Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

JSME JEDNIČKA V PRODEJI MOTO

6742 BMW invelt 2. 12. 2021 #BMWMotorrad #BMWinvelt #MOTO_GANG_INVELT

Motorky BMW Motorrad jsou v České republice velice populární a každý rok jich prodáme více než ten předchozí. V naší nabídce naleznete standartně nové i ojeté mašiny a máme je neustále skladem. Disponujeme všemi modelovými řadami od M modelů, přes R 18 až do Urban Mobility. Navíc u nás nemusíte pořídit pouze motorky, ale na showroomu máme i doplňky na motorky a vybavení pro motorkáře.

Během roku pro naše stávající i nové zákazníky máme akční nabídky a pořádáme eventy, kde se celá moto komunita sejde, předává zkušenosti, zkouší nové stroje a zdokonaluje své dovednosti. Kalendář akcí.

Servisní zázemí pro naše/vaše miláčky máme také, jak v Praze, tak v Plzni. Každý rok si u nás můžeš nechat mašinu připravit na sezónu, na konci sezóny ti jí zazimujeme a nabídneme servisní balíčky, které udrží tvůj stroj pořád ve skvělé kondici a s originálními díly. Objednat servis můžeš zde.

Až ti mašina doslouží nebo ji budeš chtít vyměnit za nový model, tak ti také můžeme pomoc, neváhej se na nás obrátit. Namáš zrovna cash nebo chceš financovat s našimi produkty? Financování ti nabídneme také: BMW Motorrad financování.

Zastavte se u nás v inveltu Praha nebo v plzeňském Motorrad Centrum invelt a prohlédněte si showroomy se všemi motocykly z řad BMW Motorrad.


PODÍVAT SE NA NABÍDKU VŠECH MOTOCYKLŮ

#motogang_invelt

#motogang_invelt

Nejsme anonymní, jsme zde pro Tebe. Jsme zde pro to, abychom Ti pomohli, poradili a společně vymysleli tu nejlepší variantu ušitou na míru. Ať už budeš chtít R18, S 1000 XR, R nineT, R 1250 GS nebo C Evo, je zde náš tým jezdců, který je vždy připraven odpovídat i na ty nejvšetečnější dotazy.

David, Lukáš a Roman, jsou zkušení jezdci s mnoha kilometry v sedle motocyklů BMW Motorrad.

SHOWROOM PRAHA A PLZEŇ

Showroom v Praze

Showroom v Praze

Do otevření moto sezóny 2021 s novým showroomem!

Zastav se u nás a prohlédni si zbrusu nový showroom plný krásných motorek a stylových lifestyle kousků z kolekcí BMW Motorrad :-) Rovnou si můžeš zarezervovat i testovací jízdu. Věříme, že se máš na co těšit, stejně jako motorky, které vyhlíží své majitele.

Adresa:

Jeremiášova 1127/5
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Těšíme se na Tebe!

BMW MOTORRAD SHOWROOM PRAHA

MOTORRAD SHOWROOM PLZEŇ

Celý článek o tom, jak vznikal Motorrad showroom v Plzni si můžete přečíst zde.

Prozkoumej naše skladové zásoby.

Mrkni se na naše motorky a kontaktuj kluky, rádi ti pomohou s výběrem stroje na rok 2022.

#MAKELIFEARIDE

Co jsme společně v letošní moto sezóně zažili? Pojďme se společně ohlédnout za akcemi, které jsme "projeli".

 14.5. - 16.5. 2021 BMW MOTORRAD ROADSHOW

  • Tři dni. Nespočet zážitků, skvělá atmosféra a fantastické ježdění na prakticky kompletní modelové řadě BMW Motorrad.- Fotoalbum

8.7 2021 BMW GS EXPERINCE DNY 2021

  • Zážitková akce, která se konala na offroadové trati MX Třebíz. Tentokrát jsi si motorky vyzkoušel nejen v terénu, ale i na silnici. - Fotoalbum

25.8 - 26.8. 2021 BMW R 18 TOUR

  • Potrpíš si na styl, exkluzivitu, řídíš se heslem „objem ničím nenahradíš“ a tvoje vášeň pro cruisery nezná hranic? Tak to jsi nesměl chybět na této akci. - Fotoalbum

1.10 2021 BMW MOTORRAD INVELT - UKONČENÍ SEZÓNY

  • Oficiálně jsme se rozloučili s další skvělou sezónou BMW Motorrad invelt. Spanilá jízda, Stunt Riding, Libor Podmol a mnoho dalších zajímavostí čekaly na všechny fanoušky BMW invelt. - Fotoalbum

BMW Motorrad

Sháníš motorku? Potřebuješ servis před zimou? Chceš pomoc s výběrem nebo financováním? Spoj se s námi. Rádi tě u nás přivítáme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

MOTOCYKLY BMW

U nás můžeš vybírat z nejširší nabídky skladových motocyklů BMW na jednom místě a zároveň Ti poradíme a pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího vybavení pro bezpečnou a pohodlnou jízdu. 

Stačí se zastavit a omrknout náš showroom v Praze nebo Plzni.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů