THE i4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ
Porovnat  
Porovnat  

ZCELA NOVÉ BMW ALPINA B7 BI-TURBO.

638 BMW invelt 7. 9. 2021

Nová BMW ALPINA B7 Bi-Turbo má působivé charakteristiky výkonu, špičkové ve své třídě v segmentu luxusních výkonných limuzín: zrychlení z 0 na 100 km/h během pouhých 3,7 (4,2)* sekund a nejvyšší rychlost 310 km/h.

Moderní a dokonale sladěné technologie odpružení nabízejí nepřekonatelný zážitek z jízdy, která se vyznačuje ostrým, dynamickým chováním a vynikajícím pohodlím.

Řízení zadních kol v systému Integral Active Steering v kombinaci s lehkou a extrémně tuhou karosérií řady BMW7 s uhlíkovým jádrem (Carbon Core) umožňuje nejenom velmi přímé ovládání, ale také úroveň agility, jaká je obvykle doménou menších výkonných vozidel.

Speciální režim ALPINA Sport+ upravuje stisknutím tlačítka nastavení celého vozidla, pohonu a odpružení pro maximální dynamický výkon a snižuje světlou výšku o 20 mm pro větší agilitu a stabilitu při vysoké rychlosti.

Uspořádání systému s pohonem na všechna kola v novém automobilu BMW ALPINA B7 Bi-Turbo, zaměřené na výkon, využívá technického potenciálu vynikajícího systému xDrive společnosti BMW a jeho inteligentního a dynamického rozdělení výkonu, který neustále a zcela proměnlivě rozděluje točivou sílu mezi přední a zadní nápravu během milisekund tak, aby bylo dosaženo maximálního pohonu, výkonu a ovládání.

Nerezový výfukový systém ALPINA stainless sports se dvěma vývody má aktivní výfukové ventily a zajišťuje sportovní, zvučnou zvukovou stopu.

Design a aerodynamické prvky ALPINA zvýrazňují elegantní a atletický vzhled nového vozu BMW ALPINA B7 Bi-Turbo:

  • Nezaměnitelná 20palcová kola ALPINA CLASSIC vyrobená ze slitiny, s dvaceti paprsky a ukrytým vzduchovým ventilkem. Na přání se dodávají nové a upravené 21palcové kované disky ze slitiny.
  • Luxusní prostředí, vybrané materiály nejvyšší jakosti a moderní, čistý vzhled interiéru s nenápadnými detaily typickými pro značku ALPINA. Ručně upravený sportovní volant ALPINA s nejjemnější kůží LAVALINA s modrým/zeleným prošíváním je podmanivý při prvním doteku.
  • Digitální, plnobarevná přístrojová deska ALPINA s LED technologií a typickým a výjimečným vzhledem, nápis ALPINA a B7 Bi-Turbo a digitální údaj o rychlosti uprostřed. Tři možnosti vzhledu na výběr – klasické modré ukazatele s červenými ručičkami v režimu Comfort, modré/zelené číselníky a ukazatele v režimu Sport a displej Eco Pro.
  • Luxusní vzhled interiéru vyhrazený pouze pro automobily BMW ALPINA s klavírovým lakem nebo luxusním myrtovým dřevem a dvě jedinečné barvy s metalízou ALPINA Blue (modrá) a ALPINA Green (zelená).


Fotogalerie a webová prezentace:

Fotogalerie na našem FB profilu

Webová prezentace BMW ALPINA

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů