THE NEW 5 SEDAN | NOVÉ BMW řady 5

Hlavní menu

MINI Service inclusive

MINI Service inclusive

MINI Service inclusive MINI Service inclusive

VAŠE VSTUPENKA K NONSTOP ZÁŽITKŮM ZA VOLANTEM VAŠEHO MINI.

MINI by pro vás mělo mít pouze hezká překvapení. S balíčky MINI Service Inclusive se nemusíte bát neočekávaných výdajů. V závislosti na tom, jaký balíček zvolíte, zaplaťte jednorázový poplatek, který kryje údržbu a opravu dílů podléhajících opotřebení na dobu deseti let a nájezdu až 200 000 km (podle toho, co nastane dříve).

VÝHODY

 • Jednorázový výdaj namísto pravidelné úhrady servisních úkonů.
 • Při prodeji je předplacený servis plně převoditelný.
 • Služby můžete čerpat po celém světě.
 • Balíček kryje použití originálních náhradních dílů MINI a náklady na práci.
 • Úplná servisní historie výrazně zvyšuje zůstatkovou hodnotu vašeho MINI.


PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA MINI.

KALKULAČKA.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA MINI.

Prodlužte si standardní dvouletou záruku podle vašich představ (maximum je 5 let / 200 000 km) a užívejte si bezstarostné jízdy i po skončení tovární záruky. Prodlouženou záruku lze zakoupit pouze současně s novým vozem. 

Výhody:

 • Prodloužení právní záruky.
 • Možnost upravit si záruční balíčky MINI podle vašich potřeb s ohledem na dobu trvání a kilometrový nájezd.
 • Záruční služby MINI přinášejí výhodu použití originálních náhradních dílů MINI, zkušených mechaniků a rychlého vyřízení opravy. To vše bez dodatečných nákladů.
 • Balíčky prodloužení záruky MINI jsou přenositelné na dalšího majitele – to je v případě rozhodnutí prodat vašeho miláčka velké plus.


Tyto balíčky lze zakoupit pouze v kombinaci s jedním z balíčků předplaceného servisu MINI.

BALÍČKY MINI SERVICE INCLUSIVE V DETAILU.

Balíček MINI Service Inclusive kombinuje všechny příslušné servisní úkony do jednoho úhledného balíčku. Balíček MINI Service Inclusive Plus k němu přidává výměnu nejdůležitějších dílů, které běžně podléhají opotřebení. 

Nejdůležitější ale je, že si díky předplacenému servisu můžete užívat zábavy se svým MINI bez obav po dobu platnosti celého balíčku a pouze při jedné platbě při nákupu.

BALÍČKY MINI SERVICE INCLUSIVE V DETAILU.

BALÍČEK MINI SERVICE INCLUSIVE A SERVICE INCLUSIVE PLUS.


BALÍČEK OBSAHUJE NÁSLEDUJÍCÍ SERVISNÍ ÚKONY.MINI SERVICE INCLUSIVE
MINI SERVICE INCLUSIVE PLUS
VÝMĚNU MOTOROVÉHO OLEJE / KONTROLA VOZIDLA.

SERVISNÍ PROHLÍDKU.

SERVIS/VÝMĚNU VZDUCHOVÉHO FILTRU, SVÍČEK A BRZDOVÉ KAPALINY.

SERVIS/VÝMĚNU VZDUCHOVÉHO/PALIVOVÉHO FILTRU/MIKROFILTRU

SERVIS/VÝMĚNU ZAPALOVACÍCH SVÍČEK

SERVIS/VÝMĚNU BRZDOVÉ KAPALINY

BRZDOVÉ DESTIČKY/BRZDOVÉ KOTOUČE VPŘEDU/VZADU

SPOJKU


Všechny servisní úkony z balíčků MINI Service Inclusive a MINI Service Inclusive Plus jsou prováděny podle norem a požadavků a zahrnují použití originálních náhradních dílů MINI, stejně jako práci.

BALÍČEK MINI SERVICE INCLUSIVE A SERVICE INCLUSIVE PLUS. BALÍČEK MINI SERVICE INCLUSIVE A SERVICE INCLUSIVE PLUS.

PERFEKTNÍ ÚDRŽBA.

Chcete si užívat zábavu za volantem nonstop? Pokud se na oleji objeví hlášení o nutnosti vyměnit motorový olej, objednejte se přes místní servisní tým MINI. A o účet se vůbec nemusíte starat.


PĚKNÉ PŘEKVAPENÍ.

Modely MINI mají na trhu s ojetými vozy na svou třídu velmi vysokou zůstatkovou hodnotu. Tu můžete ještě zvýšit právě pomocí balíčků MINI Service Inclusive a MINI Service Inclusive Plus. Smlouva o předplaceném servisu je totiž jasným důkazem bezchybného stavu a výkonu vašeho miláčka. Pokud se jednoho dne rozhodnete se svým MINI rozloučit, balíček předplaceného servisu bude převeden na dalšího majitele, což jsou další plusové body z hlediska zůstatkové ceny.

CHCETE JEŠTĚ VÍC?

Proč ne. Nic netrvá věčně, a tak si předplacený servis můžete nastavit dle svých představ. Proto nabízíme balíčky předplaceného servisu. Navíc si je bez problémů můžete prodloužit nebo upravit.


DOBA TRVÁNÍ & SERVIS.

Pokud je ve smlouvě definována doba platnosti, váš nárok na předplacený servis končí v okamžiku, kdy dosáhnete jedné z následujících podmínek.

ŘEŠENÍ PŘEDPLACENÉHO SERVISU.

Balíčky předplaceného servisu MINI Service Inclusive Plus lze zakoupit pouze při zakoupení nového vozu. Na předplacený servis dostanete samostatnou fakturu. Při nákupu jednoho z našich MINI balíčků získáte certifikát. Vaše data jsou navíc elektronicky uložena. Balíčky MINI Service Inclusive a MINI Service Inclusive Plus lze zakoupit u MINI Autorizovaných partnerů v Evropě.

VÝLUKY Z PŘEDPLACENÉHO SERVISU.

V balíčcích MINI Service Inclusive nejsou obsaženy následující úkony údržby a oprav:

 • Čištění paliva a nečistot proplachováním nádrže.
 • Poškození a rýhy v laku, karoserii a krytech. Poškození skel.
 • Chrastivé, pískavé a vzduchem generované zvuky, stejně jako pachy.
 • Pneumatiky, vyvážení kol, poškození kol.
 • Opravy příslušenství v případě, že se nejedná o originální příslušenství MINI a nebylo objednáno současně s nákupem vozu.
 • Opravy vyplývající ze zanedbání majitele (například poškození motoru v důsledku nízké hladiny motorového oleje, účast na závodech, atd.)

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů