MINI se zvýhodněním 60 000 - 80 000 Kč | Vyberte si MINI lásku.

Hlavní menu

BMW asistenční služba

BMW asistenční služba

BMW ASISTENČNÍ SLUŽBA BMW ASISTENČNÍ SLUŽBA

SPOLEHLIVÝ PARTNER, KTERÉMU MŮŽETE DŮVĚŘOVAT BMW invelt Praha a Plzeň

Je dobré vědět, na koho přesně se můžete obrátit, pokud se stane to nejhorší. Se službou pomáhající řešit poruchy a nehody je kompetentní osoba dostupná jediným telefonním hovorem, a to nepřetržitě 365 dní v roce. Ať už telefonicky, kliknutím v menu iDrive nebo prostřednictvím aplikace My BMW* – specialista BMW je vám k dispozici neustále.

Naši odborníci jsou zde pro Vás – dnem i nocí: užívejte si maximální radost z jízdy, bezpečnost a pohodlí ve svém BMW. S naším službou BMW Mobile Care můžete mít jistotu, že o Vás bude dobře postaráno také v případě nouze. 365 dní v roce, 24 hodin denně.

Pokud potřebujete silniční asistenční službu, stačí se obrátit na BMW Mobile Care: přímo k Vám pošleme servisní vozidlo BMW nebo prostřednictvím vybraných smluvních partnerů zajistíme asistenční službu. Pokud to bude nutné, také Vám můžeme zajistit taxi, letenku, jízdenku nebo rezervaci v hotelu.

V případě nehody jsou Vám k dispozici specialisté z BMW Accident Hotline. Vědí přesně, co je nutné udělat, a za okamžik Vám umožní pokračovat v jízdě. Ať pojedete kamkoliv, BMW Mobile Care znamená, že nebudete nikdy ponecháni bez pomoci.

ASISTENČNÍ SLUŽBA BMW MOBILE CARE.

V rámci BMW Mobile Care je k dispozici komplexní služba mobility, která Vám pomůže v případě poruchy. Pro zajištění maximální mobility – když je zapotřebí. Bez ohledu na denní či noční dobu se jednoduše obraťte na BMW Mobile Care pomocí menu iDrive (pouze ve vozidlech s hlavním displejem) nebo telefonicky na čísle:

844 666 333 v tuzemsku

+420 222 803 447 ze zahraničí

Ve většině případů Vám naši specialisté mohou snadno pomoci po telefonu. U vozidel vybavených službami BMW Teleservices lze asistenci poskytnout také pomocí diagnostiky BMW Teleservice Diagnosis and Help. 

Pro maximální využití služby Teleservices ve spojení s Asistenční službou je nutné se registrovat na BMW ConnectedDrive portálu a vyplnit patřičné kontaktní informace.

Pokud budete potřebovat silniční asistenční službu, jsme schopni Vám rychle a spolehlivě poskytnout servisní vozidlo BMW a v případě potřeby mnoho dalšího, jako například odtahovou službu, taxi, letenku, jízdenku nebo ubytování v hotelu. S BMW Mobile Care Vám naše celoevropská mobilita zajišťuje, že budete mít trumfy na své straně. Široká řada služeb BMW Mobile Care je pro Vás samozřejmě zdarma.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů