Od 12.4.2021 je zákazníkům servisu a náhradních dílů umožněn přístup do prostor invelt Praha a Plzeň. Stále platí dodržování legislativních nařízení a bezpečnostně hygienických opatření.

Zahájení zkušebního provozu nové lakovny.

Celá rekonstrukce proběhla v rekordně krátkém čase tří měsíců. Na více než 700 m2 se nachází několik unikátních technologii, mezi něž patří zejména dvě lakovací kabiny SAICO ZERO s centrální míchárnou barev BMW ColorSystem využívající  produkty nejvyšší kvality, které se aplikují rychleji, šetří čas zákazníka a zároveň splňují nejvyšší ekologické standardy. Samozřejmostí kvalitního servisu jsou čtyři přípravné stanoviště s technologií robotického infrazářiče SYMACH FLY. V této modernizované karosárně spolu s lakovnou pracuje 10 našich specialistů, měsíční kapacita střediska je 120 zakázek. Ostrý provoz bude zahájen začátkem dubna 2017.

 

BMW Group je vedoucí společností ve vývoji špičkových technologií pro prémiové automobily.Jejich unikátní používané konstrukční materiály často vyžadují specifické opravárenské postupy a technologické vybavení.

Nedílnou součástí komplexního přístupu k opravám prémiových vozidel jsou ekologicky šetrné barvy BMW ColorSystem vyvinuté společností BMW Group tak, aby dokonale splynuly se stávající barvou vozidla. Celoživotní systém vzdělávání pracovníků karosáren jen doplňuje celkovou snahu společnosti o prvotřídní opravy vozidel BMW po dopravních nehodách.

Vedle jízdy na svém vlastním motocyklu budou mít účastníci možnost otestovat S 1000 RR na okruhu proslaveném závody MotoGP či série Superbiků. Speciálním hostem letošního ročníku nebude nikdo jiný, než známý závodník, Troy Corser. Troy bude aktivním účastníkem RR Days 2016 a na těchto pár dnů se stane trenérem a rádcem pro zúčastněné.
Cena jednodenního ježdění je 159/170 euro. Cena za oba dny jízdy na okruhu je stanovena mezi 295/320 euro v závislosti na datu registrace. Poplatek za účast obsahuje 5x 20 minut jízdy na okruhu na vlastním motocyklu, 1x 20 minut okruhové jízdy na BMW S 1000 RR (v závislosti na dostupnosti), dále občerstvení a povinnou časomíru (vratná kauce musí být na místě zaplacena separátně).
Účast na BMW RR Days je podmíněna odesláním registrace a zaplacením registračního poplatku. Vjezd na závodní dráhu je povolen pouze ve vhodném jezdeckém vybavení. Organizátoři doporučuní helmy s double-D systémem zapínání, jednodílnou kombinézu z koženého materiálu a s chrániči, kožené rukavice a vhodnou obuv. Na vlastní zodpovědnost je také možné použít běžnou helmu, bundu vhodnou k jízdě na motocyklu a kalhoty s chrániči.
Účast je možna pro všechny jezdce na motocyklu jakékoli značky. Více informací a registrační formulář naleznou zájemci zde: http://bmw-rrdays.com/
Videa a fotografie z loňských RR Days k shlédnutí zde: http://bmw-rrdays.com/media