NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

BMW service inclusive

BMW service inclusive

BMW service inclusive BMW service inclusive

Užívejte si bezstarostnou mobilitu s prvotřídními nabídkami BMW invelt Praha a Plzeň pro provádění oprav a údržby vašeho vozidla, které se vždy vyznačují poctivými a transparentními cenami. Vaše výhody jsou zcela zřejmé: špičková kvalita a rozsáhlé zkušenosti našich servisních specialistů BMW invelt, kteří využívají inovativní dílenské technologie a BMW Originální díly, aby bylo možné zajistit špičkový stav vašeho BMW. 

Stačí si jen vybrat nejvhodnější servisní paket a užívat si dlouhotrvající radost z jízdy s vaším BMW.

PROHLÍDKA A ÚDRŽBA.

Ať už vaše BMW vyžaduje speciální prohlídku, opravu nebo zákonem předepsanou kontrolu vozidla – naši zkušení servisní technici BMW invelt Praha a Plzeň znají vaše vozidlo nejlépe a vždy vám nabízejí profesionální služby. 

Díky inovativním technologiím diagnostiky a programování napomáhá BMW Servis invelt udržovat vaše BMW vždy ve špičkovém stavu – pro zajištění maximální radosti z jízdy.

ÚDRŽBA

Pravidelná údržba vašeho BMW zaručuje pocit bezpečnosti a pohodlného řízení, a tak rozhodujícím způsobem přispívá k vaší radosti z jízdy. Díky inovativnímu systému údržby CBS* (Condition Based Service) vaše BMW vždy ví, kdy je například nutné provést kontrolu. Ve spojení se službami BMW Teleservices* jsou příslušná data přenášena přímo do vašeho BMW invelt autorizovaného servisu. To umožňuje specialistům BMW invelt servisu provádět údržbu přesně podle předepsaných požadavků.

Prohlídka BMW zahrnuje mimo jiné také následující činnosti:
• Výměna prachového filtru
• Výměna motorového oleje
• Výměna brzdové kapaliny

* Bezplatná volba s odpovídající výbavou vozidla.

ÚDRŽBA
PROHLÍDKA

PROHLÍDKA

Prohlídka vozidla BMW představuje jediný způsob, jak zaručit, že bude vaše BMW skutečně v dokonalé kondici. V rámci prohlídek vozidel BMW je k dispozici široká řada podrobných kontrol, které ve všech ohledech zajišťují přípravu vašeho vozidla na různé situace, jako například:

• Prázdninová prohlídka
• Letní prohlídka
• Zimní prohlídka
• BMW Sezónní prohlídka
• BMW Kontrola osvětlení
• BMW Kontrola klimatizace
• BMW Kontrola bezpečnosti

Naši servisní technici BMW invelt Praha a Plzeň vám rádi doporučí nejvhodnější prohlídku vozidla BMW pro váš model.

TECHNICKA KONTROLA A MĚŘENÍ EMISÍ A VÝFUKOVÝCH PLYNŮ

Pokud jde o technickou kontrolu vozidla a měření emisí výfukových plynů, nejlepší servisní služby pro vaše BMW poskytuje společnost BMW invelt. Díky naší předběžné kontrole budou vaše vozy dokonale připraveny na nadcházející zákonem předepsané kontroly. Upozorníme vás na veškeré nedostatky a odstraníme je ještě před vlastní kontrolou vozidla, a to pomocí nejmodernějších servisních postupů a s použitím BMW Originálních dílů. Naši partneři ze společnosti DEKRA nebo TÜV následně zajistí přímo v naší provozovně technickou kontrolu vozidla a měření emisí výfukových plynů.

Stačí si sjednat návštěvu v BMW invelt nebo nechat provést technickou kontrolu vozidla a měření emisí výfukových plynů v rámci vaší příští návštěvy v servisu. Obě kontroly budou v provozovně BMW ivnelt provedeny samozřejmě oficiálními zástupci kontrolní organizace (v souladu s částí 29 německého zákona o provozu na pozemních komunikacích, StVZO, a částí 47a StVZO).

TECHNICKA KONTROLA A MĚŘENÍ EMISÍ A VÝFUKOVÝCH PLYNŮ
BMW KOLA A PNEUMATIKY

BMW KOLA A PNEUMATIKY

BMW Výměna pneumatik zajistí dokonalé sladění pneumatik, kol a částí podvozku. Naši servisní technici BMW invelt doporučí pro váš vůz optimální pneumatiky se symbolem hvězdy BMW. Pouze tyto pneumatiky splňují nejpřísnější standardy kvality značky BMW.

BMW Výměna pneumatik samozřejmě zahrnuje profesionální výměnu pneumatik, a také testování, údržbu a uskladnění. Ať už potřebujete náhradní pneumatiku nebo nové sady kol a pneumatik, budete v každém případě ohromeni závazkem pro používání špičkových produktů a poradenstvím v rámci BMW Výměny pneumatik.

• Montáž kol
• Výměna pneumatik
• Údržba
• Odtažení
• Čištění a údržba
• Testování
• Uskladnění v případě potřeby

BMW VÝMĚNA MOTOROVÉHO OLEJE

BMW Výměna motorového oleje zajistí hladký chod motoru vašeho vozidla. V rámci BMW Výměny motorového oleje používáme výhradně motorové oleje doporučené značkou BMW společně s BMW Originálními olejovými filtry.

Obsažené služby:
• Profesionální výměna olejového filtru
• Výměna motorového oleje
• Ekologická likvidace použitého oleje a starého olejového filtru
• Vynulování intervalu údržby

BMW VÝMĚNA MOTOROVÉHO OLEJE
BMW KONTROLA BRZD

BMW KONTROLA BRZD

BMW invelt zajistí výměnu předních brzdových kotoučů a destiček za BMW Originální díly, které dokonale odpovídají vašemu vozidlu. Optimální souhra těchto součástí zaručuje vynikající brzdný výkon a maximální bezpečnost v každé situaci.

Obsažené služby:
• Demontáž předních kol
• Důkladná prohlídka brzdového systému včetně brzdových hadic
• Profesionální výměna opotřebených součástí podle potřeby (brzdové kotouče, brzdové destičky a snímače brzdových destiček)
• Důkladné vyčištění předních brzd
• Montáž předních kol a kontrola brzdného výkonu

VÝMĚNA PRACHOVÉHO FILTRU

BMW invelt zajistí výměnu prachového filtru vašeho vozu BMW. Také v tomto případě je samozřejmě používán vysoce kvalitní BMW Originální prachový filtr. Stará se o čištění vzduchu v interiéru vašeho BMW a pomocí kombinace mechanického a elektrostatického filtračního systému zajišťuje optimální ochranu proti škodlivým látkám v ovzduší. O poznání čistší vzduch má přímý dopad na vaše dobré zdraví, alergikům umožňuje volně dýchat, a aktivně tak napomáhá zvyšovat vaši jízdní bezpečnost.

Naše služby:
• Profesionální výměna prachového filtru
• Ekologická likvidace

VÝMĚNA PRACHOVÉHO FILTRU
VÝMĚNA LIŠT STĚRAČŮ

VÝMĚNA LIŠT STĚRAČŮ

BMW invelt zajistí výměnu lišt stěračů vašeho vozidla za špičkové BMW Originální lišty stěračů, které jsou dokonale přizpůsobeny čelnímu sklu vašeho BMW. Přesný tvar a zakřivení minimalizují rušivý hluk stěračů a zaručují optimální výkon, a to i při vysokých rychlostech a ve ztížených podmínkách. Vy si můžete užívat jasnou viditelnost a maximální jízdní komfort – a to i po více než 300 hodinách provozu.

Obsažené služby:
• Profesionální výměna lišt stěračů
• Ekologická likvidace starých lišt stěračů

VÝMĚNA BRZDOVÉ KAPALINY

Chceme, abyste se mohli plně koncentrovat na radost z jízdy. Někdy je však nutné také zabrzdit. Aby bylo možné zajistit vzájemnou souhru BMW Originálních brzdových kotoučů a destiček, maximální bezpečnost a vynikající brzdný výkon, provede BMW invelt výměnu brzdové kapaliny vašeho vozu BMW za BMW Originální brzdovou kapalinu.

Obsažené služby:
• Profesionální výměna brzdové kapaliny
• Ekologická likvidace staré brzdové kapaliny

VÝMĚNA BRZDOVÉ KAPALINY
BMW BluePerformance s AdBlue®.

BMW BluePerformance s AdBlue®.

Díky technologii BMW BluePerformance je možné ještě více optimalizovat charakteristiku emisí vznětového motoru a snížit množství oxidů dusíku obsažených ve výfukových plynech. 

U některých modelů se vznětovými motory je používán další způsob rozkládání zplodin dusíku: SCR katalyzátor se vstřikováním AdBlue® (SCR = selektivní katalytická redukce). Vstřikování kapaliny AdBlue® spouští chemickou reakci, která dále snižuje emise oxidů dusíku. Výsledkem je u těchto modelů se vznětovými motory splnění emisní normy EURO 6.

BEZPLATNÁ PROHLÍDKA PŘED KONCEM ZÁRUKY.

 Blíží se konec zákonné záruky vašeho vozidla? Využijte možnost nechat si svůj vůz bezplatně zkontrolovat ještě před tím, než bude záruka u konce. V rámci prohlídky před koncem záruky váš BMW Autorizovaný dealer zkontroluje, zda nic nebrání tomu, abyste si i nadále užívali radost z jízdy ve svém BMW.

Bezplatná prohlídka před koncem záruční doby zahrnuje následující úkony, na které se záruka vztahuje:

 • Načtení paměti závad a vystavení protokolu
 • Kontrola chladicího systému, hladiny chladicí kapaliny a nemrznoucí směsi
 • Kontrola propojení a funkce brzdového systému, úniku kapalin, poškození a správné polohy
 • Inspekce stěračů a ostřikovačů
 • Kontrola světel
 • Inspekce bezpečnostních pásů
 • Kontrola prvků řízení: vůle řízení, úniky provozních kapalin, poškození a opotřebení

 

Mějte prosím na paměti, že termín prohlídky před koncem záruční doby musí být sjednaný ještě v době platné záruky. Pro objednání na bezplatnou prohlídku před koncem záruky kontaktujte BMW invelt.

BEZPLATNÁ PROHLÍDKA PŘED KONCEM ZÁRUKY. BEZPLATNÁ PROHLÍDKA PŘED KONCEM ZÁRUKY.

BMW SERVICE INCLUSIVE

Díky BMW Service Inclusive si můžete naplno užívat radost z jízdy. Od tohoto okamžiku a po dobu trvání zvoleného paketu nemusíte ztrácet čas přemýšlením nad dodatečnými náklady na jednotlivé služby, údržbu nebo opotřebení. Protože v rámci BMW Service Inclusive máte k dispozici služby zahrnuté v příslušném paketu, včetně potřebných BMW Originálních dílů. A nikoliv pouze ve vaší zemi, ale také u všech smluvních BMW Autorizovaných dealerů a BMW Autorizovaných servisů po celém světě.

Služby BMW Service Inclusive si můžete zakoupit při objednání vašeho vozu BMW nebo kdykoliv před jeho uvedením do provozu. Aktivní služby BMW Service Inclusive je možné kdykoliv prodloužit (doba trvání, limit počtu ujetých kilometrů a/nebo rozsah). Prodloužení nebo rozšíření je možné provést také během doby až devíti měsíců po uplynutí služeb BMW Service Inclusive. Ceny a další informace vám rád sdělí váš BMW Autorizovaný servis.

Pokud byste svůj vůz BMW náhodou prodávali, dojde k automatickému přechodu služeb BMW Service Inclusive na nového vlastníka, čímž vaše vozidlo získá jednoznačnou přidanou hodnotu. Informace o BMW Service Inclusive jsou snadno dostupné pomocí čtečky klíčů v BMW invelt.

Který paket služeb Service Inclusive nejlépe odpovídá vašim potřebám? Můžete si vybrat z možností BMW Service Inclusive a BMW Service Inclusive Plus.

Díky BMW Service Inclusive budete mít možnost využívat veškeré služby, které jsou součástí příslušného paketu, bez ohledu na četnost jejich použití v rámci sjednané doby nebo počtu ujetých kilometrů (podle toho, co nastane dříve). To se vztahuje také na služby, u kterých bude automaticky vyvolán požadavek servisního zásahu pomocí inteligentního systému údržby společnosti BMW, Condition Based Service (CBS). Součástí jsou rovněž veškeré požadované BMW Originální díly, jako je např. BMW Originální motorový olej.

PŘEHLED VAŠICH VÝHOD

 • Kontrola nákladů: opravy, údržba a výměna opotřebitelných dílů s použitím BMW Originálních dílů společně s odbornými znalostmi za atraktivní pevně stanovené ceny.
 • Svobodné rozhodování: vyberte si paket, který nejlépe splňuje vaše požadavky. Jsou k dispozici různé rozsahy služeb, doby trvání smlouvy a limity počtu ujetých kilometrů.
 • Mezinárodní platnost: služby BMW Service Inclusive jsou platné u všech smluvních BMW Autorizovaných dealerů a BMW Autorizovaných servisů po celém světě.
 • Přenositelnost: pro zachování hodnoty vozidla přecházejí služby BMW Service Inclusive automaticky na nového majitele.
 • Možnost rozšíření: prodloužení nebo rozšíření je možné kdykoliv během platnosti služeb a po dobu až devíti měsíců od jejich skončení.

ROZSAH SLUŽEB BMW SERVICE INCLUSIVE

Rozsah údržby/oprav:

 • Výměna motorového oleje včetně olejového filtru a doplnění kapalin
 • Prohlídka vozidla podle standardů BMW
 • Výměna vzduchového filtru
 • Výměna palivového filtru (u vznětových motorů)
 • Výměna pylového filtru
 • Výměna zapalovacích svíček (u zážehových motorů)
 • Výměna brzdové kapaliny

Tento paket si můžete zakoupit s platností smlouvy po dobu tří až šesti let a pro počet ujetých kilometrů 40 000 až 120 000 km a s volitelným prodloužením a rozšířením na dobu osmi až deseti let až do počtu ujetých kilometrů 200 000 km.

Seznamte se se službami BMW Service Inclusive pro ojeté vozy – můžete si vybrat dobu platnosti jeden, dva nebo tři roky. Používání služeb BMW Service Inclusive pro ojeté vozy je doporučeno u vozidel, u kterých byla již provedena první servisní prohlídka.


* V závislosti na předpisech a postupech v různých zemích se mohou podmínky nebo rozsah lišit. Ceny a další informace Vám zodpovíme BMW invelt.

BMW SERVICE INCLUSIVE PLUS BMW SERVICE INCLUSIVE PLUS

BMW SERVICE INCLUSIVE PLUS

Díky BMW Service Inclusive Plus budete mít možnost využívat veškeré služby a opravy opotřebitelných dílů, které jsou součástí příslušného balíčku – bez ohledu na četnost jejich použití v rámci sjednané doby nebo počtu ujetých kilometrů (podle toho, co nastane dříve), pokud bude automaticky vyvolán požadavek servisního zásahu pomocí inteligentního systému údržby společnosti BMW, Condition Based Service (CBS). Součástí jsou rovněž veškeré požadované BMW Originální díly, jako je např. BMW Originální motorový olej.

HODNOTA VAŠÍ INVESTICE. KOMPLETNÍ CENY BMW VALUE SERVICE PRO VAŠE VOZIDLO HODNOTA VAŠÍ INVESTICE. KOMPLETNÍ CENY BMW VALUE SERVICE PRO VAŠE VOZIDLO

HODNOTA VAŠÍ INVESTICE. KOMPLETNÍ CENY BMW VALUE SERVICE PRO VAŠE VOZIDLO

Ať už se jedná o výměnu oleje nebo prohlídku vozidla, kompletní ceny Value Service zahrnují veškeré náklady na práci i materiál. Zaručujeme vám špičkovou kvalitu – a zajistíme, že budete se svým vozem BMW vždy mobilní. 

Toho lze dosáhnout proto, že zkušené BMW invelt a exkluzivní použití BMW Originálních dílů zaručují špičkovou kvalitu servisních služeb a zachování hodnoty vašeho vozidla BMW. Seznamte se podrobněji s našimi nabídkami BMW Value Service a vyberte si svůj individualizovaný servisní paket.

BMW SERVISNÍ BALÍČKY BMW SERVISNÍ BALÍČKY

BMW SERVISNÍ BALÍČKY

S BMW Servisními balíčky si můžete vychutnávat klidnou a bezstarostnou jízdu ve svém BMW – a to díky jednorázovým stanoveným nákladům. Není důležité, jaký typ vozidla BMW vlastníte a jak dlouho s ním jezdíte: BMW Servisní balíčky vám zajistí, že nemusíte mít o své vozidlo v žádném období jeho životnosti obavy. 

Vždy vám poskytneme maximální kvalitu, bezpečnost a zachování hodnoty. Vždy za spravedlivých a atraktivních podmínek. A vždy přizpůsobené pro vás a vaše vozidlo BMW na míru. Zjistěte, jaký klid vám mohou inovativní servisní služby skutečně zajistit!

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů