ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW CE 04

1382 BMW invelt 16. 2. 2022 #BMWMotorrad #BMWinvelt #BMWCE04

BMW CE 04

Nastává nová éra mobility - toto je první elektrický motocykl BMW: BMW CE04. S dojezdem 130 kilometrů můžete dokonale prožít svůj den a dojet mnohem dál. 

Síla BMW Motorrad v kombinaci s novou energií zabalená do moderního a vizionářského designu. Zažijte budoucnost nabíjení: plný výkon, nulové emise. Pociťte změnu a staňte se součástí tiché přeměny již nyní. Kontaktujte naše kolegy v BMW Motorrad invelt Praha | Plzeň pro více informací.


STEJNÝ VÝKON, NOVÁ ENERGIE


Stejný výkon, nová energie.


Síla BMW Motorrad v kombinaci s novou energií nabíjení: efektivní, tichou a bez emisí. BMW CE 04 se stane přirozenou součástí vašeho každodenního života. Energii čerpá z domácích zásuvek, z vašeho domácího Wallboxu nebo z veřejného nabíjecího sloupku, když jste na cestách. Nezáleží na tom, jak vypadá váš den: náš elektricky poháněný skútr je vždy jeho součástí.


Dojezd a nabíjení.


Rychlost, jednoduchost a flexibilita: tomu říkáme pohodlí. Začínáte den plní energie a vaše BMW CE 04 už na vás čeká s nabitým akumulátorem. Od domácí zásuvky přes BMW Wallbox až po veřejný nabíjecí sloupek - můžete se rozhodnout pro kteroukoli z těchto tří možností, jak dodat svému BMW CE 04 potřebnou energii. A s volitelnou rychlonabíječkou získáte z každého nabíjení ještě více. 

VÝBAVA


Standardní výbava

 • LED světlomet
 • 10,25“ displej TFT vč. BMW Motorrad Connectivity
 • Keyless Ride
 • Tři jízdní režimy (Eco, Rain, Road)
 • BMW Motorrad ABS
 • ASC
 • Elektronická podpora couvání
 • Větraná přihrádka s USB-C
 • Osvětlená přihrádka Side Loading
 • Standardní nabíjecí kabel pro běžnou zásuvku


Zvláštní výbava

 • Style Avantgarde
 • Komfortní souprava (komfortní sedačka s opěrkou, vyhřívání sedačky, vyhřívání rukojetí)
 • Dynamická souprava (ABS Pro, DTC, světlo pro denní svícení, adaptivní světlomet do zatáčky, jízdní režim Dynamic)
 • Různé varianty sedaček
 • Rychlonabíječka
 • Vyhřívané rukojeti
 • Hlavní stojan
 • Výstražný systém proti krádeži
 • Inteligentní tísňové volání ECALL
 • Kontrola tlaku v pneumatikách RDC
 • Vysoký čelní štít
 • Snížení výkonu na 11 kW


Zvláštní příslušenství

 • Nosič zavazadel
 • Vario-Topcase Urban
 • Boční taška z řady Urban Collection, malá
 • Držák pro boční tašku
 • Dekorativní soupravy nálepek
 • Kabel pro rychlonabíjení
 • A mnoho dalšího


DESIGN SPOJUJE

Lightwhite uni

Lightwhite uni

Style Avantgarde

Style Avantgarde


ROZMANITOST SEDAČEK

Sedačka Pro


Sedačka Pro podtrhuje svou dvoubarevnou úpravou dynamický charakter skútru.

Kombinace černé a oranžové barvy dodává výrazný vizuální akcent.

Sedačka Pro Backrest


Oranžovo-černá sedačka Pro Backrest zvyšuje integrovanou bederní opěrkou komfort sezení především na delších cestách.V závislosti na tělesné výšce a požadované poloze sezení si můžeš vybrat také sedačku Pro Backrest II, u které je bederní opěrka umístěna o téměř 50 mm dále vzadu. 

Sedačka Pro Backrest II se doporučuje především pro řidiče s tělesnou výškou nad 190 cm.

Komfortní sedačka Backrest


S šedo-černou komfortní sedačkou Backrest jsou delší jízdy díky vyhřívání, bederní opěrce a silnějšímu čalounění ještě pohodlnější. V závislosti na tělesné výšce a požadované poloze sezení si můžeš vybrat také komfortní sedačku Backrest II, u které je bederní opěrka umístěná o téměř 50 mm dále vzadu.

Komfortní sedačka Backrest II se doporučuje především pro řidiče s tělesnou výškou nad 190 cm.


SKLADOVÉ SKÚTRY

Hledáte jiný BMW skútr? Napište nám

Jestli nevíte jaký skútr si vybrat, tak nám napište. Zavoláme Vám zpátky a pomůžeme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


FOTOGALERIE


RYCHLE, JEDNODUŠE A FLEXIBILNĚ

Od běžné zásuvky přes Wallbox až po veřejnou nabíjecí stanici: Pro napájení skútru BMW CE 04 potřebnou energií můžeš využívat všechny tři možnosti. Synergické efekty s BMW Group a z toho vyplývající standardy pro osobní automobily zde jedinečným způsobem platí i pro tvůj skútr BMW CE 04: od využití technických komponent až po vysokonapěťovou techniku a s tím spojené požadavky na bezpečnost kabelů, konektorů, elektroniky akumulátoru a bezpečnostní vypnutí. A samozřejmě to platí i pro servis BMW Wallboxu.


Nabíjení z běžné zásuvky


Se sériově dodávaným standardním nabíjecím kabelem Mode 2 s běžnou zástrčkou si můžeš skútr BMW CE 04 nabíjet jednoduše z domácí zásuvky. S pětimetrovým kabelem nabiješ skútr díky nabíjecímu výkonu 2,3 kW z 0 % na 80 % za téměř 3,5 hodiny.


Nabíjení s BMW Wallboxem


Tvoje domácí nabíjecí stanice. Prostřednictvím napevno
nainstalovaného BMW Wallboxu můžeš nabíjet jak BMW a MINI,
tak skútr BMW CE 04. Zobrazení stavu tě kdykoli informuje o
aktuálním stavu nabití. Při nabíjecím výkonu 2,3 kW pak skútr
nabiješ z 0 % na 80 % za 3,5 hodiny. S rychlonabíječkou
dodávanou na přání můžeš ještě dokonce spoustu času ušetřit.
Při nabíjecím výkonu až 6,9 kW a maximálním nabíjecím
proudu pak trvá stejné nabíjení jen 65 minut.


Nabíjení u veřejných nabíjecích stanic


S nabíjecím kabelem Mode 3 dodávaným na přání můžeš skútr
BMW CE 04 pohodlně nabíjet u veřejných nabíjecích stanic. Z 0
% na 80 % se při nabíjecím výkonu 2,3 kW nabije za 3,5
hodiny. S rychlonabíječkou dodávanou na přání se tato doba při
nabíjecím výkonu až 6,9 kW zkrátí na 65 minut – v závislosti na
příslušné nabíjecí stanici.


NABÍJENÍ S RYCHLONABÍJEČKOU


Skútr BMW CE 04 je na přání možné vybavit rychlonabíječkou. Z domácího Wallboxu nebo s nabíjecím kabelem Mode 3 u veřejných
nabíjecích stanic pak nabíjíš rychle a bezpečně. U rychlonabíječky se jedná o zvláštní výbavu dodávanou z výrobního závodu. Díky nabíjecímu
výkonu 6,9 kW s ní můžeš nejlépe využít energii nabíjení a skútr BMW CE 04 nabiješ z 0 % na 80 % za 65 minut.


Nejdůležitější otázky a odpovědi na téma dojezd a nabíjení

Jak ovlivňuje dojezd skútru BMW CE 04 můj styl jízdy?

Tvůj styl jízdy má samozřejmě vliv na spotřebu a tím i dojezd. Pro maximalizaci dojezdu si můžeš u skútru BMW CE 04 zapnout jízdní režim Eco. Skútr je navíc vybaven systémem rekuperace energie, kterým se dobíjí vysokonapěťový akumulátor. K maximalizaci dojezdu přispívá dále předvídavý způsob jízdy, klidné zrychlování a vyhýbání se trvalé maximální rychlosti.

Opotřebuje se akumulátor BMW CE 04 časem?

Při používání postupně kapacita vysokonapěťového lithium-iontového akumulátoru klesá. V našem certifikátu k akumulátoru zaručujeme našim zákazníkům v tomto ohledu nejlepší možný servis. Platí na prvních 40 000 kilometrů a končí pět let po první expedici nebo registraci skútru. Pokud by se během této doby vyskytla závada vysokonapěťového akumulátoru, věcnou vadu zdarma odstraníme. To samé platí pro nadměrnou ztrátu kapacity. Bližší informace ti poskytne partner BMW Motorrad. 

Můžu se skútrem BMW CE 04 jezdit, i když nemám možnost rychlonabíjení?

Samozřejmě, v tomto případě je možné skútr nabíjet standardním nabíjecím kabelem z běžné domácí zásuvky a samozřejmě u veřejných nabíjecích stanic. Nabíjení pak jen trvá déle než s možností rychlonabíjení dodávanou na přání.

Na co musím dávat při nabíjení z běžné zásuvky pozor?

Standardní nabíjecí kabel s nabíjecím výkonem 2,3 kW patří do standardní výbavy* tvého skútru BMW CE 04. Díky pětimetrové délce je obvykle běžná zásuvka dosažitelná. Použití prodlužovacích kabelů a rozdvojek je zakázáno. 

Jak najdu na cestách vhodnou možnost, abych si nabil skútr BMW CE 04?

Možnosti nabíjení najdeš prostřednictvím aplikace BMW Charging (a všech jiných aplikací pro nabíjení) a prostřednictvím aplikace BMW Motorrad Connected. Nabíjecí stanice lze nalézt i jako body zájmu v palubní navigaci.

Jaké nabíjecí kabely nabízí BMW Motorrad pro nabíjení u veřejných nabíjecích stanic?

BMW CE 04 lze nabíjet pomocí volitelné rychlonabíječky výkonem až 6,9 kW, přičemž standardně se nabíjí výkonem až 2,3 kW. Rozdíly v instalacích nabíjecích stanic, specifických pro jednotlivé země, vyžadují 1- nebo 3fázový nabíjecí kabel.

Aby bylo možné těmto podmínkám vyhovět a nabídnout každému optimální výsledek nabíjení, má BMW Motorrad aktuálně v programu tři kabely Mode 3. Liší se nabíjecím výkonem, velikostí a hmotností:

 • Kabel s nabíjecím výkonem až 7,4 kW: 1fázový, 32 A, hmotnost 2,35 kg. Doporučuje se v zemích s převážně 1fázovými nabíjecími stanicemi. 
 • Kabel s nabíjecím výkonem až 22 kW: 3fázový, 32 A, hmotnost 3,3 kg. S tímto kabelem lze v každé situaci využít maximální nabíjecí výkon CE 04. Je proto o něco větší a těžší než oba zbývající kabely.
 • Kabel s nabíjecím výkonem až 11 kW: 3fázový, 20 A, hmotnost 2,15 kg. Jedná se o náš nejmenší a nejlehčí nabíjecí kabel. U 1fázových nabíjecích stanic s ním ovšem nevyužijete plný potenciál rychlosti nabíjení CE 04. V zemích s převážně 3fázovými nabíjecími stanicemi je to ale dobré a praktické řešení.

Upozorňujeme, že nabídka kabelů Mode 3 se může lišit v závislosti na zemi.

Jak můžu zjistit stav nabití skútru BMW CE 04?

Dotaz na stav nabití se u BMW CE 04 provádí přes displej TFT. Současně se můžeš prostřednictvím aplikace BMW Motorrad Connected informovat o předpokládaném stavu nabití připojeného skútru.

Jak získám BMW Wallbox?

Wallbox je možné flexibilně a snadno připojit k domácí elektrické síti. Díky vysokému nabíjecímu výkonu a trojfázovému nabíjení (jen s rychlonabíječkou nainstalovanou ve skútru BMW CE 04, kterou dodáváme na přání) se efektivně zkracuje doba nabíjení. Délka kabelu Wallboxu je pět metrů. BMW Wallbox je možné zakoupit u každého prodejce automobilů a motocyklů.


MODERNÍ, STYLOVÉ, VZRUŠUJÍCÍ: OBLEČENÍ A VYBAVENÍ

Plná elektrická síla k dobytí města s revolučním designem, odpovídajícím vybavením a oděvem a novým způsobem jízdy. Bezpečnost, inovace a kvalita – na motorce i vedle ní. Výběr z pohodlí domova a nákup u BMW invelt Praha | Plzeň.

Bunda TOKYO CONNECT GTX

Bunda TOKYO CONNECT GTX

Kufr VARIO

Kufr VARIO

Praktická odkládací přihrádka

Praktická odkládací přihrádka

Přilba SAO PAULO

Přilba SAO PAULO

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Zdroj: bmw-motorrad.cz

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů