Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

ZAHÁJENÍ ZKUŠEBNÍHO PROVOZU NOVÉ LAKOVNY.

398 BMW invelt 7. 9. 2021

Celá rekonstrukce proběhla v rekordně krátkém čase tří měsíců. Na více než 700 m2 se nachází několik unikátních technologii, mezi něž patří zejména dvě lakovací kabiny SAICO ZERO s centrální míchárnou barev BMW ColorSystem využívající  produkty nejvyšší kvality, které se aplikují rychleji, šetří čas zákazníka a zároveň splňují nejvyšší ekologické standardy. Samozřejmostí kvalitního servisu jsou čtyři přípravné stanoviště s technologií robotického infrazářiče SYMACH FLY. V této modernizované karosárně spolu s lakovnou pracuje 10 našich specialistů, měsíční kapacita střediska je 120 zakázek. Ostrý provoz bude zahájen začátkem dubna 2017.

BMW Group je vedoucí společností ve vývoji špičkových technologií pro prémiové automobily.Jejich unikátní používané konstrukční materiály často vyžadují specifické opravárenské postupy a technologické vybavení.

Nedílnou součástí komplexního přístupu k opravám prémiových vozidel jsou ekologicky šetrné barvy BMW ColorSystem vyvinuté společností BMW Group tak, aby dokonale splynuly se stávající barvou vozidla. Celoživotní systém vzdělávání pracovníků karosáren jen doplňuje celkovou snahu společnosti o prvotřídní opravy vozidel BMW po dopravních nehodách.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů