Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

ZAHÁJENÍ PROVOZU NOVÉ NEJMODERNĚJŠÍ LAKOVNY.

461 BMW invelt 7. 9. 2021

V těchto dnech jsme spustili provoz naší nové karosárny a lakovny. Nové prostory jsou v současnosti nejmodernějším provozem svého druhu v České republice. Celá rekonstrukce proběhla v rekordně krátkém čase tří měsíců. Abychom zákazníkům mohli nabízet ty nejlepší služby, využívají naši specialisté nejmodernější technologie, mezi něž patří zejména dvě lakovací kabiny SAICO ZERO s centrální míchárnou barev BMW ColorSystem a čtyři přípravné stanoviště s technologii robotického infrazářiče SYMACH FLY. V této modernizované karosárně spolu s lakovnou pracuje 10 certifikovaných zaměstnanců. Měsíční kapacita střediska je 120 zakázek.

Karosářské práce BMW:

Opravy karoserie BMW podléhají přísným regulacím a jsou prováděny vysoce kvalifikovanými servisními specialisty BMW. Bez ohledu na rozsah poškození karoserie jsou používány nejmodernější techniky a originální díly BMW, které zajišťují, že bude Vaše BMW v tak dobrém stavu, že úspěšně splní veškeré požadavky nárazových zkoušek BMW.

Dokonalá kombinace inovativní technologie a vynikající odbornosti umožňuje po dokončení oprav karoserie opětovné používání Vašeho vozidla a nabízí obvyklou míru bezpečnosti.

Lakýrnické práce BMW:

V případě lakýrnických prací BMW mohou naši servisní specialisté obnovit lak po drobných nehodách, kdy došlo k jeho poškození, nebo při poškození krupobitím. V takových případech je dobrým důvodem použití laku BMW ColorSystem na vodní bázi, který je šetrný k životnímu prostředí.

Tento inovativní systém lakování zajišťuje stejnou povrchovou úpravu a poskytuje vysoký lesk všech lakovaných ploch – proto je rovněž využíván při všech činnostech v rámci garance. BMW ColorSystem také díky snížení obsahu organických rozpouštědel zcela minimálně narušuje životní prostředí.

 

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů