OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

Aplikace My BMW | Pro vaší jízdu bez starostí

Aplikace My BMW | Pro vaší jízdu bez starostí

APLIKACE MY BMW APLIKACE MY BMW

Aplikace My BMW se k Vám hodí stejně jako Vaše BMW. Je to přímé spojení s Vaším vozem a světem BMW, i když právě ve svém BMW nesedíte. Aplikace My BMW se se svým moderním designem, intuitivním uživatelským rozhraním a mnoha funkcemi stane Vaším každodenním společníkem na cestách. Své další trasy můžete plánovat přímo na cestě, nebo můžete další cíl do svého BMW poslat z obývacího pokoje. Zkontrolujte dojezd ještě před tím, než vyrazíte na cestu, před tím si také můžete vychladit nebo vyhřát interiér. 

Nejste si jisti, že jste své BMW po příjezdu zamkli? Zkontrolujte to v aplikaci a zamkněte ho na dálku. Aplikace My BMW má také mnoho mimořádně praktických funkcí navržených přímo pro Vaše elektrické nebo plug-in hybridní BMW. Snižte například spotřebu energie a náklady pomocí časovače nabíjení a klimatizace, a jakmile nastane čas další návštěvy servisu, aplikace Vás na to upozorní a umožní Vám ji napřímo domluvit s BMW invelt servisem v Praze nebo Plzni, v případě dotazů můžete kontaktovat naše servisní poradce

Ať už to je kdykoliv a kdekoliv, aplikace My BMW zajistí bezstarostnou mobilitu a ještě více radosti z jízdy. Váš svět. My BMW. Zeptej se na našich kolegů v BMW invelt Praha a Plzeň a zjistěte více informací.


JAK NA TO?

Stačí několik jednoduchých kroků a pak už jde všechno samo. Základem je mít uživatelský účet BMW  ID. Založit ho můžete  na www.bmw-connecteddrive.cz  

 1. Stáhněte si aplikaci My BMW pro svůj telefon a nainstalujte ji. 
 2. Přihlaste se do aplikace vaším BMW ID a vytvořte si 4místný PIN kód.
 3. Přidejte si svůj vůz/své vozy pomocí jeho/jejich V IN.


Je lepší být ve voze, protože z důvodu bezpečnosti bude do vozu zaslán speciální kód, který se následně zadá do aplikace. Tím je hotovo, vozidlo bude do aplikace přidáno automaticky během několika minut. Pak už pouze doporučujeme pro plnou funkčnost povolit služby vzdálené obsluhy Remote Services.

Poznejte novou aplikaci My BMW: Váš snadný přístup k mnoha službám a funkcím BMW.

Přejít do APP Store®

Přejí do Google PlayTM

5 funkcí nové aplikace My BMW.

KOMFORT

 • Možnost vůz na dálku odemknout a uzamknout 
 •  BMW Digitální klíč – zamykání, odemykání a startování vozu s využitím kompatibilního chytrého telefonu s NFC technologií nebo prostřednictvím karty s NFC technologií pro uživatele s nekompatibilním chytrým telefonem. Aktivace, používání,  zasílání dalším osobám 
 •  BMW Digitální klíč  Plus – rozšíření funkce BMW Digitálního klíče (vozidlo se automaticky odemkne, jakmile se  přiblížíte, a znovu zamkne v okamžiku, kdy se od něj vzdálíte)
 • Vzdálená obsluha klimatizace či ventilace • Zasílání cílů a tras do navigačního systému (i z jiných mapových aplikací)
 • Hledání vozu – bliknutí světly, zatroubení, GPS lokalizace, navigace k vozu • Elektronický návod k obsluze konkrétního vozu 
 • Přehled o stavu vozu • Zobrazení cen pohonných hmot v záložce Mapa • Calendar Locations – umožňuje zákazníkům synchronizovat  svůj kalendář včetně seznamu plánovaných cest s aplikací My BMW


BEZPEČNOST

 • Zavolání asistenční služby
 • Možnost nastavení profilů při zapůjčení vozu 
 • Kontrola, zda je vůz uzamčený 
 • Ukazatel tlaku v pneumatikách – poskytuje uživateli informace  o aktuálním tlaku v pneumatikách včetně doporučených hodnot 
 • Remote Theft Recorder – informuje zákazníka pomocí notifikace  na aktivaci alarmu vozidla ( ID8).  Současně dojde k záznamu okolí  a interiéru vozidla pomocí kamer. Obrazový materiál si zákazník může stáhnout a prohlédnout v aplikaci My BMW 
 • Ukázkový režim Demo Mode – umožňuje používání funkcí aplikace  My BMW bez vlastního vozidla BMW


AKTUALIZACE

 • Aktualizace softwaru Remote Software Upgrade
 • Možnost prohlížení, správa a objednání nových funkcí v online obchodě BMW Store

SERVIS

 • Aplikace sleduje, kdy vůz bude potřebovat servis 
 • Sjednání termínu návštěvy u BMW invelt Praha a Plzeň
 • Přímý kontakt na BMW invelt Praha a Plzeň 
 • Zobrazení videí zaslaných servisem při provádění oprav/údržby vašeho vozu 
 • Vyhledání BMW invelt Praha a Plzeň
 • Bezkontaktní odbavení před naplánovanou návštěvou servisu 
 • Pomoc s vlastní opravou malých závad, bez nutnosti jezdit do servisu. 


ZÁBAVA

 • Záložka  Explore BMW přinášející zajímavý obsah  a informace ze světa BMW
 • Možnost konfigurace nového BMW 
 • Seznam okamžitě dostupných modelů
 • Možnost objednání zkušební jízdy


NABÍJENÍ

 • Informace o stavu nabití a aktuálním dojezdu 
 • Sledování stavu nabíjení
 • Vyhledávání nabíjecích stanic, včetně jejich detailního popisu 
 • Možnost plánování a aktivace nabíjení
 • Upozornění na nestandardní přerušení nabíjení a na ukončení nabíjení
 • Ukládání historie nabíjení

* pouze pro elektrické nebo plug-in hybridní modely

Správa mých cest

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Aplikace My BMW zajistí, že každá cesta bude pohodovým a nestresujícím zážitkem. V aplikaci můžete vyhledat nové cíle nebo vaše oblíbené cíle a zaslat je přímo do Vašeho BMW. Případně můžete pracovat také s cíli z mapových aplikací, jako je Google Maps, které podporují funkci sdílení do Vaší aplikace My BMW.

SPRÁVA NÁVŠTĚV SERVISU.

Kdy bude Vaše BMW potřebovat další servis? Aplikace My BMW vždy přesně ví, co Vaše BMW potřebuje, a upozorní Vás, kdy bude potřeba navštívit servis.

Aplikace My BMW je napřímo propojena BMW invelt servisem Praha a Plzeň. Vše, od nalezení servisu po domluvení termínu návštěvy proběhne rychle, poholdně a bez zbytečného prodlení.

SPRÁVA NÁVŠTĚV SERVISU.
MÉ PŘÍMÉ SPOJENÍ SE SVĚTEM BMW.

MÉ PŘÍMÉ SPOJENÍ SE SVĚTEM BMW.

Aplikace My BMW Vám zajistí přístup ke vzrušujícím informacím a odkazům na svět BMW. Můžete se nechat zásobit novinkami a speciálními nabídkami s využitím funkce Discover BMW. 

Najděte BMW Originální díly v BMW invelt online shopu. Nebo zjistěte, jaké digitální produkty a služby z obchodu BMW ConnectedDrive Store se nejlépe hodí k Vašemu životu na cestách.  

V případě, že jste zákazníkem BMW Financial Services, máte také přístup k detailům Vaší smlouvy, nebo se můžete jedním kliknutím spojit se zákaznickou linkou.

Obsluha aplikace My BMW.

Intuitivní a snadná, vychází ze zkušeností získávaných od roku 2013  s předchozími verzemi aplikace. Aplikace obsahuje 5 hlavních záložek + Garáž:

Záložka Vozidlo

Základní informace a nejčastěji používané funkce jsou právě zde. Symbol  vpravo nahoře umožňuje vstoupit do virtuální garáže, zobrazit všechna připojená  vozidla a vybrat jedno z nich. Stav vozu se aktualizuje potažením celé stránky dolů. Okamžitý přístup z této stránky ke všem hlavním funkcím, včetně obchodu BMW Store, k BMW Asistenční službě, lokalizaci vozidla nebo uživatelské příručce.

Záložka Mapa

Vyhledávání cílů (obecné, nabíjení/tankování, parkování, BMW Autorizovaní Dealeři) a lokalizace vozu.

Záložka Explore BMW

Přístup k interaktivnímu obsahu ze světa BMW.

Všechny služby

Vše, co souvisí se servisními službami, včetně výběru servisního partnera  a sjednání termínu návštěvy servisu. Připraven je zde také obchod s funkcemi na  přání BMW Store. Když toužíte po novém BMW, můžete si ho zde nakonfigurovat, vybrat si z okamžitě dostupných modelů nebo si rovnou vyžádat testovací jízdu.

Záložka Profil

Přístup k úpravě vlastního profilu.

Poznámka: Rozsah funkcí v aplikaci My BMW závisí na technickém vybavení  vozidla a objednané výbavě. Rozsah funkcí vašeho přidaného vozidla lze  zkontrolovat v obchodě BMW Store pod záložkou Profil v aplikaci My BMW.  Aplikace je kompatibilní s vozy vyrobenými od modelového roku 2014  s volitelnou výbavou ConnectedDrive Services.

Tipy na využití BMW MY APP Tipy na využití BMW MY APP

Tipy na využití

Chci jet k cíli nalezenému v Google Maps.

Přímo v Google Maps dejte sdílet cíl a vyberte ikonu  aplikace My BMW. Aplikace My BMW se automaticky otevře a nabídne funkci Zaslat do mého BMW. Po kliknutí dojde k jejímu přenosu a jakmile následně do svého BMW  usednete, můžete ji ihned použít jako cíl navigace pro  další cestu.

Nezapomněl jsem auto zamknout?

Aplikace My BMW  nabízí aktuální přehled stavu vozu (uzamčení/odemčení, otevřená/zavřená okna a další). V případě, že je vůz odemčený, můžete ho na dálku uzamknout. Na dálku lze vůz také odemknout, takže vám do něj může někdo umístit třeba zásilku, pak jej opět uzamknete.

Musím do servisu? 

Aplikace My BMW automaticky zašle  upozornění, že vaše BMW potřebuje servis, třeba výměnu oleje. Pak už si jen několika kliky vyberete u preferovaného servisu konkrétní termín návštěvy a je hotovo. Vaše BMW  se servisem samo domluví, co je potřeba.

Chci zjistit, co je u BMW nového.

Podívám se do záložky  Explore BMW, kde jsou k dispozici zajímavé články a novinky ze světa BMW.

Tipy na využití BMW MY APP Tipy na využití BMW MY APP

Aplikaci My BMW si můžete stáhnout zde:

Přejít do APP Store®Přejít do APP Store®

Přejít do GooglePlayTMPřejít do GooglePlayTM

Objevte skladové vozy BMW

1 / 33

1 / 50

1 / 99

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


*Aplikace My BMW je kompatibilní se všemi modely BMW od modelového roku 2014 dále ve spojení s výbavou ConnectedDrive Services a kompatibilním chytrým telefonem. Dostupnost a funkce aplikace My BMW se mohou lišit podle konkrétního trhu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


Zdroj: bmw.cz

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů