány nejmodernější techniky a originální díly BMW, které zajišťují, že bude Vaše BMW v tak dobrém stavu, že úspěšně splní veškeré požadavky nárazových zkoušek BMW.

Dokonalá kombinace inovativní technologie a vynikající odbornosti umožňuje po dokončení oprav karoserie opětovné používání Vašeho vozidla a nabízí obvyklou míru bezpečnosti.

Lakýrnické práce BMW:

V případě lakýrnických prací BMW mohou naši servisní specialisté obnovit lak po drobných nehodách, kdy došlo k jeho poškození, nebo při poškození krupobitím. V takových případech je dobrým důvodem použití laku BMW ColorSystem na vodní bázi, který je šetrný k životnímu prostředí.

Tento inovativní systém lakování zajišťuje stejnou povrchovou úpravu a poskytuje vysoký lesk všech lakovaných ploch – proto je rovněž využíván při všech činnostech v rámci garance. BMW ColorSystem také díky snížení obsahu organických rozpouštědel zcela minimálně narušuje životní prostředí.

 

Kam dále:

 

 

V novém závodním motocyklu BMW HP4 Race spojuje BMW Motorrad nejednoduchou kombinaci: co největší lehkost a zároveň co nejvyšší rychlost a výkon, kritéria pro závodníky na okruhu přímo klíčová. I s plnou nádrží váží tento skvost pouhých 171 kilogramů a je dokonce lehčí, než tovární stroje závodící v proslulém Světovém poháru superbiků.
Výrazného odlehčení dosáhl tým BMW díky karbonovému rámu s nízkou hmotností 7,8 kilogramu a zároveň se tím inovativně zapsal do historie jako první motocyklový výrobce na světě, který na trh uvádí motocykl s rámem vyrobeným čistě z karbonu. Z tohoto ultralehkého a moderního materiálu jsou i obě kola, která díky tomu snížila svou hmotnost přibližně o 30 procent, zadní polorám s třístupňovým nastavením výšky, i doplňky v ikonických barvách BMW HP Motorsport. 
Nadčasový BMW HP4 Race splňuje ty nejvyšší nároky závodních technologií i v některých svých součástech, které jsou používány ve Světovém poháru superbiků. 
Odpružení a brzdy s přední vidlicí upside-down FRG 300 i pružící a tlumící jednotka TTX 36 G z produkce švédského výrobce Öhlins totiž používají také motocykly pro MotoGp a Světový pohár. Další součástí, která pochází přímo ze Světového poháru, je kyvná vidlice z lehkých slitin, vyrobená z frézovaných i plechových částí. Stejně tomu je v základě brzdového systému v srdci motocyklu – v motoru podobnému specifikacím 6.2 a 7.2. Ty se používají jak na Světovém poháru, tak na vytrvalostních závodech. Motor disponuje špičkovým výkonem158 kW (215 k) ve 13 900 1/min a jeho maximální otáčky byly oproti modelu S 1000 RR posunuty ze 14 200 1/min na 14 500 1/min. 
K dosažení nejlepších možných výkonů pomáhá šestistupňová převodovka s optimalizovanými poměry jednotlivých převodových stupňů a volitelným stálým převodem. Na své si také přijdou nadšenci jízdy po zadním kole Wheelie Control, který je součástí široké škály elektronických řídících a asistenčních systémů.