COVID-19 INFO: DOČASNÁ PROVOZNÍ DOBA 7:00 - 18:00 hod | SERVISNÍ SLUŽBY ZAJIŠŤUJEME BEZ OMEZENÍ |  PRODEJ POUZE VZDÁLENÝMI KOMUNIKAČNÍMI PROSTŘEDKY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE

ZCELA NOVÉ BMW ŘADY 2 GRAN COUPÉ.

Jezděte stylově s operativním leasingem již za 8 499 Kč měsíčně. 

Připravili jsme pro Vás jednoznačně nejlákavější nabídku financování Vašeho vysněného vozu. Nové BMW řady 2 Gran Coupé bude dostupnější než kdykoliv předtím, a to za 8 499,- Kč měsíčně bez DPH.

BMW řady 2 Gran Coupé 103 kW/140 k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek:

 • 0% akontace
 • na 48 měsíců
 • roční nájezd 15 000 km
 • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel a náhradní vůz na 5 dnů

*Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz BMW řady 2 Gran Coupé 103 kW/140 k za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel a náhradní vůz na 5 dnů. Nabídka platí do 30. 6. 2020.

 

JEŠTĚ DOSTUPNĚJŠÍ S FINANCOVÁNÍM BMW SELECT.

Reprezentativní příklad úvěru s poslední navýšenou splátkou na model BMW 218i Gran Coupé s automatickou převodovkou:

 

 • cena vozidla 699 227 Kč vč. DPH
 • délka úvěru 36 měsíců
 • část kupní ceny hrazená klientem 139 845 Kč
 • roční nájezd 15 000 km
 • výše úvěru 559 382 Kč
 • 1.-36. měsíční splátka úvěru včetně pojištění 7 884 Kč (měsíční splátka úvěru 6 201 Kč, měsíční splátka pojištění 1 683 Kč)
 • poslední splátka včetně pojištění 350 560 Kč
 • celková suma úhrady včetně pojištění 634 384 Kč.

Tato nabídka je spojená s pojištěním a platí pro právnické osoby, plátce DPH do 30. 06. 2020 nebo do odvolání. Služby BMW Group Financial Services v České republice jsou poskytovány prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s.

 

Kontaktujte nás skrze formulář po pravé straně a jezděte v novém již dnes. 

Sportovní, dynamické a čtyřdveřové. 

S prvním BMW řady 2 Gran Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 7,1–4,2 l/100 km; kombinované emise CO2: 162–110 g/km*) BMW vůbec poprvé přináší koncept čtyřdveřového kupé, který zažívá obrovský úspěch ve vyšších automobilových kategoriích, také do segmentu prémiových kompaktních automobilů.

Tato elegantnější alternativa ke klasickému sedanu slaví svoji premiéru s neokoukanou dávkou individuality, estetické přitažlivosti a emocionální intenzity, podpořenou inovativním konceptem obsluhy a konektivitou s nezbytnou každodenní použitelností a dynamickými vlastnostmi, jimiž je BMW proslulé. Extrovertní čtyřdveřové kupé BMW řady 2 Gran Coupé se bude prodávat po celém světě a je obzvláště lákavou vstupenkou do produktového portfolia automobilky BMW. 

BMW řady 2 Gran Coupé je svými odvážnými, sportovními a emotivními tvary, bezrámovými okny a vysoce expresivním nonšalantním vzhledem silně zaměřeno na design. Tyto vlastnosti kombinuje s vysokou úrovní každodenní praktičnosti, včetně objemného vnitřního prostoru a velkého zavazadlového prostoru. 

Klesající linie střechy a výrazné boční partie.

Precizní linie boků, vytvářející fascinující souhru světla a stínu, zdůrazňují agilní proporce a charakteristickou eleganci moderního kupé od BMW. Linie střechy směrem dozadu elegantním způsobem klesá, prosklení vozu vizuálně snižuje hmotnost v zadní části vozu a opticky prodlužuje karoserii. Kromě toho zúžené C-sloupky vnášejí sportovní dojem do části nad mohutně tvarovanými podběhy zadních kol. Tímto efektem se také posiluje šířka karoserie při pohledu zezadu a vytváří se jeho rozkročený postoj na silnici.

Stejně jako přední světlomety, také úzká zadní světla jsou standardně vybavena LED technologií. Jediným úzkým světelným prvkem a přechodem až do boků jsou zcela novou interpretací typického pojetí zadních světel BMW ve tvaru písmene L. 

Sportovní styl a ohromující prostor.

Byl navržen s ohledem na rodinný život i dlouhé cesty. Jeho moderní pojetí podtrhují inovativní detaily, jako jsou světelné proužky, které jsou součástí seznamu volitelné výbavy, případně standardem u vyšších stupňů výbavy. Volit lze mezi šesti různými barvami. Navzdory elegantním tvarům kupé se BMW řady 2 Gran Coupé vyznačuje velkorysým vnitřním prostorem, který cestujícím nabízí ve srovnání s BMW řady 2 Coupé výrazně jednodušší nastupování a o 33 mm větší prostor pro kolena na zadních sedadlech. Sedadla jsou umístěna o 12 mm výše.

Zavazadlový prostor má objem 430 litrů (o 40 litrů víc než v případě dvoudveřového kupé) a objem lze zvětšit sklopením opěradel zadních sedadel dělených v poměru 40:20:40.

Kam dále?