MINI se zvýhodněním 60 000 - 80 000 Kč | Vyberte si MINI lásku.

Hlavní menu

MINI NEXT

MINI NEXT

4541 BMW invelt 2.12.2021 BMWinvelt MININext #MINIPraha #MINIPlzeň
MINI NEXT MINI NEXT

Prémiové ojeté vozy.

MINI z programu MINI NEXT nevypadá jako ojetý vůz a ani tak nejezdí. Jedná se totiž o prémiový ojetý vůz.

S tolika možnostmi pro Vás může být hledání správného vozu opravdovou výzvou. V BMW invelt se můžete  spolehnout, že vůz bude v nejlepším možném stavu. Navíc můžete nákupem získat další exkluzivní benefity a služby. Nečekejte, navštivte náš MINI showroom a najděte Vaše vysněné MINI.

VÝHODY MINI NEXT

FINANCOVÁNÍ MINI NEXT.

Kontaktujte nás a získejte atraktivní nabídky leasingu a financování.

DVOULETÉ POJIŠTĚNÍ ZÁRUKY MINI NEXT.

Automobil, na který se můžete spolehnout: s Vaším novým vozem z programu MINI NEXT ojeté vozy automaticky získáváte kompletní dvouleté pojištění záruky na všechny mechanické a elektronické části vozu. Objevte nestárnoucí radost z jízdy s ojetými vozy MINI NEXT společně s dlouhodobým pojištěním záruky.

360° PROHLÍDKA VOZU.

MINI NEXT Ojeté vozy jsou k dispozici výhradně u partnerů programu MINI NEXT. Každé vozidlo zařazené do programu MINI NEXT Ojeté vozy úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídkou (zaměřenou na optické, technické, interiérové a exteriérové detaily), která je zárukou, že 100% splňuje všechny naše předem dané standardy.

OVĚŘENÁ HISTORIE VOZU.

SERVIS BEZ STAROSTÍ (6 MĚSÍCŮ/10 000 KM).

Od okamžiku dodání vaše vozidlo nebude vyžadovat 6 měsíců nebo 10 000 kilometrů podle ukazatele servisního plánu žádnou hrazenou údržbu.

Napište nám

Jestli nevíte jaký vůz vybrat nebo hledáte vůz a nemůžete najít, tak nám napište. Zavoláme Vám zpátky a pomůžeme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

KROK K VAŠEMU NOVÉMU OJETÉMU MINI.

Váš vybraný vůz z programu MINI NEXT Ojetý vůz je připraven k testovací jízdě kdykoliv si řeknete.

Vyberte si vůz podle svého přání. Profitujte z našich unikátních benefitů. Stačí nás BMW invelt přímo kontaktovat nebo si vybrat z nových modelů ve vynikajícím stavu, jež se zde pravidelně objevují.

Potom zažijete radost z jízdy s prémiovým MINI NEXT ojetý vůz.

NÁŠ VÝBĚR

Stačí si vybrat.

Neváhejte a vybírejte od jedničky v prodeji ojetých vozů MINI NEXT.

SHOWROOM MINI NEXT

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů