OBJEVTE NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING.

Hlavní menu

MINI Service inclusive

MINI Service inclusive

MINI Service inclusive MINI Service inclusive

VAŠE VSTUPENKA K NONSTOP ZÁŽITKŮM ZA VOLANTEM VAŠEHO MINI.


MINI by pro vás mělo mít pouze hezká překvapení. S balíčky MINI Service Inclusive se nemusíte bát neočekávaných výdajů. V závislosti na tom, jaký balíček zvolíte, zaplaťte jednorázový poplatek, který kryje údržbu a opravu dílů podléhajících opotřebení na dobu deseti let a nájezdu až 200 000 km (podle toho, co nastane dříve).

VÝHODY

 • Jednorázový výdaj namísto pravidelné úhrady servisních úkonů.
 • Při prodeji je předplacený servis plně převoditelný.
 • Služby můžete čerpat po celém světě.
 • Balíček kryje použití originálních náhradních dílů MINI a náklady na práci.
 • Úplná servisní historie výrazně zvyšuje zůstatkovou hodnotu vašeho MINI.


PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA MINI.

KALKULAČKA.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA MINI.

Prodlužte si standardní dvouletou záruku podle vašich představ (maximum je 5 let / 200 000 km) a užívejte si bezstarostné jízdy i po skončení tovární záruky. Prodlouženou záruku lze zakoupit pouze současně s novým vozem. 

Výhody:

 • Prodloužení právní záruky.
 • Možnost upravit si záruční balíčky MINI podle vašich potřeb s ohledem na dobu trvání a kilometrový nájezd.
 • Záruční služby MINI přinášejí výhodu použití originálních náhradních dílů MINI, zkušených mechaniků a rychlého vyřízení opravy. To vše bez dodatečných nákladů.
 • Balíčky prodloužení záruky MINI jsou přenositelné na dalšího majitele – to je v případě rozhodnutí prodat vašeho miláčka velké plus.


Tyto balíčky lze zakoupit pouze v kombinaci s jedním z balíčků předplaceného servisu MINI.

BALÍČKY MINI SERVICE INCLUSIVE V DETAILU.

Balíček MINI Service Inclusive kombinuje všechny příslušné servisní úkony do jednoho úhledného balíčku. Balíček MINI Service Inclusive Plus k němu přidává výměnu nejdůležitějších dílů, které běžně podléhají opotřebení. 

Nejdůležitější ale je, že si díky předplacenému servisu můžete užívat zábavy se svým MINI bez obav po dobu platnosti celého balíčku a pouze při jedné platbě při nákupu.

BALÍČKY MINI SERVICE INCLUSIVE V DETAILU.

BALÍČEK MINI SERVICE INCLUSIVE A SERVICE INCLUSIVE PLUS.

BALÍČEK OBSAHUJE NÁSLEDUJÍCÍ SERVISNÍ ÚKONY.MINI SERVICE INCLUSIVE
MINI SERVICE INCLUSIVE PLUS
VÝMĚNU MOTOROVÉHO OLEJE / KONTROLA VOZIDLA.

SERVISNÍ PROHLÍDKU.

SERVIS/VÝMĚNU VZDUCHOVÉHO FILTRU, SVÍČEK A BRZDOVÉ KAPALINY.

SERVIS/VÝMĚNU VZDUCHOVÉHO/PALIVOVÉHO FILTRU/MIKROFILTRU

SERVIS/VÝMĚNU ZAPALOVACÍCH SVÍČEK

SERVIS/VÝMĚNU BRZDOVÉ KAPALINY

BRZDOVÉ DESTIČKY/BRZDOVÉ KOTOUČE VPŘEDU/VZADU

SPOJKU


Všechny servisní úkony z balíčků MINI Service Inclusive a MINI Service Inclusive Plus jsou prováděny podle norem a požadavků a zahrnují použití originálních náhradních dílů MINI, stejně jako práci.

MINI Service inclusive MINI Service inclusive

PERFEKTNÍ ÚDRŽBA.


Chcete si užívat zábavu za volantem nonstop? Pokud se na oleji objeví hlášení o nutnosti vyměnit motorový olej, objednejte se přes místní servisní tým MINI. A o účet se vůbec nemusíte starat.

CHCETE JEŠTĚ VÍC?


Proč ne. Nic netrvá věčně, a tak si předplacený servis můžete nastavit dle svých představ. Proto nabízíme balíčky předplaceného servisu. Navíc si je bez problémů můžete prodloužit nebo upravit.

ŘEŠENÍ PŘEDPLACENÉHO SERVISU.


Balíčky předplaceného servisu MINI Service Inclusive Plus lze zakoupit pouze při zakoupení nového vozu. Na předplacený servis dostanete samostatnou fakturu. Při nákupu jednoho z našich MINI balíčků získáte certifikát. Vaše data jsou navíc elektronicky uložena. Balíčky MINI Service Inclusive a MINI Service Inclusive Plus lze zakoupit u MINI Autorizovaných partnerů v Evropě.

VÝLUKY Z PŘEDPLACENÉHO SERVISU.


V balíčcích MINI Service Inclusive nejsou obsaženy následující úkony údržby a oprav:

 • Čištění paliva a nečistot proplachováním nádrže.
 • Poškození a rýhy v laku, karoserii a krytech. Poškození skel.
 • Chrastivé, pískavé a vzduchem generované zvuky, stejně jako pachy.
 • Pneumatiky, vyvážení kol, poškození kol.
 • Opravy příslušenství v případě, že se nejedná o originální příslušenství MINI a nebylo objednáno současně s nákupem vozu.
 • Opravy vyplývající ze zanedbání majitele (například poškození motoru v důsledku nízké hladiny motorového oleje, účast na závodech, atd.)

Kontakt prodej Plzeň

Kontaktujte náš prodejní tým v PlzniVeškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů