ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

ALL INCLUSIVE PRO VAŠI MOTORKU

371 BMW invelt 17. 10. 2022 #SERVISALLINCLUSIVE #BMWMOTORRAD #MOTORRADINVELT
ALL INCLUSIVE PRO VAŠI MOTORKU

Service Inclusive, prodloužená záruka a Mobile Care.

Zažijte naprostou svobodu a naplno si užijte dokonalou jízdu, aniž byste se museli o cokoli starat. S balíčkem BMW Motorrad Service Inclusive* a BMW Motorrad Prodlouženou zárukou je Váš motocykl vždy a za bezkonkurenční cenu s ochranou proti inflaci v dobrých rukou. Soustřeďte se na důležité věci, zatímco my se v rámci jednoho z nejrozsáhlejších servisních a záručních balíčků na trhu postaráme o zbytek.

*Obsažené služby se liší podle modelu motocyklu.

Akční nabídky BMW Motorrad invelt


BEZSTAROSTNOST NA CESTÁCH

Součástí servisního balíčku BMW Motorrad* jsou servisní práce související s údržbou, prováděné zkušenými mechaniky z BMW invelt používajícími BMW Motorrad Originální díly a BMW ADVANTEC Originální motorový olej. Prostě vyrazte na cesty s klidnou myslí, o zbytek se postaráme my!

*Obsažené služby se liší podle modelu motocyklu.

PŘEHLED BENEFITŮ

 • Bezstarostný, komfortní a praktický balíček
 • Jednorázová platba, transparentnost celkových nákladů a ochrana před nárůstem cen
 • Vysoká flexibilita – balíčky lze kombinovat, obnovovat nebo rozšiřovat v průběhu doby jejich platnosti
 • Používání BMW Motorrad Originálních dílů a BMW ADVANTEC Originálních motorových olejů
VŠESTRANNÝ KLID MYSLI

VŠESTRANNÝ KLID MYSLI

Servisní balíček BMW Motorrad Service Inclusive je přizpůsoben na míru tobě i tvému motocyklu. Využij mnoho výhod a služeb za bezkonkurenční cenu a buďte v klidu, protože o tvůj motocykl se postaráme v BMW invelt Praha a Plzni parádně.

SERVICE INCLUSIVE:

 • Výměna oleje
 • Kontrola po záběhu
 • Kontrola motocyklu, včetně vůle ventilů
 • Výměna oleje v přední vidlici
 • Výměna oleje v převodovce
 • Výměně zapalovacích svíček
 • Výměna brzdové kapaliny
 • Výměna vzduchového filtru
 • Výměna palivového filtru

BMW MOTORRAD PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

PRODLUŽTE SVOU BEZSTAROSTNOST


S balíčkem prodloužené záruky BMW Motorrad můžete jezdit s jistotou záruky bez omezení počtu najetých kilometrů po dobu čtyř nebo pěti let, a to za bezkonkurenční cenu. Měj tedy klid v mysli a zároveň si užijte každou jízdu naplno.**

** Pro nové i ojeté motocykly, do 3 měsíců od počátku platnosti záruky.

PŘEHLED BENEFITŮ

 • Volitelná prodloužená záruka až na čtyři nebo pět let
 • Cenová transparentnost a záruka ochrany proti inflaci
 • Reklamace závad v plné výši při použití BMW Motorrad Originálních dílů 
 • Zachování hodnoty motocyklu 
 • Platí u všech zúčastněných BMW Motorrad Servisů po celém světě 
BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ, JEDINĚ PAK SI UŽIJETE KAŽDOU VTEŘINU

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ, JEDINĚ PAK SI UŽIJETE KAŽDOU VTEŘINU

Balíček prodloužené záruky BMW Motorrad znamená, že tvůj klid nemusí skončit s vypršením standardní záruky. Plnou garanci, a tím i klid, můžete mít i další jeden nebo dva roky. Služba, kterou každý motorkář ocení.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA:

Standardní záruka=3 roky

volitelná + 1 nebo 2 roky

Celková záruka až na 5 let

BMW MOTORRAD SERVICE INCLUSIVE

Ceník pro rok 2022 ke stažení:CZ_BMWM_Pricelist_v01_FB.pdf

ALL INCLUSIVE PRO VAŠI MOTORKU

Zažijte naprostou svobodu a naplno si užijte dokonalou jízdu, aniž byste se museli o cokoli starat. Starosti přenechejte nám. Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

VYBER SI STYLOVOU MOTORKU.

Vyber si stylovku z řady Heritage BMW R 18.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

BMW MOTORRAD SERVICE INCLUSIVE - Ceník


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů